Yurtiçi Kargo Transfer Sürecinde Ne Demek?

Transfer sürecinde ifadesi kargonun henüz yerine ulaşmadığı ancak yolda olduğunu ifade eder. Yani kargo transfer edilmek üzere işlemlere alınmıştı ve yola çıkmıştır. Yani bu durumda kargonun ilk çıkış adresinden varış yerine doğru bir hareketlilik vardır.
Yurtiçi kargo ‘da genellikle ilçeden araca yüklendikten sonra surdışı transfer merkezi şeklinde kargonun nerede olduğunu gösteren ifade yer alır. Surdışı transfer merkezinden kargo, İzmir, Manisa gibi büyük illerin araçlarına yüklenir, surdışı transfer merkezi ile ilgili iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Transfer süreci ne kadar sürer?

Şubeden Şubeye Teslim Gönderiler:

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 3 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir. 1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 3, maksimum 4 iş gününde teslim şubesine ulaştırılması hedeflenmektedir.

Kargo Transfer merkezinde ise ne zaman gelir?

Kargo ne zaman yola çıkarsa. Bu gün yola çıksa yarın veya 2 gün sonra kapınızda olur.

You might be interested:  Ptt Kargo Takip No Nerede Yazar?

Yurtiçi Kargo Transfer Merkezi ne demek?

Yurtiçi Kargo, saatte 30 bin kargonun işlenebileceği çok büyük otomasyon sistemine sahip kargo transfer merkezini hizmete açtı. Yurtiçi Kargo, saatte 30 bin kargonun işlenerek araçlara yüklenebileceği otomasyon sistemine sahip yeni kargo transfer merkezinin açılışını gerçekleştirdi.

Transfer aracı ne demek?

Transfer Merkezi’nden transfer merkezine ya da transfer merkezinin bulunduğu ilin dışındaki noktalarda bulunan birimlere kargo götüren yada getiren araçtır.

1 günde kargo gelir mi?

Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

Kargonuz varış transfer merkezinden varış şubesine gönderiliyor ne demek?

Decipat. Her şehrin dağıtım deposu vardır. Kargolar önce oraya girer, oradan şehrin ilçe/şubelerine dağıtılır. Sizin de kargonuz şu an o büyük depodan çıkmış ve size ulaştıracak olan şubeye gidiyor.

Transfer aracına yüklendi ne demek?

gönderdiğiniz kargonun bir insan yolu ile bir vasıtaya yerleştirildiğini gösteren bir takip statüsü.

Gönderi dağıtım Şube aracına yüklendi ne demek?

Aktarma şubesinden, size en yakın şubeye doğru yola çıkmak üzere veya çıkmış demek. Ertesi gün size en yakın şubeye ulaşmış olur muhtemelen.

Yurtiçi Kargo tahmini teslim tarihi doğru mu?

Genelde doğru çıkıyor. Belki 1 gün gecikir.

Yurtiçi Kargo Hafta Sonu kargo alınır mı?

Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişimiz devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerimizin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerimizde yapılmaktadır.

Yurt içi kargo varış biriminde ne demek?

Varış biriminde demek, kargoyu size ulaştıracak şubeye gelmiş demek. Yani sadece kargonun araca veya kişiye verilip size getirilmesi kalmış.

You might be interested:  Sefamerve Kargo Ne Zaman Gelir?

Transfer hizmetleri ne demek?

Transfer hizmeti kişilerin seyahat sırasında da ki ulaşım konusunda yaşadıkları yorgunluk ya da sıkıntıları ortadan kaldırmak için önemli bir hizmettir. Siz havaalanından diğer havaalanına geldiğinizde sizi karşılayarak otelinize ya da gitmek istediğiniz noktaya konforlu bir şekilde gitmenizi sağlayacaktır.

Transfer işi ne demek?

İnsanların zamandan tasarruf etmek ve daha konforlu bir yolculuk yapmak amacı ile özel şoförlü araçlarla havalimanında alınarak gitmek istedikleri adrese bırakılması ya da belirttikleri adresten alınıp havaalanına bırakılması hizmetine özel transfer denir.

Aras Kargo transfer süreci ne kadar sürer?

Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz.

Yurtiçi kargo tahmini teslim tarihi doğru mu?

Genelde doğru çıkıyor. Belki 1 gün gecikir.

PTT transfer sürecinde ne kadar sürer?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

Yurtiçi kargo Hafta Sonu kargo alınır mı?

Cumartesi günleri 09.00-13.00 saatleri arasında standart işleyişimiz devam etmekte olup, 13.00-17.00 saatleri arasında müşterilerimizin gönderilerinin kabulü ve teslimi sadece şubelerimizde yapılmaktadır.

Teslimat şubesinde demek ne demek?

Bir kargonun alıcısına teslim edilmek amacıyla gönderildiği Şube / Acentedir. Kargonun ilgili şahıs/kurum adına teslim alınabileceğini belirten belgedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.