Vigo Kurye Ne Iş Yapar?

Vigo, marka ve işletmelerin her türlü “Hemen teslimat” ihtiyaçlarına çözüm getiren, teknoloji odaklı, kurumsal bir kurye firmasıdır.
Vigo kurye maaşları yaptığınız teslimata göre değişmektedir. 2022 yılında yapılan açıklamayla paket başına verilecek ücret 8 TL olarak açıklandı. Saatlik çalışma ücreti kendi motoruyla hizmet verecekler için 35 TL olarak açıklandı. Şahsi motoru olmayanlar ise saatlik 30 TL kazanmaktadır. Vigo Kurye Ne Kadar Kazandırır?

Vigo kurye ne kadar kazanır?

Vigo kuryelerinin maaş miktarı güncel olarak 3 bin 800 TL ile 12 bin TL arasında değişiklik gösterir. Bu maaş farkının sebebi ücretin alıcıya ulaştırılan paket üzerinden yapılmasıdır. Kuryeler gün içinde ne kadar çok paket ulaştırırsa kazanç miktarları o derece artar.

Vigo paket başı ne kadar?

Vardiya uyumunuz %99 olduğu takdirde saatlik ücret 27 tl, paket başına prim 3 tl olmaktadır. Ayrıca Vigo’da kıdem ödüllendirmesi bulunmaktadır.

Vigo kurye saati ne kadar?

Vigo Kendi Motoruyla Saatlik 33 TL Paket Başı 8 TL İle Motokurye.

Vigo hangi illerde var?

Vigo Kurye Hangi Şehirlerde Var?

 • İstanbul.
 • Tekirdağ
 • Kocaeli.
 • Bursa.
 • Balıkesir.
 • Çanakkale.
 • İzmir.
 • Denizli.
 • Vigo nasıl bir firma?

  getir firmasına taşeron olarak motorlu kurye istihdam eden firma. eski getir çalışanı tarafından kurulmuştur. kuryeleri (bkz: esnaf kurye) olarak çalıştırır. 2021 itibariyle kendi motoru ile çalışan kuryeler 27 tl saat ücreti+ 3 tl adisyon olarak çalışmaktadır.

  You might be interested:  Kargo Bayiliği Ne Kadar Kazandırır 2019?

  Vigo hangi firmanın?

  Mastaş A.Ş.

  Vigo kaç cc motor kabul ediyor?

  50cc motorlar vigo kuryesi olunur mu? Hayır 50 cc motor kabul edilmiyor. En az 110 cc motosiklet gerekiyor.

  Moto kuryeler ne kadar kazanıyor 2022?

  2022 yılı getir kurye maaşları, ortalama 4.000 TL ile 6.000 TL civarındadır. Çalıştıkları saat başına ücret alırlar. Getir kurye çalışanları yaklaşık 12–15 saat arası çalışırlar. Çalışma saatleri arttıkça, getir kuryelerinin maaşları da artar.

  Vigo kurye hangi illerde var?

  Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa

  Kurye ne kadar maaş alır?

  Kariyerinde Maaşlar

  EN DÜŞÜK ORTALAMA
  Kurye 5.500 5.930

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.