Aktif Bank Kurye Ne Zaman Gelir?

Kart sahibi kartının hangi kuryeye verildiğini ve tahmini olarak ne zaman teslim edileceğini Akbank müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilir. Aktif kurye için 0850 333 0 327 numaralı telefonu, Kuryenet için 0850 222 93 93 numaralı telefonu arayarak kartının nerede olduğu ile ilgili detaylı bilgi alabilir. Akbank kredi kartı kaç günde gelir?

N kolay banka kartı kaç günde gelir?

Banka kartın ortalama 10 iş günü içerisinde kurye tarafından teslim edilecektir. N Kolay’da banka kartıma nasıl şifre belirleyebilirim? Şifre almak için SIFRE boşluk kart numaranın son dört hanesi boşluk CVV numaranın ilk 2 hanesi boşluk belirlediğin 4 haneli rakamlardan oluşan şifreni yazıp 3050’ye gönderebilirsin.

N kolay kredi kartı nasıl alınır?

Aktif Bank müşterisiysen N Kolay Kredi’den anında yararlanabilir, paranı anında kullanmaya başlayabilirsin. Adresine N Kolay Kart gönderilecektir. Passolig Banka Kartın varsa N Kolay Kredi’den anında yararlanabilir, paranı anında kullanmaya başlayabilirsin.

Ne kolay kredi telefon numarası?

Aktif Bank İletişim Merkezi’ne yurt içinden 0850 724 30 50, yurt dışından +90 850 724 30 50 ile 7/24 ulaşabilirsiniz. Sesli Yanıt Sistemimiz aracılığı ile aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Kargo Varış Şubesinde Ne Demek?

Aktif Bank müşterisi nasıl olunur?

​Size en yakın PTT işyerine giderek Aktif Bank hesabınızı anında açabilir, açılan hesabınıza birikimlerinizi yatırıp N Kolay Bono talimatı vererek yüksek faiz avantajı ile hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Hesap açılışı için sadece kimliğiniz yeterli.

Aktif Bank para nereden cekilir?

N Kolay Banka Kartı ile Türkiye’deki tüm ATM’lerden para çekebilirsiniz. Mastercard ve Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde veya online olarak güvenle alışveriş yapabilirsiniz. N Kolay Banka Kartınız ile yaptığınız tüm işlemleri ve kart bakiyenizi Aktif Bank İnternet Şubesi’nden görüntüleyebilirsiniz.

Aktif Bank kredi kartı veriyor mu?

PASSO Kredi Kartı ve PASSO​ Banka Kartı’na, tüm Aktif Bank şubelerinden başvurabilirsiniz. Size en yakın şubemizi öğrenmek için tıklayınız.

Aktif Bank hangi bankaya ait?

Aktif Bank, 1999 yılında Çalık Holding bünyesinde kurulan, 2007’de yeniden yapılandırılan ve 2008 yılında Aktif Bank adını alan, Türkiye’nin özel sermayeli yatırım bankasıdır. Aktif Yatırım Bankası A.Ş.

Aktif Bank kredi kartı hangisi?

PASSO Kredi Kartı ile Kart Ücreti Ödemezsiniz!

Passo Kredi Kartı, kart ücreti ödemeden alışveriş yapabileceğiniz, nakit avans ve taksitli nakit avans çekebileceğiniz, ayrıca dünyanın her yerinde, MasterCard/Visa amblemi bulunan milyonlarca işyerinde harcamalarınızda kullanabileceğiniz bir kredi kartıdır.

Aktif Bank kolay kredi veriyor mu?

Aktif Bank, kredi alma sürecini kolaylaştıran ve tüketicilerin internet üzerinden yapılacak başvuru ile hızlı ve pratik şekilde ihtiyaç kredisi almasını sağlayan N Kolay Kredi’yi müşterilerinin hizmetine sundu.

Aktif Bank şubeleri hangi illerde var?

