Ups Kargo Ne Zaman Dağıtım Saatleri?

UPS Kargo, hafta içi 5 gün, hafta sonu ise sadece Cumartesi günü çalışmaktadır. UPS Kargo çalışma saatleri, servis sağlayıcı acenteye göre değişmektedir. Genel olarak mesai başlangıç saati 09:00’dir. Ancak kapanış olarak, kimi UPS Kargo şirketleri saat 18:00’de kapanırken, kimisi de 19:00’de kapanmaktadır.
UPS Kargo dağıtım saatleri, UPS Kargo çalışma saatleriyle aynı olacak şekilde ayarlanmıştır. Buna göre UPS Kargo dağıtım saatleri 09:00 ile 18:00 arasında; Cumartesi günleri ise 09:00 ile 14:30 saatleri arasında ups kargo dağıtım yapmaktadır. UPS Kargom Ne Zaman Gelir?

UPS Kargo kurye ne zaman gelir?

Kuryelerimiz normalde 09:00 ile 19:00 arasında teslimat yaparlar.

UPS hafta sonu dağıtım yapıyor mu?

Zamanı önemli olan gönderiler için UPS, Cumartesi Teslimatı rahatlığını sunar.

UPS Kargo evde bulamazsa ne olur?

UPS Türkiye on Twitter: ‘Teslimat sırasında, olur da sizi bulamazsak, ek ücret almadan paketinizi tekrar adresinize getiriyoruz. 😉 #UPS https://t.co/fnTfx4WS53’ / Twitter.

UPS Kargo hangi saatlerde açık?

UPS Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 09.00’da başlar ve kapanış saati olan 18.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. UPS KARGO HAFTA SONU CUMARTESİ VE PAZAR AÇIK MI? Hafta sonu da Cumartesi günleri 09.00’dan 15.00’a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri ise hizmet vermemektedir.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Kimmer Şubesi Nerede?

UPS Kargo yolda ne demek?

Gönderi durumumda, gönderimin Yolda olduğunun gösterilmesi ne anlama geliyor? Paketiniz, UPS ağında hareket ediyor ve planlanan tarihte teslim edilecek. Paket, teslimata kadar bu durumda kalabilir.

UPS Kargo şubede kaç gün bekler?

Adreslerinde teslim edilmek veya ödenmek üzere dağıtıma götürülüp de herhangi bir nedenle dağıtım imkanı sağlanamayarak alıcılarına haber kağıdı bırakılmış olan kargolar, teslimat adresine en yakın olan UPS merkez, şube veya acentelerinde toplam 3 gün süreyle bekletilecek olup, bu süre sonunda alıcısı tarafından teslim

UPS Kargo ne zaman açılacak?

UPS Kargo hafta içi her gün 09.00 – 18.00 arası hizmet vermektedir. Cumartesi günleri 09.00’dan 15.00’e kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

UPS Kargo ilçelere dağıtım yapıyor mu?

Bir günde dolaşabildiği bütün ilçeleri dolaşıyor,en yakın şubesinden araç kalkıyor.

UPS pasaport takibi nasıl yapılır?

Başvuru tarihinizi ve başvurduğunuz konsolosluğu seçip; Hollanda ve Alman Konsolosluğu için pasaport numaranızı (Örnek Pasaport Numarası), Amerikan Konsolosluğu için ise başvuru numaranızı yazarak sorgulama yapabilirsiniz.

UPS Kargo 2 kez dağıtıma çıkar mı?

Hayır, kargo satıcıya geri döner veya kim yolladıysa ona.

UPS kaç gün sürer?

UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar ve gün içinde garantili teslimat sunar.

UPS kargom şu an nerede?

Ups Kargom Nerede

Ups Kargo takip numarası ile yaptığınız sorgulamalarda bir sonuç alamıyorsanız yada numaranızın yanlış olduğunu düşünüyorsanız Ups kargo müşteri hizmetleri (0850 202 0 202) yada en yakın kargo şubesini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

UPS bayramda çalışır mı?

UPS Kargo, Kurban ve Ramazan Bayramı günleri çalışmamaktadır. UPS Kargo arefe günü açıktır.

UPS Kargo nasıl çağırılır?

İndirim kodu alındıktan sonra UPS Türkiye Çağrı Merkezini (444 00 66) arayıp, kodunuzu UPS yetkilisi ile paylaştıktan sonra adresinize kurye çağırabilir veya en yakın UPS şubesine uğrayarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

You might be interested:  Akbank Hangi Kurye Ile Çalışıyor?

Resmi tatillerde kargo çalışır mı?

Resmi tatilde çalışan işçiler ek mesai almaktalar. Bayram tatili süresince birçok kargo firması çalışmayacak. KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? Bayram tatilinde Yurtiçi, MNG, ARAS, Sürat kargo çalışmayacak.

Kargo teslim süresi ne kadardır?

Hata

Ürün ve Hizmetler Kapsam Hedeflenen Teslim Süresi*
Minimum
Şubeden Kapıya 600 – 1200 km arası 2 İş Günü
1200 km üstü 3 İş Günü
Kapıdan Kapıya 600 km altı 1 İş Günü

1 günde kargo gelir mi?

Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

UPS Kargo Nasıl Çalışır?

UPS hesap numaranızı yazın. Gönderideki paket sayısını yazın. Üç paketli bir gönderi için, izleme etiketlerine, paketler üzerine ‘3’ün 2’cisi’, ‘3’ün 3’üncüsü’ gibi bilgiler yazın. Ülke ve posta kodunu içeren, tam ve okunaklı bir adres, teslimatın hızlı bir şekilde yapılmasını sağlar.

UPS kurye ücreti ne kadar?

Gönderi başına 11,95 TL+KDV. Bu hizmet sayesinde alıcınız paketi teslim alacağı saat aralığını belirleyebilir. UPS, sizin adınıza alıcınızı telefon ile arayarak teslimat saatini aşağıda yer alan zaman aralığından seçilmesi ile belirlenen aralıkta alıcı adresine teslimat yapılmasını gerçekleştirecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.