Yurtiçi Kargo Ne Zaman Açık Bayramda?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Aras Kargo, Sürat Kargo, MGN, UPS ve Yurtiçi Kargo gibi şirketler resmi tatillerde kapalı konumda oluyorlar. Bu nedenle bayramda kargolar çalışmayacak. Kargolarda ilk teslimat günü 24 Temmuz 2021 Cumartesi günü öğlene kadar olacak.
Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.
Kargolar bayramda açık mı? Yurtiçi Kargo tarafından yapılan açıklamada, ‘ Kurban Bayramısüresince (9-12 Temmuz) tüm birimlerimiz kapalı olacaktır ve tatil süresince kargo dağıtımı yapılmayacaktır. 13 Temmuz tarihi itibari ile ise; tüm birimlerimiz normal işleyişine devam edecektir.

Yurt içi kargo bayramda çalışıyor mu?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Kargolar Kurban Bayramı arifesi resmi tatili nedeniyle Cuma günü öğlene kadar açık olacaklar. Yani 8 Temmuz 2022 Cuma günü kargolar öğleden sonra gönderim, alımı ya da dağıtımı yapmayacak. Bayramda da yine kargo hizmeti olmayacak.

You might be interested:  Aras Kargo Hangi Günler Dağıtım Yapar?

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

Bayramın 4 günü kargolar çalışıyor mu?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.

13 Temmuz kargolar çalışıyor mu?

13-14 TEMMUZ KARGOLAR ÇALIŞIYOR MU? Kargo şirketleri 13 Temmuz tarihinden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak.

Bayram tatilinde kargo çalışıyor mu?

Kargo şirketleri de yarım gün çalışıyor ancak bazı kargo firmaları tam gün de çalışabiliyor. KARGOLAR NE ZAMAN BAYRAM TATİLİNE GİRİYOR? Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak. Ancak bazı kargo şirketleri arefe günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapacaklar.

Yurtiçi Kargo şu an çalışıyor mu?

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 18.00 arası hizmet veriyor. Yurtiçi Kargo, hafta sonu cumartesi günleri 09.00 – 16.00 arası hizmet verirken, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Kargo tatil mi?

Kargolar resmi tatillerde hizmet vememektedir. Bu nedenle kargo şirketleri, 15 Temmuz 2022 Cuma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapalı olacak ve kargo alım ve dağıtım işlemleri de gerçekleştirilmeyecek. Kargo bırakmak veya almak isteyen vatandaşlar, 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Kargo firmaları kaç gün tatil?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir.

You might be interested:  Erzincan By Express Kargo Nerede?

Kargo bayramda açık mı?

Net bir şekilde ifade edelim ki Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

Kargo firmaları bayramda açık mı?

KURBAN BAYRAMI SÜRESİNCE KARGOLAR AÇIK OLACAK MI? 9-12 Temmuz bayram günleri süresince ise hizmet vermeyecek. Kargo şirketleri 13 Temmuz tarihinden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak. Hafta içi her gün 08.30 – 18.00 arası çalışıyor.

Yurtiçi Kargo hafta sonu kargo alınır mı?

Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişimiz devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerimizin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerimizde yapılmaktadır.

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

Kargolar 16 Temmuzda çalışıyor mu?

Kargolar, 16 Temmuz Cumartesi günü, normal gündeki işleyişini sürdürecek. Çoğu kargo şirketi cumartesi günü yarım gün olarak mesaisini sürdürüyor.

15 Temmuz Yurtiçi Kargo açık mı?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü’nün resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de Cuma günü yani bugün kapalı olacak. Buna göre, Yurtiçi, MNG, Aras, Sürat ve PTT Kargo 16Temmuz Cumartesi günü açık olacak ve hafta sonu çalışma saatine göre hizmet verecek.

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kargo şirketleri bayramda kapalı mı?

Net bir şekilde ifade edelim ki Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.

You might be interested:  Aras Kargo Kaç Kilo Ne Kadar?

Kargo şirketleri bayram tatili kaç gün?

Kargo şirketleri bayramın arefe gününde normal işleyişine devam ederken, bayram günleri kapalı olacak. Kargo şirketleri bayramlarda arefe günleri çalışıyor; ancak bayram tatilinin yaşandığı 4 gün boyunca kapalı olur.

Kargolar bayram tatiline ne zaman giriyor 2022?

Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak. Ancak genellikle bu gibi resmi tatillerde kargo şirketleri, arefe günü olan 8 Temmuz Cuma günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.