Yurtiçi Kargo Satış Uzmanı Ne Iş Yapar?

Satış ve Pazarlama Prosedürü çerçevesinde yapılan tüm satış, pazarlama, halkla ilişkiler ve müşteri hizmetleri faaliyetlerinin Kalite Yönetim Sistemi’ne uygun olarak yapılmasından ve koordinasyonundan sorumludur.

Kargo çalışanları ne kadar maaş alıyor?

2022 Kargo Takip Görevlisi Maaşları Kargo Takip Görevlisi maaşı ortalama aylık 7462,5 _TL’dir. En düşük Kargo Takip Görevlisi maaşı 5500 _TL, En yüksek ise 9425 _TL’dir.

Kargo çalışanları ne iş yapar?

Meslek Tanımı Nedir? Dağıtım merkezlerinden,şubelerden gelen kargoların belirli bir düzen içinde ve zamanında diğer şube veya dağıtım merkezlerine aktarılması işlem sürecinde kargonun seyir durumunu hem fiziki hem de bilgisayar ortamında takip ve kontrol eden kişidir.

Yurtiçi Kargo operatörü ne iş yapar?

Kargo operatörü, kargo şubelerine gelen ve giden kargoların bilgisayar üzerinde kayıtlarının tutulmasını sağlar. Toplama ya da aktarma merkezlerinden gelen kargoların şubeye gelmesini, giden kargoların da şubeden çıkmasını sağlar.

Kargocular ne kadar kazanıyor 2022?

2022 Araç Takip Görevlisi (Kargo) Maaşları Araç Takip Görevlisi (Kargo) maaşı ortalama aylık 8385 _TL’dir. En düşük Araç Takip Görevlisi (Kargo) maaşı 6695 _TL, En yüksek ise 10075 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız

You might be interested:  Istanbul Ici Kargo Ne Kadar?

Yurtiçi Kargo sakal serbest mi?

Sakal yasaksa calisma. Yil 2018 kargo sirketleri yapilacak en son is

Aras Kargo çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Aras Kargo’nun maaş politikasının merkezinde asgari ücret vardır. İşe yeni başlayan personeller asgari ücret tutarında yani 3 bin 200 TL civarında maaşla başlar. Yani en düşük Aras Kargo personel maaşı 3 bin 200 TL seviyesindedir.

Kargo elemanı zor mu?

Kargo yükleme elemanları genellikle transfer merkezmerinde çalışır ve genellile transfer merkezleri şehir dışında olur bu nedenle hem yorucu hemde ulaşım sıkıntısı olan bir iş.

Kargo çalışanlarına ne denir?

Depo elemanlarının paketleyip araca taşıdığı kargoları araca yükleyen personellere yükleme boşaltma elemanı denir. Kargo takip personelleri, kargoların şubelere, transfer merkezlerine ve alıcılara zamanında teslim edilmesinden sorumludur.

Sürat Kargo Bölge satış Uzmanı ne iş yapar?

İş Tanımı:

Müşteri portföyüne yeni müşteriler eklemek, portföydeki müşterilere ziyaretlerin gerçekleştirilmesi ve mevcut müşteri anlaşmalarının revize süreçlerinin yönetilmesi, Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirmek.

Kargo Kesim Elemanı ne iş yapar?

Kargo operatörü, kargo şirketlerinin ilgili birimlerinde kargoların teslim edilmesi, yeni kargoların kargolanmak üzere teslim alınması, bu kargoların fatura kesim işlemleri gibi konularda çalışır. Bunun yanında kargo operatörleri müşterilerle direkt temasta olan, onlarla iletişime geçen kişidir.

Kargo danışmanı ne iş yapar?

İş Açıklaması

Gelen müşterilerin karşılanmasını sağlamak, Gün içerisinde çalan telefonları cevaplamak, Gelen-giden kargo bilgilerinin eksiksiz sistem girişlerini gerçekleştirerek faturasını oluşturmak, Evrakların talimatlara uygun şekilde dosyalanmasını ve muhafaza edilmesini sağlamak.

Kaç tane kargo var?

 • MNG Kargo. MNG Kargo 2003 yılında hizmet hayatına başlamıştır.
 • Aras Kargo. Aras Kargo, 1979 yılında Celal Aras tarafından Aras Dağıtım ve Pazarlama olarak kurulmuştur.
 • Sürat Kargo. Sürat Kargo 2003 yılında kurulmuş, 2015 yılı itibariyle TMSF çatısı altına girmiştir.
 • Yurtiçi Kargo.
 • PTT Kargo.
 • Vatan Kargo.
 • UPS Kargo.
 • İyi Kargo.
 • You might be interested:  Terme Aras Kargo Nerede?

  Trendyol ne kadar maaş veriyor?

  2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

  Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

  Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

  Vigo ne kadar maaş veriyor?

  Vigo kuryelerinin maaş miktarı güncel olarak 3 bin 800 TL ile 12 bin TL arasında değişiklik gösterir. Bu maaş farkının sebebi ücretin alıcıya ulaştırılan paket üzerinden yapılmasıdır.

  Kargo arabaları ne kadar kazanıyor?

  Günde ortalama 100 teslimat yaptığınızda ortalama 600 TL kazanabilirsiniz. Pazar günleri hariç günde 100 teslimat yaptığınızda ise aylık ortalama 12.000 TL Trendyol araçlı kurye maaşı kazanabilirsiniz. Muhasebe, yemek, ve yakıt gibi giderler kurye tarafından karşılanıyor.

  Kargo şoförü nasıl olunur?

  Kargo Şoförü Nasıl Olunur? Kargo şoförü olmak için adayların B veya C sınıfı ehliyete sahip olması gerekir. Yük taşımacılığı yapılacağı için kişilerden SRC belgesi de istenir. Kargo şoförü olmak isteyen kişilerin firma araçlarına uygun sınıfa sahip ehliyet ve bu belgeye sahip olması yeterli olacaktır.

  Trendyol maaşları nasıl?

  2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

  You might be interested:  Hepsiburada Hangi Kargo Kullanıyor?

  Postacı ne kadar maaş alıyor?

  PTT Postacı Maaşı Ne Kadardır? PTT Postacı güncel maaşı için (Performans ücreti dahil) 4.100 TL ile 4.700 TL arasındadır. Bunun yanı sıra aylık ortalama 1.450 TL civarında mesai ücreti almaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.