Vatan Computer Kargo Ücreti Ne Kadar?

Kargo bedeli 500 TL ve altı siparişlerinizde 9.90 TL’dir. Ürün teslimatı, sipariş esnasında belirttiğiniz adrese yapılacaktır. Siparişinizi tamamladıktan sonra teslimat isminde değişiklik yapılamamaktadır. Vatan Bilgisayar internet sitesinden yaptığınız alışverişleriniz tüm Türkiye’ye kargo yoluyla ulaştırılmaktadır.

Vatan Bilgisayar hangi kargo firması ile çalışıyor?

Siparişinizi normal teslimat ile tamamladıysanız genellikle ürününüz ertesi gün kargoya teslim edilir ve ortalama 3 gün içerisinde ürün adresinize teslim olur. Bugün teslimat seçeneği ile tamamladıysanız akşam saat 22:00’a kadar ürününüz Aras kurye ile teslim edilecektir.

Vatan kapıda ödeme var mı?

Vatan Bilgisayar Mağazalarından yapacağınız alışverişlerde ödemenizi nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vatandan telefon aldım ne zaman gelir?

Siparişiniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır.

Vatan Bilgisayar hangi banka ile anlaşmalı?

Mağazalarımızdan Fibabanka ve Akbank kredisiyle alışveriş yapabilirsiniz. Fibabanka için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 3422’ye, Akbank için VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 4425’e SMS olarak gönderebilirsiniz. Mesajınıza olumlu cevap geldiği zaman size en yakın Vatan Bilgisayar Mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

You might be interested:  Kargo Dagitimi Ne Kadar Surer?

UPS Kargo ortalama kaç günde gelir?

UPS Express servisleri yurt içinde ertesi gün 9:00’a, 10:30’a, 12:00’ye kadar ve gün içinde garantili teslimat sunar.

Vatan Bilgisayar iade kaç gün?

İade koşullarında belirtilen şartlara uygun taleplerinizde; ilgili ürün Vatan Bilgisayar’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli alışveriş yaptığınız hesaba iade edilecektir.

Vatan Bilgisayar kaç taksit yapıyor?

Vatan Bilgisayar’dan yapacağınız elektronik alışverişlerinizde faizsiz 3 ay, 6 ay, 10 ay, 12 ay ve 24 ay taksit fırsatı sunar.

Iphone 11 kredi kartına kaç taksit?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) yaptığı yeni açıklama ile birlikte artık 3 bin 500 liradan fazla olan cep telefonlarına sadece 3 taksit yapılabilecek. 3 bin 500 lira altında olan cep telefonları ise 12 aya kadar taksitle alınabilecek.

Bilgisayar kaç taksit 2022?

Ticaret Bakanlığı, BDDK’nin kredi kartı taksit sınırlamasına uyum için perakande ticarette taksit sayısını yeniden düzenledi. Fiyatı 3 bin 500 lira üstünde olan cep telefonu satışlarında 3 ay, tablet bilgisayarda 6 ay taksit yapılacak. Konut hariç taksitli mal ve hizmet satışında taksit 12 ayı aşmayacak.

Vatan elden taksit var mı?

Elden taksit yapmıyorlar, kredi kartı gerekiyor.

Vatan Bilgisayar Toplama yapıyor mu?

Montaj yapıyorlar ancak bazen montajda hataları olabiliyor.

Vatan sipariş takibi nasıl yapılır?

Bu durumu en kısa zamanda [email protected] adresimize yazılı olarak ya da 0850 222 56 56 numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.

Sıfır faizli kredi almak haram mı?

Bir zaruret bulunmadıkça faiz almak da vermek de caiz değildir. İş kurmak veya genişletmek; ev, araba satın almak üzere kişi, kuruluş veya bankalardan alınan faizli krediler de bu kapsamdadır ve caiz değildir.

You might be interested:  Kargoda Parçalı Teslimat Ne Demek?

Vatan Yapıkredi kaç taksit?

Bankacılık düzenlemeleri gereği 16 Eylül 2021 tarihi sonrasında açılan ihtiyaç kredilerinizin kalan ana para bakiyeleri toplamının 50.000 TL üzerinde olması durumunda yeni açılacak kredinizin vadesi en fazla 24 ay, 3 ay ötelemeli krediler için en fazla 21 ay olabilecektir.

Telefon kredisi kaç ay?

Telekomünikasyon yani cep telefonu alışverişinin de dâhil olduğu harcamalarda fiyatı 5.000 TL altında olan telefonlar için en fazla 12 ay, fiyatı 5.000 TL üzerinde olan telefonlar için ise en fazla 6 ay taksitlendirme yapılıyor.

Vatan Bilgisayar siparişim nerede?

Bu durumu en kısa zamanda [email protected] adresimize yazılı olarak ya da 0850 222 56 56 numaralı telefonumuza sözlü olarak, sözleşme numarası ile birlikte bildiriniz.

Vatan Servis Takip Nasıl Yapılır?

Vatan Bilgisayar San.Tic. ve A.Ş aracılığı ile onarımını istediğiniz ürünlerin servis kayıtlarını bu sayfadan takip edebilirsiniz. Aşağıda bulunan kişisel veri niteliğindeki SERVİS NO ve FATURA NO alanlarını doldurarak sorgulamanızı yapabilir ve Sorgulama sonucunda ürününüze ait yapılan işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

Teknosa hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Standart Teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde beyaz eşya, spor aleti Horoz Lojistik, 65” ve üzeri televizyon ürünleriniz Horoz Lojistik ve Aras Kargo ile, diğer ürünleriniz ise Aras Kargo, UPS Kargo, Kolay Gelsin ile sevk edilmekte ve kargo takip numaranız SMS ile gönderilmektedir.

Vatan Bilgisayar yetkili serviste hazır ne demek?

Servis elemanı sorunu halletmiş oturup sigarasını yakmış geri vatan bilgisayara kargolanmayı bekliyor. Yani tamir olmuş diyorsun değişim veya iade olmamış.

Leave a Reply

Your email address will not be published.