Zara Kargo Ücreti Ne Kadar?

Siparişi tek gönderide teslim alma (indirimsiz ürünlerde 600 TL üzerine ücretsiz gönderi) Siparişi birkaç gönderide daha hızlı teslim alma (7 TL ek ücret ile)

ZARA ürünleri hangi kargo ile gönderiyor?

ZARA, diğer Inditex grubu markalarında olduğu gibi UPS kargo ile çalışmaktadır. Gönderileriniz siparişiniz esnasında belirtmiş olduğunuz adrese UPS kargo aracılığıyla taşınır, adresinize teslim edilir.

ZARA hangi kargo ile iade edilir?

Satın alınan ürünler Ünsped Paket Servisi San. ve Ticaret A.Ş (“UPS”) kargo şirketi aracılığıyla ücretsiz olarak iade edilebilir.

ZARA kargo gönderildi ne demek?

‘Siparişiniz Gönderildi’ bildirimi müşteriyi kandırmak, oyalamak amacıyla kullanılan bir bildirim. Yani henüz siparişim kargoya verilmemiş.

ZARA biten ürünler tekrar gelir mi?

Mağazalarımızda olduğu gibi, Zara.com’da da her hafta yeni gelen ürünleri bulabilirsiniz. seçeneği aktifse kayıt tarihinden itibaren 15 gün içerisinde stoklara girdiğinde size haber vermemiz için e-posta adresinizi kaydedebilirsiniz. Bu işlemin ürünün rezerve edildiği anlamına gelmediğini hatırlatmak isteriz.

ZARA indirim kuponu nasıl alınır?

Zara İndirim Kodu Nasıl Alınır?

  1. Zara online alışveriş sitesinde hesap açmak.
  2. Web sitesindeki haber bültenine üye olmak.
  3. Sosyal medya hesaplarından firmayı takip etmek.
  4. Mağaza içi etkinliklere katılmak.
  5. İndirim kuponu sitelerini kullanmak.
You might be interested:  Aras Kargo Mercan Şubesi Nerede?

ZARA para iadesi yapıyor mu?

Para iadesi, satın almada kullandığınız ödeme yöntemi üzerinden gerçekleştirilir. İşlem tamamlandığında iade onayı e-posta ile size gönderilir. 14 günden fazla süre geçtiyse ve geri ödeme hesabınıza ulaşmadıysa, lütfen bankanıza ibraz etmek üzere bu onayı kullanın. Böylece işleminiz hızlanabilir.

Zara kargo ücretini iade ediyor mu?

Müşteri, ZARA’ya ürünleri Türkiye’deki herhangi bir ZARA mağazasında veya ZARA tarafından belirlenen kargo şirketi aracılığıyla, herhangi bir gecikme olmaksızın, cayma hakkının kullanımına dair bildirimden itibaren on (10) günü geçmeyecek şekilde iade etmelidir.

Zara Online iade kaç gün?

Zara.com’dan aldığınız bir ürünü, siparişin gönderi tarihinden itibaren 30 gün içinde ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketleri üzerinde olmalı ve ilk alındığı zamanki mükemmel durumlarını korumalıdırlar.

Zara hazırlanıyor ne demek?

Hazırlanıyor: Siparişiniz depoda hazırlanıyor. Gönderildi: Siparişiniz depolarımızdan çıktı.

Zara hangi ülkeye ait?

Zara hangi ülkenin Zara, İspanyol merkezli giyim ve aksesuar markası. 1975 yılında Arteixo, Galiçya’da Amancio Ortega ve Rosalía Mera tarafından kuruldu.

24 saatte kargo ne demek?

Üründe “24 saatte kargoda” yazısı var ise siparişiniz 24 saat içinde kargoya verilir. Bu ürünler “HIZLI TESLİMAT” ürünleridir. Sipariş dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Zara indirimi ne zaman 2022?

Zara indirimi 22 Haziran çarşamba saat 20.00’de uygulamada, saat 21.00’de ise zara.com/tr’de başlayacak. Mağazalardaki başlangıç ise 23 Haziran sabahında olacak.

Zara özel fiyatlar ne zaman yenileniyor?

Zara yılbaşı indirimi, her senenin ilk perşembe günü yapılıyor. Diğer büyük geleneksel zara indirimi ise Temmuz ayında olmaktadır. Temmuz ayının ilk perşembe günü Zara’da büyük indirim gerçekleşmektedir.

Zara Store mode nedir?

“Store Mode” uygulaması en yakın mağazada mevcut olan ve yalnızca 30 dakika içinde teslim alınabilecek ürünleri ve ürünlerin özelliklerini göstererek müşterilerine çevrimiçi bir perakende deneyimi sunuyor.

You might be interested:  Addax Kargo Ücreti Ne Kadar?

ZARA kargo takibi nasıl yapılır?

Siparişinizin durumuna dair güncellemeler e-posta yoluyla gönderilir. Bu bilgiye Alışverişler kısmından da erişebilirsiniz. Kayıtlı kullanıcı değilseniz, onay e-postasındaki “Sipariş bilgileri” bölümünü tıklayarak siparişinizin takibini yapabilirsiniz.

Bershka hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Inditex grubu ups ya da yurticiyle çalışıyor.

Mango hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Mango.com sitesinden satın alınan ürünlerin teslimatı yalnızca Türkiye içinde ve Yurtiçi Kargo tarafından gerçekleştirilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.