We World Express Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

türkiye’deki dağıtımı aras kargo tarafından yapılıyor. ayrıca paket türkiye’ye giriş yapıp, gümrükten de geçtikten sonra, aras kargo’nun sitesinde sağ altta bulunan e-ticaret takip kısmından weworldexpress seçilerek de takip edilebiliyor.
We World Express Türkiye Hangi Kargo İle Çalışıyor? Yurtdışı merkezli çalışan We World Kargo şirketi Türkiye sınırlarına gelen ürünlerin dağıtımını Aras Kargo aracılığı ile yapıyor. Yani aldığınız ürünler Türkiye sınırına gelip yurt içine giriş yapıldıktan sonra gümrükten geçince, Aras Kargo görevi devralıyor.

We World Express Kargo takibi nasıl yapılır?

Yurtdışından Türkiye’ye gelen ürünler gönderi takip kodları WWE ile başlıyor ve takibi için resmi site veya 17track sitesi kullanılabilir. Ürün/Sipariş Türkiyeye ulaştıktan sonra Araskargo anasayfasında yer alan E-TİCARET TAKİP bölümünden weworldexpress.com sitesi seçilerek kargo takibi yapılabilir.

We World Express ne zaman gelir?

Hepsiburada, ekspres kurye şirketi We World Express ile yaptığı iş birliği sonucunda, Hepsiyurtdışından sayfasından verilen siparişlerin ortalama 1 hafta içinde teslim edilmesini sağlıyor.

Aras kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Hangi Günler Gelir?

BangGood hangi kargo ile gönderiyor?

Çoğu zaman, BangGood üzerinden yapılan siparişler China Post teslimat hizmeti, Hollanda Postası, DHL veya yine EMS China Post aracılığıyla gönderilir.

Hepsiburada Express kimin?

hepsiburada.com’un iştiraki kargo şirketi. söylenene göre sanıldığı gibi sadece hepsiburada.com’dan yapılan alışverişlerde kullanılmayacak, pazara yeni bir kargo şirketi olarak giriş yapacaklarmış.

Hepsi burada Kargom Nerede?

Kargonuzun son durumunu öğrenmenin en kolay yolu, hepsiburada.com adresine girerek “Siparişlerim” kısmını ziyaret etmektir. Eğer siparişinizin hangi kargo firması ile gönderildiğini biliyorsanız, yukarıdaki kargo takip linklerine tıklayarak, kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hepsi burada yurt dışından ne demek?

hepsiyurtdışından: Hepsiburada’dan Türkiye’de bulunmayan ürünleri getirtebileceğiniz hizmet. Türkiye’nin lider eticaret platformlarından Hepsiburada, müşterilerinin Türkiye’de bulunmayan ürünlere birkaç tıkla, zahmetsizce ulaşabilmesi için “hepsiyurtdışından” ismini verdiği hizmeti başlattı.

Aras Kargo kaç günde gider?

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz.

Aras Kargo kime ait?

Aras Kargo’nun yüzde 26’şar hissesi Evrim Aras ve kardeşi Barış Baran Aras’a, yüzde 22’si ise anne Meral Aras’a ait.

Aras Kargo Kurye ücreti ne kadar?

Aras kargo kurye çağırma ücretini internet sitesinden ya da kargoları arayarak öğrenmek mümkündür. Fiyatların belirlenmesinde kargoların büyüklüğü ve ağırlığının yanı sıra gideceği mesafe de oldukça önemlidir. Aras kargo gönderim ücretlerinde 1 kiloluk bir kargo için 11,70 TL ödemek gerekir.

Banggood vergiler dahil mi?

Ürünün gönderim kısmına bakın, eğer ”Turkey Dırect Mail” ise vergi ödemezsiniz. Diğer türlü vergi çıkacaktır.

Yurt dışından gelen kargom nerede?

YURTDIŞI KARGO TAKİP

KargomKolay ile 219+ ülkeden herhangi birine gönderdiğiniz kargonuzu takip etmek çok kolay. Bunun için öncelikle “Yurtdışı kargo takip” sayfamıza girmeniz gerekiyor. Sayfanın üst kısmında bulunan takip numaranızı giriniz alanına kargonuzun üzerindeki takip numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

You might be interested:  Mudanya Yurtiçi Kargo Nerede?

Uluslararası takipli kargo ne demek?

Uluslararası takip nedir? Sevkiyatta uluslararası takip, uluslararası koli takibini veya dünya çapında malların uluslararası paket takibini içerir. Uluslararası takip, alıcılar ve satıcılar tarafından yapılabilir ve işletmelerden işletmelere veya işletmelerden tüketiciye satışları kapsar.

Aras Kargo takibi nasıl yapılır?

Bunun için yapılması gereken il şey Aras Kargo firmasının internet adresine girmektir. İnternet adresinde karşınıza çıkacak ekranda kargo sorgulama işlemleri yapılır. Kargonuzun takip numarası ilgili boşluğa girilmelidir. Daha sonra sorgula sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Kargonun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Kargomun nerede olduğunu nasıl takip edebilirim?

  1. Web sitemizin “Gönderi Takibi”) modülü üzerinden.
  2. Çağrı Merkezimizi (444 99 99 ) arayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
  3. Mobil Servislerimiz ‘den faydalanarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo en son kaça kadar dağıtım yapıyor?

Şehiriçi Pazartesi-Cuma : 09.00-18.00 Aynı Gün En geç saat 11.00’e kadar şubelerimize teslim edilen gönderiler için geçerlidir. ulaşabilirsiniz.

Kargo takibi nasıl yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kargo şirketlerinin kargoyu yollamanız ardından size verilen kağıtta kargo takip numarası yer almaktadır. Kargo takip numarasını bir yere kaydederek internet üzerinden hangi kargo şirketiyle gönderim yaptıysanız sitesine girerek takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.