Watsons Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Watsons tarafından yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yurtiçi kargonun dağıtım alanına teslimat hizmeti sağlanmaktadır. Ürün Satıcı’nın anlaşmalı olduğu kargo ile Alıcının adresine teslim edilecektir.
Watsons Hangi Kargolarla Çalışıyor? Watsons resmi web sitesinden yaptığınız alışverişlerde ürünlerin tarafınıza teslim edilmesi için aşağıda yer alan kargo şirketleri ile hizmet verilmektedir. Aktif Kurye, Yurtiçi Kargo, Birgünde Kargo, Aras Kargo.

Watsons iade hangi kargo?

Online alışverişlerde iade kodu paylaşırken de belirttiğimiz gibi, iadelerin iletmiş olduğumuz iade kodları ile Yurtiçi Kargo firması ile gönderiyor olmanız gerekmektedir.

Watsons kaç tl üzeri kargo bedava 2022?

En çok merak edilen konular içerisinde Watson Kargo ücretinin kaç TL’den sonra ücretsiz olacağı gelmektedir. Bu doğrultuda şu an güncel olarak 75 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Watsons nereye şikayet edilir?

Watsons iletişim kanalları arasında; 0850 755 9987 no’lu iletişim merkezini arama, iletişim formunu doldurma gibi seçenekler yer almaktadır. Diğer Watsons iletişim kanalları için ise buraya tıklayarak Şikayetvar’ı ziyaret edebilirsiniz.

Watsons kargo hızlı mı?

Teslimat süresi, sipariş onayı mailinini takiben gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra gönderimin yapıldığı anlaşmalı kargo şirketinin sağlamış olduğu teslimat süreleri kadardır ve 10 (on) güne kadar sürebilir.

You might be interested:  Kargo Nasıl Iptal Edilir?

Eve kargo ne zaman gelir?

Ürün sayfalarımızda ve tarafınıza gönderilen sipariş onay e-postalarında aksi belirtilmediği sürece siparişlerinizin kargoya teslimat süresi 2 iş günüdür.

Watsons kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kapıda ödeme imkanı sağlanmamaktadır. Watsons’da Alışveriş İçin Ödeme Yöntemleri Neler? Watsons web sitesi içerisinde ödeme yöntemlerine detaylı olarak bakılacak olursa, Banka kartı ile ödeme, kredi kartı ile ödeme imkanı verilmektedir. Ayrıca Garanti pay ile ödeme ve Masterpass ile ödeme imkanları da sunulmaktadır.

Watsons indirim kuponu nasıl alınır?

Watsons indirim kodu almak için sosyal medya kanallarını takip etmek veya alışveriş forumlarında dolaşarak kupon aramak bir çözüm olabilir. Fakat bu indirim kodlarını almanın en kolay yolu kupon siteleridir. Bu sitelerden tüm online alışveriş platformlarının kuponlarını bedava alabilirsiniz.

Watsons Kargolandı ne demek?

Kargolanmaya Hazır: Siparişinizin paketleme işleminin tamamlanıp, kargo firmasına teslim edilmek üzere beklediğini göstermektedir. Kargolandı: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini göstermektedir. Bu aşamada tarafınıza e-posta ve SMS ile kargo takip kodunuz da iletilmektedir.

Türkiyede kaç tane Watsons var?

59 ilde 350 mağazası olan Watsons Türkiye’nin şubelerinde 100’e yakın marka ve 4 binin üzerinde ürün bulunuyor. Kişisel bakım ürünleri zincirleri arasında pazar payı olarak ikinci sırada yer alan şirket, 2020’de 30’a yakın yeni mağaza açacak ve 80’in üzerinde mağazasını da yenileyecek.

Watsons ne satıyor?

Watsons katalog içerisinde ağırlıklı olarak kozmetik ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır. Katalogda belirtilen ürünlerin fiyatları, katalog üzerinde belirtilen tarihler arasında geçerli oluyor. Bu kataloglarda kapatıcı çeşitlerinden diş macunu fiyatlarına, siyah nokta bandından şampuana kadar birçok ürün bulunuyor.

1 günde giden kargo hangisi?

Aras Gün içi. Aynı gün içinde alıcısına ulaştırmak istediğiniz 30 kg’a kadar olan gönderileriniz için ARAS GÜN İÇİ hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz.

You might be interested:  Ptt Kargo Ne Zaman Çalışıyor?

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Bir Günde Kargo ne zaman gelir?

Siz yorulmayın, biz getirelim! Bir Günde Kargo, online satış hizmeti veren marketlerin, sanal market sipariş dağıtımlarını profesyonel saha ekipleriyle müşteri adreslerine taşıma hizmeti sunmaktadır. Sanal market operasyonlarında ortalama teslimat süresi minimum 14 dakika, maksimum 45 dakikadır.

Gratis iade nasıl yapılır?

Eğer ürünü satın alırken Gratis Kartınızı kullandıysanız, 30 gün içerisinde dijital veya basılı olarak göstereceğiniz E-arşiv faturası veya teslim aldığınız kutudan çıkan irsaliye belgesi ile koşulsuz olarak iade edebilirsiniz.

Watsons Kargolandı ne demek?

Kargolanmaya Hazır: Siparişinizin paketleme işleminin tamamlanıp, kargo firmasına teslim edilmek üzere beklediğini göstermektedir. Kargolandı: Siparişinizin kargo firmasına teslim edildiğini göstermektedir. Bu aşamada tarafınıza e-posta ve SMS ile kargo takip kodunuz da iletilmektedir.

Gratis kaç tl üzeri kargo bedava?

Gratis kargo ücreti, sepet tutarınızın 150 lira ve üzerinde olması durumunda otomatik olarak ücretsiz olacaktır. Ancak 150 TL’nin altında kalan siparişleriniz de kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir. Gratis de verdiğiniz siparişlerde kargo ücreti olarak 12.99 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.