Agt Kurye Hangi Günler Açık?

AGT kurye hangi günler açık? AGT kurye, Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar açıktır. Hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi ise 10:00 – 15:00 saatleri arasında çalışmaktadır.
AGT Kurye şubeleri hafta içi her gün saat 09:00’da açılıyor.

AGT kurye hafta sonu çalışıyor mu?

Mesai saati dışında ve hafta sonunda teslimat seçeneğini alıcılarınıza sunma imkanınız vardır. Hatta gece bile teslimat mümkündür.

AGT kurye ne zaman çalışır?

Klasik teslimat hizmeti sağlayıcıları ortalama 3 iş günü içerisinde teslimat hizmeti üretirken AGT ertesi gün teslim hizmetinde bu süre ortalaması bir günden (12-18 saat) daha kısa bir seviyede gerçekleşiyor.

AGT kurye ne kadar sürede gelir?

AGT hızlı kurye hizmetiyle aynı gün teslim imkanından ertesi gün teslimata kadar pek çok farklı teslimat hizmeti sunmaktadır. AGT Kurye aynı gün teslim hizmeti ile gönderilerinizi aynı gün içerisinde alıcılarına ulaştırarak yüksek müşteri memnuniyeti oluşturur.

Kurye hangi günler açık?

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri hafta içi 09.00 – 18.00 arası hizmet veriyor. Yurtiçi Kargo şirketi, hafta sonu cumartesi günleri 09.00 – 16.00 arası hizmet verirken, Pazar günleri hizmet vermemektedir. MNG KARGO KAÇA KADAR AÇIK? MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır.

AGT kurye dağıtıma çıktı ne demek?

Adı üstünde, dağıtıma çıkmış. Büyük ihtimal yarın teslim edilir.

AGT kurye hangi kargo ile çalışıyor?

Aras Kargo Takibi

You might be interested:  Aras Kargo Orkide Şubesi Nerede?

Türkiye çapında 2400’den fazla kurye ile aynı gün teslim, ertesi gün teslim, nitelikli teslim, güvenli teslim ve express teslim hizmetleri sunmaktadır.

Kuryeler saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Buna göre PTT Kargo dağıtım saatleri de öğlen arası vermeyen şubeler için 08:30 ile 17:00 arasında; öğlen arası veren şubelerde ise 08:30 ile 16:30 arasındadır.

Papara kart kuryeye teslim edildikten sonra ne zaman gelir?

Leave a Reply

Your email address will not be published.