Allday Iade Hangi Kargo?

Ürün iade işlemlerini anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. İade kargolarında bedeller Allday tarafından karşılanır. Yurtiçi Kargo ile yollamış olduğunuz iade kargonuz için kargo görevlisine BADEMKAYA ve 576125283 kodunu söylemeniz yeterli olacaktır.

Allday kargo nerede?

Siparişimin takibini nasıl yapabilirim? Siparişiniz kargoya verildiğinde mail ve SMS yoluyla bilgilendirilirsiniz. Daha sonra www.allday.com.tr ‘de “Siparişlerim” sayfasından “Kargom Nerede?” butonunu tıklayarak gönderinizi takip edebilirsiniz.

All Day kapıda ödeme var mı?

Allday kapıda ödeme için ek 15,00 ücret talep etmektedir. Kargo firması, kargo ücretine ek olarak %5 hizmet bedeli almaktadır.

Allday ne demek?

(deyim) Her zamanki iş! Alışılagelmiş işimiz!

Kargo iade işlemleri nasıl yapılır?

Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız. Ürününüz, kargo firması tarafından satıcıya teslim edildikten sonra geri ödemeniz bankanıza yapılır. Geri ödemenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir.

Kargo ücreti iade edilir mi?

İade sürecinde tüketicinin yaptığı tüm masrafların -bu masraflara kargo ücreti de dahil- tüketiciye iadesi zorunludur. Bu kapsamda tüketiciye, ürün bedelinin tamamı ve ürün iadesinin kargo ücreti satıcı tarafından eksiksiz olarak geri ödenmelidir.

Allday kimin?

Üyelik için sözleşme yapacağınız www.allday.com.tr.tr alan adlı “Site” 0055061037000018 Mersis numaralı Bademkaya Elektronik Ticaret Anonim Şirketi tarafından işletilmekte olup işbu site üzerindeki her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Bademkaya Elektronik Ticaret Anonim Şirketi’ne aittir.

You might be interested:  Kargo Ara Aktarma Ne Demek?

All Multi ne işe yarar?

Allday All-Multi Kuşlar için Vitamin ve Mineral Yem Katkısı 50 ML – Kuş Yemi Katkısı-Vitamin – Allday. Muhabbet Kuşu, Kanarya, Papağan, Saka Kuşu ve güvercin gibi küçük kafes kuşlarında vitamin ve mineral katkısı olarak kullanılır.

Aras Kargo iade kargo almaya gelir mi?

Dilerseniz şubeye kadar yorulmayın, Adresten Alım hizmetimiz ile çağırın kuryemizi, gönderinizi kapınızdan teslim alalım. Adresten Alım ek hizmetinden yararlanmak için; 444 25 52 numaralı Çağrı Merkezimizi hafta içi saat 15:30, cumartesi günleri saat 12:00’a kadar arayarak da bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

MNG Kargo iade alıyor mu?

Telefon İhbarlı Teslimat

Bilgilendirmenin ardından alıcı müşterimiz kimlik ibrazı ile kargosunu şubeden teslim alabilir. Şubeden teslim alınmayan kargolar 3 iş günü içerisinde göndericinin bilgisi dahilinde çıkış şubesine iade edilir.

Yurtiçi Kargo evden alıyor mu?

Gönderinizin adresinizden alınmasını tercih ediyorsanız saat 10.30’a kadar 444 99 99 numaralı Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayarak talebinizi iletebilir ya da saat 11.00’e kadar şubelerimize veya acentelerimize haber verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.