Zebramo Kargo Nasıl Yapılır?

Kargo gönderimi nasıl yapılıyor?

 1. Ürünü uygun bir şekilde paketleyin. Ürününüzün ağırlığına göre uygun paket veya ambalajı seçtiğinizden emin olun.
 2. Paketinizi bantlayarak gönderileceği adres bilgisini üzerine yapıştırın.
 3. Paketinizi kargo şirketine bırakın.

Zebramo’da, Sürat Kargo, Ptt Kargo ve Yurtiçi Kargo işbirliği ile ürünlerinizi Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlarla kargolayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ürününüz satıldıktan sonra sipariş numaranızla birlikte size en yakın Sürat, Ptt ya da Yurtiçi kargo şubesine paketinizi götürmek.

Zebramo hangi kargo ile çalışıyor?

Yurtiçi, Sürat ve PTT kargo ile anlaşmalarımız bulunmaktadır, aşağıdaki linkten tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Zebramo da satış nasıl yapılır?

Zebramo’da satış yapmak oldukça kolaydır. Bunun için ilk olarak Zebramo’ya üyelik başlatmanız gerekmektedir. Üyeliğin ardından satmak istediğiniz ürünün fotoğrafını çekebilir, uygun bir açıklama yazabilir ve ürünü satışa açabilirsiniz.

Zebramo nasıl çalışır?

Zebramo, tüketicilerin kendi özel eşyalarını satmalarına olanak sağlayan bir pazaryeri hizmeti sunmaktadır. Satılan ürünlerin teslim edilip edilmediğini kontrol edebilmek ve kazançların satıcı hesabına aktarılabilmesi için satış sonrası ürün kargo takip bilgilerinin uygulamada ilgili alanlara girilmesini zorunludur.

You might be interested:  Kargo Paketi Hazır Ne Demek?

En uygun kargo ücreti hangisi?

Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

Zebramo ne kadar komisyon alıyor?

Zebramo üzerinde gerçekleşen satışlarınızda, 20 TL’ye kadar satmış olduğunuz ürünlerden KDV dahil 2 TL, 20 TL üzerinde satmış olduğunuz ürünlerden ise KDV dahil %10 hizmet komisyonu kesilir. Zebramo’da istediğiniz kadar ürünü ücretsiz olarak listeleyebilirsiniz ve bunun için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Zebramo kime ait?

Bora, Türkiye’ye döner dönmez, 2015’te eski TEBli Kaan Aslan ve eski Markafonili Fatih Köksal ile birlikte Zebramo’yu kurdu.

Zebra Coin nedir?

Zebramo’da ürünlerini, reklam vererek öne çıkarmak ve liste başı yapmak için kullanabileceğin dijital ödeme yöntemidir. ZebraCoin ile bazı özellikleri satın alarak ürünlerinin reklamını verebilir ve bunun sonucunda da satışlarını arttırabilirsin.

Gardrops Üyelik ücretli mi?

Gardrops Tamamen Ücretsiz! Gardrops’ta dilediğin kadar ürün yükleyip hiçbir kesinti olmadan satış yapabilirsin. Satın alacağın ürünlere hiçbir kargo bedeli ödemeden, ücretsiz kargo ile sahip olursun. Gardrops sana %100 güvenli alışveriş ile iade edebilme hakkı sunar.

Zebramo nedir Ekşi?

2 yıldır internetten ikinci el satış yapma mücadelesinin içinde biri olarak kızgın kumlardan serin sulara atlamak gibi gelen uygulamadır. destek bir tanedir. gecenin 2snde 3ünde yanıt verir. bir insandır yanıt veren robot değildir.yazar böyle bidir bidir.

Zebramo para ne zaman yatar?

Yaratmış olduğunuz havale talepleri hafta içi her gün saat 11:30 – 17:30 arasında hesabınıza aktarılır. Gün içerisinde saat 11:00’e kadar yarattığınız havale talepleriniz aynı gün hesabınıza aktarılmaktadır.

You might be interested:  A101 Kargo Ne Kadar?

Zebramo satış nasıl iptal edilir?

Satıcılar satışları için iptal talebinde bulunabilirler. Eğer bir satışınızı iptal etmek istiyorsanız lütfen öncelikle alıcıyı bilgilendiriniz. Gerekli uzlaşma sağlandıktan sonra Zebramo’ya bilgi verdiğiniz taktirde satış işleminiz iptal edilecektir.

Dolaptan alışveriş yapmak güvenli mi?

Bir e – ticaret sitesinde olması gereken bütün özelliklere sahip olan ve aynı zamanda satın alanlar ile satanlar arasında bir köprü niteliğinde bundan dolap.com sitesi 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir eticaret sitesidir.

1 kilo kargo ücreti ne kadar?

30 Kilogramdan 50 Kilograma kadar olan gönderide her 1 kg için olmak üzere ücreti 1,60 TL’dir. 50 Kilogram ve daha ağır gönderiler için her bir kilo başına a kadar olan gönderinin ücreti 1,30 TL’dir.

20 kg kargo ne kadar tutar?

50 kg ve üzeri paketler her bir kilo başına 1,30 TL ücret katılır ve o şekilde hesaplanır. 20 kg için 643 TL olarak sıralanabilir.

Hangi kargo firması daha iyi?

Aşağıda farklı özellikleriyle müşterilerini memnun etmeyi başaran en iyi kargo şirketleri yer alıyor!

 • Kolay Gelsin. E – Ticaret siparişlerindeki başarısı ve inovatif çözümleri ile en iyi kargo şirketi Kolay Gelsin oluyor.
 • Aras Kargo.
 • Yurtiçi Kargo.
 • UPS.
 • Trendyol Express.
 • PTT Kargo.
 • Hepsijet.
 • DHL.
 • Modacruzda kargoyu kim öder?

  Kargo nasıl gönderilir? Kim öder? ModaCruz’da alıcılar kargo ücreti ödemez. Tercih edilen kargo firmasına göre değişen indirimli kargo fiyatları, satıcının satış kazancına yansıtılır.

  Gardrops kargo kime ait?

  Kim Öder? Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını Kargo gişe görevlisine vermeleri yeterlidir.

  Shopier hangi kargo ile çalışıyor?

  üzerinden, çeşitli kozmetik ve tekstil ürünleri sattığımız platform. ancak, kargo konusunda sadece -şimdilik- mng ve yurtiçi ile çalışıyor olmaları ve yurt dışı için herhangi bir kargo avantajı sunmamaları, şu an için eksik olan kısımları gibi görünüyor.

  You might be interested:  Çeşme Aras Kargo Nerede?

  Dolap kargo ne zaman gelir?

  Sipariş geldikten sonra ürünü kargoya verip göndermek için 4 iş günü süre bulunuyor. Bu süre içinde ürünü göndermezsen sipariş ‘Geciken Kargolama’ statüsüne geçer ve alıcıya senin onayına ihtiyaç duyulmaksızın siparişi iptal etme hakkı tanınır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.