Yurtdışına Hangi Kargo Gider?

Express (ekspres) kargo günümüzün yurtdışına en hızlı kargo gönderme yoludur. Bu seçenekte 30 kilograma kadar olan gönderilere yurtdışına havayolu ile gönderilmektedir. Express kargo ile genellikle dünyanın hemen hemen her ülkesine 1-4 iş günü içinde teslimat yapılmaktadır.
Bunlar arasında;

 • PTT kargo.
 • FEDEX.
 • UPS.
 • Aras kargo.
 • MNG kargo.
 • Yurtiçi kargo.
 • Yurtdışına kargo göndermek ve diğer firmalar ile rekabet etmek için internet kargo firmalarını kullanmalısınız.İnternet kargo şirketleri Türkiye’de sabit bir adrese sahiptir.Siz bu adrese ücretsiz olarak anlaşmalı olunan firmadan kargonuzu gönderirsiniz.Bu yer Bursa diyelim.Bursa’ya kargonuzu gönderdiniz.Daha sonra internet kargo şirketi gelen gönderileri tek bir koliye sığdırıp, anlaşmalı olduğu firma ile yurtdışına gönderir.Yurtdşına açılan paket ise anlaşma olunan firma tarafından açık

  Yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

  Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

  You might be interested:  Farmasi Kargo Ürünü Ne Demek?

  PTT kargo yurtdışına gidiyor mu?

  PTT’nin, tüm dünya ülkelerine göndericisinin isteğine göre uçak (havayolu) veya yüzey (kara yolu, deniz yolu gibi) yolu kullanılarak sevki sağlanan uygun ücretli, seçenekli, güvenli ve kaliteli gönderi hizmetidir.

  Yurt dışı en hızlı kargo hangisi?

  Fast Express Kargo şirketimiz; tüm yurtdışı gönderilerinizi en güvenli ve en kısa sürede ve uygun fiyatlandırma seçenekleri ile Yurtdışı kargo en iyisi sorusunun cevabıdır.

  PTT yurt dışı kargo ne kadar?

  PTT YURTDIŞI ÜCRET HESAPLAMA

  0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

  PTT kargo ile yurtdışına kaç günde gider?

  Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte

  DHL kargo ücreti ne kadar?

  DHL Amerika fiyatları; 0.5 kg: 25.30 Euro, 10 kg: 157.30 ve. 20 kg: 226.60 Euro.

  Almanyaya PTT kargo ne kadar?

  PTT Almanya kargo ücreti 1 kilogramlık doküman için 91.50 TL.

  PTT Yurtdışı kargo neler yasak?

  Uyuşturucu, esrar, kokain ya da yapımında kullanılan malzemeler. Bozulma özelliği olan radyoaktif ve biyolojik maddeler. Havai fişek, yanma ve patlama özelliği olan benzeri ürünler. Her türlü ateşli silah ve tüm donanımları

  Türkiye’den yurt dışına kargo nasıl gönderilir?

  Kargo Şirketine Karar Verme

  Ülkemizde PTT Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo yurtdışına kargo hizmeti veren firmalardan bazılarıdır. Bunun yanı sıra UPS, FEDEX, DHL ve TNT gibi global kargo firmalarının da pek çok şehirde temsilcisi veya şubesi bulunduğundan bu firmalarla da yurt dışına kargo göndermek mümkündür.

  You might be interested:  Yurtiçi Kargo 1 Kg Ne Kadar?

  Aras Kargo Yurtdışı hangi ülkelere?

  Şirket, ilk hedef olarak Almanya, Suriye, Mısır’ı koyarken, Türkiye’nin karadan sınırı olan Bulgaristan, Yunanistan gibi ülkelere de girme planları yapıyor. Aras Kargo CEO’su Enis Karslıoğlu, ‘Markamızı yurtdışına ihraç edeceğiz.

  Almanyaya kargo ücreti ne kadar?

  Almanya’ya kargo yollama ücretleri kargonun ağırlığına ve boyutuna göre en ucuz 19 Dolar, en yüksek ise 750 Dolardır.

  UPS ile yurtdışına kargo nasıl gönderilir?

  UPS Waybill nasıl hazırlanır

  1. UPS Waybill nasıl hazırlanır.
  2. Her gönderi için ayrı bir UPS Waybill gereklidir. Gönderiye, tek bir alıcıya aynı gün içinde yollanan bütün paketler dahildir.
  3. Tek paketli gönderiler. Bir UPS poşetini pakete yapıştırın.
  4. Çok Paketli gönderiler.
  5. UPS İzleme Etiketi hazırlayın.

  PTT Yurtdışı Turpex nedir?

  Hakkımızda. İdaremizce APG ve Koli hizmetlerinin yanı sıra ‘TURPEX’ adı altında teslim süre taahhütlü yeni bir uluslararası hızlı kargo/kurye hizmeti ihdas edilmiş ve 03/06/2013 tarihi itibari ile tüm işyerlerimizde uygulamaya başlanmıştır.

  EMS kargo ne demek?

  EMS, yurtiçi ve yurtdışı posta teslimatında en hızlı dönüşü vaat eden küresel bir teslimat hizmetidir. Temel ürün, müşterinin mümkün olan en hızlı teslimat süresini sağlamak için ek ücret ödediği gelişmiş bir teslimat sistemidir. Yurt içi ve yurt dışı posta hizmetidir.

  PTT kargo neler yasak?

  Yasaklı Ürünler:

 • Aerosol.
 • Traş Kremi/ Losyonu.
 • Hava Yastığı
 • Alkollü İçecekler.
 • Cephane.
 • Hayvan (Canlı veya Ölü)
 • Petrol (Sıvı veya Gaz halde)
 • Aromaterapi Yağı
 • En ucuz kargo şirketi hangisi?

  Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

  You might be interested:  Geri Ödemeli Kargo Ne Demek?

  Yurt disina kargo nasil Yollanir?

  Ülkemizde PTT Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo yurtdışına kargo hizmeti veren firmalardan bazılarıdır. Bunun yanı sıra UPS, FEDEX, DHL ve TNT gibi global kargo firmalarının da pek çok şehirde temsilcisi veya şubesi bulunduğundan bu firmalarla da yurt dışına kargo göndermek mümkündür.

  Yurt dışına ürün nasıl gönderilir?

  Yurt dışına ürün satmak için tercih edilebilecek iki yoldan söz edilebilir. Bunlardan birisi tüm dünyaya ürün satmanıza izin veren sanal pazar yerleri, diğeri ise kendi e-ihracat sitenizi kurmaktır. Kendi içinde bu iki yöntemin de avantajları ve dezavantajları vardır.

  Amerikaya en ucuz kargo nasıl gönderilir?

  Fast Express Kargo, yurtdışı kargo hizmetlerinizde size güvenli ve hızlı taşımanın yanında “en ucuz” desteğini de sağlar. Ürün boyutları Amerika’ya en ucuz kargo gönderiminde gönderi stratejilerinden birisidir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.