Araçlı Kurye Nasıl Olunur?

Trendyol Araçlı Kurye Nasıl Olunur?

  1. 6 yaşından küçük hafif ticari araç sahibi olmak.
  2. 22 – 48 yaş aralığında bulunmak.
  3. SRC Belgesi sahibi olmak.
  4. B Sınıfı ehliyete sahip olmak.
  5. Nakliye, lojistik vb. alanlarda şirketinizin olması zorunludur.
  6. Sabıka kaydı olmamak.
  7. Full Time çalışmaya uyum sağlamak.
  8. Psikoteknik belgesi almak.

Araçlı kurye olarak çalışacaksa mutlaka otomobil ehliyeti, moto kurye olarak çalışacaksa mutlaka A1 ve A2 sınıfı ehliyete sahip olması Adli sicil kaydının olmaması Ceza puanınızın 50 ve altında olması Şarttır.

Trendyol araçlı kurye işi yapılır mı?

Dolayısıyla Trendyol hem iş yükünü hafifletmek hem de hızlı teslimat yapmak için araçlı kurye istihdamı sunmaktadır. Trendyol araçlı kurye işi araçla kargo toplamayı veya kargo teslimatı yapmayı sağlar. Kısacası, Trendyol aracınızı kiralayarak teslimatı hızlı ve kolay bir hale getiriyor.

Hepsiburada araçlı kurye ne kadar kazanır?

Hepsiburada Araçlı Kurye Maaşları

Teslimi yapılan her paket başına 4 TL ödeme yapar. Bu noktada, günde 40 paketi adresine ulaştıran kişilerin 160 TL kazanacağını ifade etmeliyiz. Sonuç olarak, başlangıç seviyesinde günde 40 teslimat yapan araçlı kuryelerin aylık ortalama 4 bin 830 TL kazanacağı söylenebilir.

You might be interested:  Hepsiburada Hangi Kargo Ile Anlaşmalı?

Trendyol Express kaç para alıyor?

Trendyol Express Ne Kadar Kazandırıyor? Trendyol Express Kazanç konusu da sürekli sorulan soruların başında gelmektedir. Şirket sayesinde ayda 9000 TL + KDV kazanmanız mümkündür. Bu net maaş olmakla birlikte belirli bir sayının üzerine çıktığınızda ise kargo başına 4 TL + KDV olacak şekilde ek ödeme alabiliyorsunuz.

Trendyol Go paket başı ücret ne kadar?

Yakın zamanda saatlik ödeme yerine paket başı ücretlendirmeye geçilecekmiş. Bu sistemde Paket Ücreti olarak 5,9 TL verilecekmiş, km başı’ da 1,18 TL kazanç sağlanacak ancak şuanda bu sistem yok, yukarıda belirttiğim gibi saatlik ödeme uygulanıyor.

Kendi aracıyla kargo dağıtımı ne kadar kazanır?

Araçları ile parça başı dağıtım yapacak kişilere asgari ücretin 3 katına yakın bir gelir imkanı sunacaklarını belirten Yurtiçi Kargo Genel Müdürü Fatih Önyol, “Bin 500 ila 2 bin kişiye istihdam sağlayacağız” dedi.

Araçlı kurye yapılır mı?

Araçlı kurye olarak kendi işinizin patronluğunu yapabilirsiniz. HepsiJet araçlı kurye olmak için kendi aracınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca HepsiJet kurye başvurusu yapmak da oldukça kolay bir işlemden oluşuyor. HepsiJet kuryesi olmak için yapacağınız başvuruda birtakım sorulara cevap vermeniz gerekiyor.

Getir paket başı kaç para?

Getir kuryeleri, saat başı yaklaşık 30 TL ücret kazanırlar. Yaklaşık olarak asgari ücret tutarında ücret alırlar. Aldıkları ücrete ek olarak yemek parası da ödenir.

HepsiJet paket başı kaç tl 2022?

Paket başı 3,75 TL ile çalışan HepsiJet kuryelerinin aktardığı bilgilere göre 2022 için 4,75 TL yani 1 TL zam teklif edildi.

Trendyol GO Motor veriyor mu?

İnsanlar Trendyol uygulamasını indirerek, market alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan alışverişlerin teslimlerini Trendyol Go kuryeleri gerçekleştiriyor. Trendyol Go bünyesinde bir çok motorlu kurye var. Sizin de motosikletiniz ve ehliyetiniz varsa, başvuru yapmayı düşünebilirsiniz!

You might be interested:  Mng Kargo Hançerli Şubesi Nerede?

Trendyol Express src istiyor mu?

Firma sizden 5 yaşından küçük panelvan araç (UPS Kargo diğer firmalar 2016 ve üzeri istiyor) şahıs şirketi kurmanızı istiyor ayrıca src ve psikoteknik istiyor. Trendyol, hepsijet ve bir kaç firma buna ek olarak K1 belgesi talep ediyor.

MNG Kargo araçlı kurye ne kadar kazanır?

MNG Kargo tarafından iki yıl önce uygulanmaya başlanan Girişimci Kurye Modeli pandemi sürecinde istihdama destek açısından önemli katkılar yaptı. Bu modeli kullanan biri günde 225 ila 360 TL arasında para kazanabiliyor.

Trendyol Go kaç yaş sınırı?

Bence minimum 18 yaş gereklidir.

Trendyol motorcular ne kadar kazanıyor?

Trendyol kuryeleri, kendi motosikletleri ile motorlu kurye olarak ya da kendi araçları ile araçlı kurye olabilirler. Trendyol kuryeleri daha çok saat çalışarak ve kazançlı saatlerde çalışarak daha fazla ücret kazanabilirler. Trendyol kuryeleri, günlük ortalama 200 paket taşıyarak, 183 TL günlük kazanç elde edebilirler.

Trendyol kurye ödemeleri ne zaman yapıyor?

Trendyol tarafından aksi bildirilmediği sürece her hafta çarşamba günü 10.00’de o hafta için ödenecek tutar hesaplamanız tamamlanır, perşembe günü hesabınıza iletilir.

Trendyol GO Motor veriyor mu?

İnsanlar Trendyol uygulamasını indirerek, market alışverişlerini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan alışverişlerin teslimlerini Trendyol Go kuryeleri gerçekleştiriyor. Trendyol Go bünyesinde bir çok motorlu kurye var. Sizin de motosikletiniz ve ehliyetiniz varsa, başvuru yapmayı düşünebilirsiniz!

Trendyol çalışanları ne kadar maaş alıyor?

2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.