Zara Iadesi Hangi Kargo?

Satın alınan ürünler Ünsped Paket Servisi San. ve Ticaret A.Ş (“UPS”) kargo şirketi aracılığıyla ücretsiz olarak iade edilebilir.

Zara iade nereye yapılır?

Siparişinizi, satın aldığınız ülke/bölgedeki herhangi bir Zara mağazasına ücretsiz iade edebilirsiniz.

Zara iade süresi ne kadar?

İade ve değişimler için süre, satın alma tarihinden itibaren 30 gündür. Mağazalarımızdan satın aldığınız herhangi bir ürünü değiştirmek ya da iade etmek için, basılı formdaki satın alma fişinin gösterilmesi zorunludur.

Ürün iadesi için fiş gerekli mi?

Bir malın iadesinde fiş veya fatura olmasa da işletmelerin bunu geri almasında Maliye mevzuatı açısından hiçbir engel yoktur.

Iade etiketi nedir?

Ürünü, masrafları kendiniz karşılamak üzere, göndermek için size bir iade etiketi (iade gönderi kodu) verilecektir. Ürünü kendiniz göndermek için gereken iade etiketini aldığınızda (iade gönderi kodu), ürünü sizin için uygun olan kargo şirketini kullanarak bize gönderin.

ZARA hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

ZARA, diğer Inditex grubu markalarında olduğu gibi UPS kargo ile çalışmaktadır. Gönderileriniz siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz adrese UPS kargo aracılığıyla taşınır, adresinize teslim edilir.

You might be interested:  Ptt Kargo Ne Kadar Sürer?

ZARA kargo ücretini iade ediyor mu?

Müşteri, ZARA’ya ürünleri Türkiye’deki herhangi bir ZARA mağazasında veya ZARA tarafından belirlenen kargo şirketi aracılığıyla, herhangi bir gecikme olmaksızın, cayma hakkının kullanımına dair bildirimden itibaren on (10) günü geçmeyecek şekilde iade etmelidir.

Zara para iadesi yapıyor mu?

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir. İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir. 14 günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere bu onayı kullanın. Böylece işleminiz hızlanabilir.

Zara kargo gönderildi ne demek?

‘Siparişiniz Gönderildi’ bildirimi müşteriyi kandırmak, oyalamak amacıyla kullanılan bir bildirim. Yani henüz siparişim kargoya verilmemiş.

Zara hazırlanıyor ne demek?

Hazırlanıyor: Siparişiniz depoda hazırlanıyor. Gönderildi: Siparişiniz depolarımızdan çıktı.

Faturasız iade nasıl yapılır?

Faturanın görünür bir yerinde “İade Faturasıdır” ibaresi bulunması gerekiyor. İade faturasının ayrı bir koçanı bulunmuyor. İade faturasının, Maliye Bakanlığı onaylı veya noter tasdikli olması gerekiyor. İade faturası, satın almayı yapan alıcı tarafından satıcıya kesiliyor.

Faturasiz geri iade olur mu?

Faturasız bir ürünü değiştirmek ya da iade etmek istediğinizde, firmalar karşınıza aşağıdaki yasal düzenleme ile çıkıyorlar ve bu talebinizi fiş, fatura, değiştirme kartı vb olmadan yerine getirmiyorlar.

Ürün iadesinde tüketici hakları nelerdir?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Iade kargo nasıl gönderilir?

Kargo firması teslimata geldiğinde ürünü teslim almayarak kapıda iade edilmesini sağlayabilirsiniz. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız. Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız.

You might be interested:  Yurt Ici Kargo Hangi Günler Dağıtım Yapıyor?

PTT kargo iade işlemleri nasıl yapılır?

www.pttavm.com ana sayfasından üye girişi yapınız. Sağ üst köşe de üye ad ve soyadının bulunduğu sekmeyi açarak Sipariş Geçmişi’ne tıklayınız. Açılan sayfada sol sütunda yer alan Sipariş iade butonuna tıklayınız.

Yurtiçi Kargo iade işlemleri nasıl yapılır?

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? İade edeceğiniz ürünü, faturanızın “İade Formu” nu doldurup, mutlaka imzalayıp, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, paketi hasar görmemiş olarak “ Yurtiçi Kargo” (444 99 99 nolu telefondan kurye çağırabilirsiniz.)

Zara para iadesi var mı?

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir. İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir. 14 günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere bu onayı kullanın.

Zara garanti süresi ne kadar?

bunların yanında zara ve tüm inditex markalarında alınan her ürün 2 sene garantilidir.

Zara hazırlanıyor ne demek?

Hazırlanıyor: Siparişiniz depoda hazırlanıyor. Gönderildi: Siparişiniz depolarımızdan çıktı.

Zara kargo gönderildi ne demek?

‘Siparişiniz Gönderildi’ bildirimi müşteriyi kandırmak, oyalamak amacıyla kullanılan bir bildirim. Yani henüz siparişim kargoya verilmemiş.

Leave a Reply

Your email address will not be published.