Bize Ulaşın

Şube Adı Adres
İstanbul Anadolu Kurumsal Şubesi ​Sarıkanarya Sk. No:18 Yolbulan Plaza B Blok K:7 Kozyatağı Kadıköy / İstanbul
Başkent Şube Koç Kuleleri Söğütözü Mah. Söğütözü Cad. No:2 A Blok Kat:24 Ofis No:67-68 Çankaya/Ankara
​Bodrum Şube Çırkan Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:23/D1, 48400 Bodrum/Muğla​
You might be interested:  Yurtiçi Kargo Heykel Şubesi Nerede?

Aktif Bank borç kapatma kredisi veriyor mu?

Aktif Bank PTT İçi Birleştirme Kredisi kullanarak, PTT aracılığı ile kullanmış olduğunuz diğer banka kredi borçlarınızı kapatıp bankamız çatısı altında toplayabilir aynı zamanda cebinizde de para kalabilir. Hemen en y akın PTT Merkezine gelin 80.000 TL’ye kadar kredinizi anında alın.

Aktif Bank nasıl bir bankadır?

Aktif Bank, Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankasıdır. Çalık Holding bünyesinin bir parçası olan banka, yeni nesil bankacılık vizyonuyla büyüyerek her geçen yıl başarısını arttırmaktadır. Çalık Holding bilindiği gibi 1981 yılında Ahmet Çalık tarafından kurulmuştur.

Aktif Bank kredi limiti ne kadar?

Nakit ihtiyacı olan emeklilerimize %2,69 faiz oranından başlayan faizlerle 80.000 TL’ye kadar nakit kredi. İhtiyaçlarını değil, borçlarını ertele. Siz de emekli maaşınızı PTT’den alın, Türkiye’nin dört bir yanındaki PTT merkezlerinden kredinizi anında kullanın.

En kolay krediyi hangi banka veriyor?

Qnb Finansbank, Enpara, Ziraat Bankası, Akbank kolay şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredi almanız mümkündür.

Ne kolay kredi Aktif Bank?

N Kolay kredi faiz oranı, kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplamada kullanılan %3,19 aylık akdi faiz oranı 3-6 ay arası vade seçen ve en yüksek skor bandında bulunan kişiler için geçerli olan kredi faizidir. Kredi Tahsis ücreti kredi tutarının %0,5 kadar olup %10 BSMV içermektedir.

Dağıtıma çıkan kart ne zaman gelir?

İkamet edilen il ve ilçeye göre kredi kartının ulaşma süresi değişkenlik göstermekle birlikte yaklaşık 3 ila 10 gün arasında kredi kartı sahibine ulaşır. Ayrıca şube üzerinden teslim veya online kullanıma açma gibi alternatiflerle bazı bankalar aynı gün içerisinde kredi kartını kullanıma açıp teslim edebiliyor.

N Kolay banka kartı nereden alınır?

N Kolay Ankara Kart’ı nereden alabilirim? N Kolay Ankara Kart Noktalarından N Kolay Ankara Kartınızı alabilirsiniz.

You might be interested:  Aras Kargo Teslimat Şubesinde Ne Demek?

Akbank kart kaç günde gelir?

Şimdi Axess’e tüm kanallardan başvurabilir, başvurunuz onaylandığında cep telefonunuza gelen SMS metnindeki referans kodu ile kartınızı aynı gün içinde dilediğiniz Akbank şubesinden teslim alabilirsiniz. Kartınızı gün içerisinde teslim almamanız durumunda kartınız adresinize gönderilecektir.

Banka kartı teslim alınmazsa ne olur?

Teslim alınmayan bir kartın harcamalarından kart sahibi sorumlu tutulamaz. Çünkü sadece ıslak imza karşılığında kredi kartı teslimatı yapılır. Kötü niyetli kişilerin eline geçmesi durumunda harcamalarda dağıtım firması ve banka sorumlu tutulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.