Zara Hangi Kargo Firması Ile Çalışıyor?

ZARA, diğer Inditex grubu markalarında olduğu gibi UPS kargo ile çalışmaktadır. Gönderileriniz siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz adrese UPS kargo aracılığıyla taşınır, adresinize teslim edilir.

ZARA kargo kaç günde gelir?

Tahmini teslimat süresi, teslimat adresine bağlı olarak 2-4 iş günü içinde olacaktır. Pazartesi ile Cumartesi günleri arasında saat 16.30’dan önce verilen tüm siparişler için İstanbul’da aynı günde teslimat. Teslimat saat 23.00’den önce gerçekleştirilir.

ZARA kargo takibi nasıl yapılır?

Siparişinizin durumuna dair güncellemeler e-posta yoluyla gönderilir. Bu bilgiye Alışverişler kısmından da erişebilirsiniz. Kayıtlı kullanıcı değilseniz, onay e-postasındaki “Sipariş bilgileri” bölümünü tıklayarak siparişinizin takibini yapabilirsiniz.

ZARA hangi kargo ile iade edilir?

Satın alınan ürünler Ünsped Paket Servisi San. ve Ticaret A.Ş (“UPS”) kargo şirketi aracılığıyla ücretsiz olarak iade edilebilir.

ZARA kargo gönderildi ne demek?

‘Siparişiniz Gönderildi’ bildirimi müşteriyi kandırmak, oyalamak amacıyla kullanılan bir bildirim. Yani henüz siparişim kargoya verilmemiş.

ZARA biten ürünler tekrar gelir mi?

Mağazalarımızda olduğu gibi, Zara.com’da da her hafta yeni gelen ürünleri bulabilirsiniz. seçeneği aktifse kayıt tarihinden itibaren 15 gün içerisinde stoklara girdiğinde size haber vermemiz için e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz. Bu işlemin ürünün rezerve edildiği anlamına gelmediğini hatırlatmak isteriz.

You might be interested:  Trendyol Hangi Kargo Ile Yolluyor?

ZARA kargo ücretini iade ediyor mu?

Müşteri, ZARA’ya ürünleri Türkiye’deki herhangi bir ZARA mağazasında veya ZARA tarafından belirlenen kargo şirketi aracılığıyla, herhangi bir gecikme olmaksızın, cayma hakkının kullanımına dair bildirimden itibaren on (10) günü geçmeyecek şekilde iade etmelidir.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Bershka hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Inditex grubu ups ya da yurticiyle çalışıyor.

Zara hangi ülkeye ait?

Zara hangi ülkenin Zara, İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası. 1975 yılında Arteixo, Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu.

Zara Online iade nasıl yapılır?

Nasıl iade edilir

  1. Kayıtlı kullanıcı olarak alışveriş yaptıysanız: İadeler kısmından iade talebinde bulunabilirsiniz.
  2. Kaydolmadan sipariş verdiyseniz: İadeyi, siparişinizle ilgili size gönderilen e-postalarda belirtilen bağlantılardan giriş yaparak talep edebilirsiniz.

Zara nasıl iade ederim?

İade etmek istediğiniz ürün grubunun aynısına sahip olan, ürünü aldığınız ülkenizdeki herhangi bir ZARA HOME mağazasına herhangi bir ürünü iade edebilirsiniz. Böyle durumlarda, bu mağazaya gitmeli ve ürünü ve onunla birlikte teslim edilen faturayı sunmalısınız.

Zara’da iade kaç gün?

İade ve değişimler için süre, satın alma tarihinden itibaren 30 gündür. Mağazalarımızdan satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek ya da iade etmek için, basılı formdaki satın alma fişinin gösterilmesi zorunludur.

24 saatte kargo ne demek?

Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

You might be interested:  Ptt Kargo Cihet Ne Demek?

Zara kısmi teslimat ne demek?

Siparişinizdeki ürünlerin tamamının değil sadece hazır olan ürünlerin gönderilmesi ‘Kısmi Teslimat’ işlemidir. Siparişinizin gönderilmesi için siparişinizdeki tüm ürünlerin tedarik edilerek stoklarımıza girmiş olması gerekmektedir.

Sipariş durumu gönderildi ne demek?

Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır. Kargo takip bilgisi size ayrıca gönderilecektir.

ZARA kısmi teslimat ne demek?

Siparişinizdeki ürünlerin tamamının değil sadece hazır olan ürünlerin gönderilmesi ‘Kısmi Teslimat’ işlemidir. Siparişinizin gönderilmesi için siparişinizdeki tüm ürünlerin tedarik edilerek stoklarımıza girmiş olması gerekmektedir.

ZARA hangi illerde var?

Zara AVM Mağazaları

Akasya Acıbadem Avm Zemin 0216 510 41 04
Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall 3. Kat 0212 380 05 05
Emaar Avm /Shopping Mall 2. Kat 0216 504 57 74
Espark Avm 1. Kat 0222 333 05 94
Forum Bornova Zemin 0232 343 29 29

ZARA hangi ülkeye ait?

Zara hangi ülkenin Zara, İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası. 1975 yılında Arteixo, Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu.

Bershka hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Inditex grubu ups ya da yurticiyle çalışıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.