We World Express Türkiye Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

türkiye’deki dağıtımı aras kargo tarafından yapılıyor. ayrıca paket türkiye’ye giriş yapıp, gümrükten de geçtikten sonra, aras kargo’nun sitesinde sağ altta bulunan e-ticaret takip kısmından weworldexpress seçilerek de takip edilebiliyor.
We World Express Türkiye Hangi Kargo İle Çalışıyor? Yurtdışı merkezli çalışan We World Kargo şirketi Türkiye sınırlarına gelen ürünlerin dağıtımını Aras Kargo aracılığı ile yapıyor. Yani aldığınız ürünler Türkiye sınırına gelip yurt içine giriş yapıldıktan sonra gümrükten geçince, Aras Kargo görevi devralıyor.

We World Express Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Yurtdışından Türkiye’ye gelen ürünler gönderi takip kodları WWE ile başlıyor ve takibi için resmi site veya 17track sitesi kullanılabilir. Ürün/Sipariş Türkiyeye ulaştıktan sonra Araskargo anasayfasında yer alan E-TİCARET TAKİP bölümünden weworldexpress.com sitesi seçilerek kargo takibi yapılabilir.

Weworldexpress kaç günde gelir?

Hepsiburada, ekspres kurye şirketi We World Express ile yaptığı iş birliği sonucunda, Hepsiyurtdışından sayfasından verilen siparişlerin ortalama 1 hafta içinde teslim edilmesini sağlıyor.

Aras kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

You might be interested:  Rüyada Kamyon Devrilmesi Ne Anlama Gelir?

BangGood hangi kargo ile gönderiyor?

Çoğu zaman, BangGood üzerinden yapılan siparişler China Post teslimat hizmeti, Hollanda Postası, DHL veya yine EMS China Post aracılığıyla gönderilir.

Hepsiburada Kargom Nerede?

Kargonuzun son durumunu öğrenmenin en kolay yolu, hepsiburada.com adresine girerek “Siparişlerim” kısmını ziyaret etmektir. Eğer siparişinizin hangi kargo firması ile gönderildiğini biliyorsanız, yukarıdaki kargo takip linklerine tıklayarak, kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hepsiburada yurt dışından kaç günde gelir?

Yapılan açıklamalara göre We World Express ile iş birliği gerçekleştiren Hepsiburada, kullanıcılarına hepsiyurtdışından sayfasından verilen siparişlerde 1 hafta içinde teslimat hizmeti sunacak.

Hepsiburada yurtdışı kargo kaç günde gelir?

Gönderimlerde kargo ücreti müşteriye yansıtılıyor. Gönderim süresi olarak 2-7 gün arasında gönderimin yapılacağı belirtiliyor.

Aras Kargo kaç günde gider?

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz.

Aras Kargo kime ait?

Aras Kargo’nun yüzde 26’şar hissesi Evrim Aras ve kardeşi Barış Baran Aras’a, yüzde 22’si ise anne Meral Aras’a ait.

Aras Kargo Kurye ücreti ne kadar?

Aras kargo kurye çağırma ücretini internet sitesinden ya da kargoları arayarak öğrenmek mümkündür. Fiyatların belirlenmesinde kargoların büyüklüğü ve ağırlığının yanı sıra gideceği mesafe de oldukça önemlidir. Aras kargo gönderim ücretlerinde 1 kiloluk bir kargo için 11,70 TL ödemek gerekir.

Yurt dışından gelen kargom nerede?

YURTDIŞI KARGO TAKİP

KargomKolay ile 219+ ülkeden herhangi birine gönderdiğiniz kargonuzu takip etmek çok kolay. Bunun için öncelikle “Yurtdışı kargo takip” sayfamıza girmeniz gerekiyor. Sayfanın üst kısmında bulunan takip numaranızı giriniz alanına kargonuzun üzerindeki takip numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

Banggood vergiler dahil mi?

Ürünün gönderim kısmına bakın, eğer ”Turkey Dırect Mail” ise vergi ödemezsiniz. Diğer türlü vergi çıkacaktır.

You might be interested:  Passolig Kartını Hangi Kurye Getiriyor?

Banggood nerede?

Banggood.com, Çin’in yüksek kaliteli ürün ve mallarını kendi web sitesi üzerinden satın almanızı sağlayan bir platform.

Aras Kargo takibi nasıl yapılır?

Bunun için yapılması gereken il şey Aras Kargo firmasının internet adresine girmektir. İnternet adresinde karşınıza çıkacak ekranda kargo sorgulama işlemleri yapılır. Kargonuzun takip numarası ilgili boşluğa girilmelidir. Daha sonra sorgula sekmesine tıklamanız yeterlidir.

Kargonun nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Kargomun nerede olduğunu nasıl takip edebilirim?

  1. Web sitemizin “Gönderi Takibi”) modülü üzerinden.
  2. Çağrı Merkezimizi (444 99 99 ) arayarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.
  3. Mobil Servislerimiz ‘den faydalanarak kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo en son kaça kadar dağıtım yapıyor?

Şehiriçi Pazartesi-Cuma : 09.00-18.00 Aynı Gün En geç saat 11.00’e kadar şubelerimize teslim edilen gönderiler için geçerlidir. ulaşabilirsiniz.

Kargo takibi nasıl yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kargo şirketlerinin kargoyu yollamanız ardından size verilen kağıtta kargo takip numarası yer almaktadır. Kargo takip numarasını bir yere kaydederek internet üzerinden hangi kargo şirketiyle gönderim yaptıysanız sitesine girerek takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.