Uçakla Kargo Nasıl Gönderebilirim?

Sistem Nasıl İşliyor? Acil Uçak Kargo acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalarınız gibi ivedi şekilde başka bir şehre göndermek istediğiniz her şeyi, önce motor kuryelerimizle adresinizden alacak, ardından teslim edilecek şehirdeki adrese göre tarifeli ilk uçakla kargoya verecektir.
Uçak kargo nasıl gönderilir konusunda öncelikli olarak kargo ürününüzü anlaşmalı uçak kargo noktalarına götürmeniz gerekmektedir. Gönderilemeyecek bir ürün olmaması gerekmektedir. Bunun ardından gerekli hesaplamaların yapılması ile fiyat oluşturulmaktadır. Sonrasında ise kargonuz kabul edilmektedir.
Uçakla Nasıl Kargo Gönderilir? Uçak kargo konusunda alanının en uzman firmalarından biri olarak bilinen Uçak Kargo34, kargonuzun boyutu ne olursa olsun sorunsuz bir aktarım sağlar. Uçakla gönderilen kargolar, dünyanın her bölgesine çok kısa süre içerisinde ulaşır.

Yurtiçi kargo uçakla mı?

Yurt içinde kargo uçuşları olmamakla birlikte, yurt içi gönderiler tarifeli yolcu uçaklarına yüklenmektedir. Yolcu uçaklarının kapasiteleri gittikçe artmaktadır. Hemen hemen bütün kargolar taşınabilmektedir. Gönderiler uçuştan en az 2 saat 120 dakika önce uçuşa hazır edilmelidir.

You might be interested:  Gsstore Kargo Ücreti Ne Kadar?

Yurt dışına hangi kargo ile çalışıyor?

Bunlar arasında;

 • PTT kargo.
 • FEDEX.
 • UPS.
 • Aras kargo.
 • MNG kargo.
 • Yurtiçi kargo.
 • Aras kargo uçağı var mı?

  Şehir dışına acil kargo gönderilerinizin hızlı teslimi için ARAS UÇAK hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Dosya ve paketler için teslimat sürelerinin 48 saat olduğu, hava taşımacılığına müsait illerimizde, Aras Uçak hizmetimizle bu süreyi sizin için 24 saate indiriyoruz.

  Uçak kargo kaç günde gelir?

  Gümrük dahil transit süre 1-2 gündür. Aktarmalı servislerde kendi içerisinde gruplara ayrılır. 2-3 günlük transit süresi olan ve 4-5 gün transit süresi olan havayolları. Servislerin kalitesi fiyatlarla parallel olmaktadır.

  Uçağa kargo verilir mi?

  Tarifeli uçakların çalışma saatlerine göre de acil kargolarınız teslim edilebilmektedir. Acil teslim talebinde bulunduğunuz kargoları, moto kuryeler tarafından teslim alarak gün içerisinde ilgili kişi veya kuruma uçak kargo ile ulaştırıp moto kuryelerle teslim etmekteyiz.

  Uçaklar kargo alıyor mu?

  Yolcu uçakları ile kargo taşıyor musunuz? Türk Hava Yolları kargo uçaklarının yanısıra, yolcu uçakları ile de tarifedeki tüm yurt içi ve yurt dışı noktalarına kargo taşınmaktadır.

  Türkiye’den yurtdışına kargo ne kadar?

  PTT YURTDIŞI ÜCRET HESAPLAMA

  0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

  Yurt dışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

  Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

  Yurt dışına kargo ücreti ne kadar?

  0.5 kg PTT yurt dışı kargo için 162.50 TL. 10 kg’lık bir yurtdışı kargo için 561 TL. 20 kg’lık bir PTT yurtdışı kargo içinse 1051 TL.

  You might be interested:  Ups Kargo Takip Numarası Nerede Yazar?

  PTT kargo hangi ülkelere gidiyor?

  PTT uluslararası kargo PTT’nin, tüm dünya ülkelerine isteğe bağlı olarak gönderi yaptığı bir hizmettir. Göreceli olarak daha uygun fiyatlara sahip olan PTT uluslararası kargo hizmeti ile posta kolisi, Acil Posta Gönderisi(APG), Turpex gönderileri yurtdışına ulaştırılır.

  MNG kargo kilo başı ne kadar alıyor?

  Takribi 2kg kadar şehir içi taşıma ücreti 20 TL iken 30 kg kadar 91 TL Şehirlerarası ücretlendirmeye bakılacak olursa Yine Kg ve 600 m uzaklığa kadar 35-37 TL 30 kg ve uzak km hesaplamalarında ortalama 190 TL arasında bir fiyat söz konusu olmaktadır.

  Hangi kargo daha hızlı?

  En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

  THY kargo bölümü ne iş yapar?

  Dünyanın 132 ülkesine hizmet sağlayan ve en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo, Türkiye’nin “yükselen değeri” Türk Hava Yolları’nın 1933 yılından beri hava kargo taşıma faaliyetlerini yürütmektedir.

  Amerikadan Türkiye’ye kargo kaç TL?

  Amerika PTT Yurt Dışı Kargo Fiyatları 2021

  5 kg: 371 TL. 10 kg: 741 TL. 20 kg: 1481 TL.

  Çinden Türkiyeye kargo kaç TL?

  0.5 kg: 467 TL. 10 kg: 822 TL. 20 kg: 1532 TL.

  Yurtiçi Kargo ne kadar zamanda gelir?

  0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 4 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

  Bir kargo nasıl gelir?

  Şubeye teslim edilen kargolar, kargo şirketi tarafından ölçüm, tartım ve içerik kontrolleri yapılarak barkodlanır. Bu işlemden sonra gönderi adrese ulaştırılmak üzere kargo aracına yüklenir. Kargolar gideceğe şehrin kargo araçlarına yüklenmeden önce transfer merkezinden birbirleri ile ayrılır.

  You might be interested:  Ups Kargo Ne Demek?

  PTT kargo hangi ülkelere gidiyor?

  PTT uluslararası kargo PTT’nin, tüm dünya ülkelerine isteğe bağlı olarak gönderi yaptığı bir hizmettir. Göreceli olarak daha uygun fiyatlara sahip olan PTT uluslararası kargo hizmeti ile posta kolisi, Acil Posta Gönderisi(APG), Turpex gönderileri yurtdışına ulaştırılır.

  Kargolar neyle taşınır?

  Günümüzün en popüler kargo taşımacılığı türleri: kara, deniz ve hava taşımacılığıdır. Deniz taşımacılığı, küresel ticaret taşımacılığının büyük bir kısmını oluştururken, kara taşımacılığı ağırlıklı olarak sınır ötesi ve ülke içi taşımacılık için kullanılır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.