Trendyol Teslimat Noktası 20 Tl Nasıl Kullanılır?

Belirlenen teslimat noktasından ürününüzü kendiniz alırsanız, Trendyol’dan 20 TL indirim kuponu kazanıyorsunuz. TESLİMAT NOKTASI NASIL KULLANILIR? Siparişinizi verirken size sunulacak teslimat noktalarından birini seçin. Siparişiniz teslimat noktasına ulaştığında sms ve e-posta ile bilgi gelecektir.
Trendyol teslimat noktası 20 TL kupon nasıl kullanılır? Trendyol, teslimat noktası seçeceğiyle yurt içindeki bazı teslimat noktalarında ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Örneği bir sipariş verdiniz, ev ya da iş adresi yerine teslimat noktasını işaretlediniz.

Trendyol kendin al noktası kuponu nasıl kullanılır?

İlk Gel-Al siparişine özel olarak ve siparişin kargolandıktan sonra 24 saat içerisinde tanımlanır. Kuponun tanımlandıktan sonra 1 hafta içerisinde yapacağın 50 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Trendyol gel al noktası 10 TL kalktı mi?

Hayır gel al uygulaması var ama 10 tl kupon vermiyor artık.

Trendyol teslimat noktası ne kadar kazanır?

Trendyol’da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor. Ayrıca mağaza sahibi, kargosunu almak için dükkanına gelen alıcıya kendi ürünlerini de sergilemiş, markasının görünürlüğünü artırmış ve müşteri kitlesiyle iletişime geçmiş oluyor.

You might be interested:  Carpe Kargo Ne Zaman Gelir?

Trendyol teslimat noktası nasıl yapılır?

[email protected] adresine bulunduğunuz lokasyonun il, ilçe, mahalle, açık adres ve iletişim bilgilerinizi mail olarak gönderin. Başvurunuz Trendyol ekibi tarafından incelemeye alınacaktır. Yapılan değerlendirmenin ardından ilgili ekip size dönüş yapacak ve bilgi verecektir.

Trendyol 20 TL indirim kodu nasıl kullanılır?

Trendyol indirim kodu: Tüm Ürünlerde Ekstra 20TL

Hemen kopyalayın ve siparişinizi tamamlamadan önce sepet sayfasındaki kupon alanına yapıştırarak indirimden siz de yararlanın.

Trendyol 25 TL indirim kodu nasıl kullanılır?

Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve ödeme sayfasına ilerleyin. Ödeme sayfasında “İndirim Kuponu” yazan bir kutucuk gelecek ve 1indirimkodu.com sitemizden aldığınız indirim kodunu buraya girin. Kupon anında aktif olacak ve karşınıza yeni indirimli fiyat yansıyacak.

Trendyol gel al noktasından alınca ne oluyor?

Ürünlerin evinize değil 3 gün içerisinde istediğiniz saatte teslim alabileceğiniz teslimat şubesi demektir. Gel al noktasını kullandığınızda, trendyol indirim kuponu seçeneği sunuyor.

Gel al noktası ne kadar kazanıyor?

Trendyol teslimat noktası ne kadar kazanıyor sorusu en merak edilen sorulardan birisidir. Trendyol ‘da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor.

Gel al noktası almazsak ne olur?

Gel Al noktasından 3 gün içerisinde almazsan satıcıya iade olarak gidiyor.

Trendyol da indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol’da satıcı panelinizde bütçe belirleyerek mağazanızdan yapılan alışverişlerde geçerli olacak kuponlar tanımlayabilirsiniz. Kupon için belirlenen indirim tutarı siparişin tutarından düşülür ve müşteri ürünü indirimli olarak satın alabilir. Kuponlar tanımlanırken bir alt limit tutarı ve tarih aralığı gereklidir.

Trendyol gelen kargo geri giderse ne olur?

Müşterilerin yaptıkları iadelerin kargo ücretini satıcılarımız karşılamaktadır. Yeniden gönderim yapılan ve teslim edilmeden geri dönen iadelerin kargo ücretlerini ise Trendyol karşılamaktadır.

You might be interested:  Kargo Desisi 2 Ne Demek?

Trendyol bayiliği nasıl alınır?

Trendyol’un web sitesi üzerinde “Satış Başvurusu” bölümüne tıklayıp “Satışa Başla” butonuna bastığınızda başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa içerisinde sizden istenen bilgileri doldurup mağaza açma talebinde bulunabilirsiniz.

Trendyol yemek 50 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol Yemek’te ilk siparişinizi %50’ye varan indirimli verin. Trendyol Yemek’te %50’ye varan indirimden yararlanmak için ilk kez sipariş vermek yeterli. Kupon koduna ihtiyaç duymadan maksimum 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Trendyol yemek %50 indirim kuponu nasıl kullanılır?

Trendyol yemek indirim kuponu nasıl kullanılır?

  1. Sipariş vermek istediğiniz yemeği sepetinize ekleyin.
  2. Sitemizde size uygun olan yemek indirim kuponunu seçin.
  3. Kodu kopyalayın.
  4. Sepet sayfanızda ödeme yapmadan önce indirim kodu alanına yapıştırın.

Trendyol gel al noktasından alınca ne oluyor?

Ürünlerin evinize değil 3 gün içerisinde istediğiniz saatte teslim alabileceğiniz teslimat şubesi demektir. Gel al noktasını kullandığınızda, trendyol indirim kuponu seçeneği sunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.