Aras Kargo Bayram Tatili Ne Zaman Bitiyor?

Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.
Bayram süresince ise çağrı merkezi 10.00-18.00 saatleri arasında hizmet verecek. Aras Kargo: 3-6 Haziran 2019 tarihleri arasında hizmet verilmemektedir. MNG Kargo: Şube ve acenteler 3-7 Haziran arasında kapalı olacak. Sürat Kargo:

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

Bayramın 4 günü kargolar çalışıyor mu?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.

Bayram tatilinde kargo çalışıyor mu?

8 Temmuz 2022 Cuma günü öğleden sonra resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de öğlene kadar çalışacak. Yani Aras, MNG, Yurtiçi ve Sürat Kargo Arife günü yarım günlük resmi tatili nedeniyle cuma günü öğleden sonra hizmet vermeyecek. Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak.

You might be interested:  Kargo Şirketleriyle Anlaşma Nasıl Yapılır?

Kargo firmaları bayramda açık mı?

KURBAN BAYRAMI SÜRESİNCE KARGOLAR AÇIK OLACAK MI? 9-12 Temmuz bayram günleri süresince ise hizmet vermeyecek. Kargo şirketleri 13 Temmuz tarihinden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak. Hafta içi her gün 08.30 – 18.00 arası çalışıyor.

Aras Kargo ne zaman açılacak?

Şehiriçi Pazartesi-Cuma : 09.00-18.00 Aynı Gün En geç saat 11.00’e kadar şubelerimize teslim edilen gönderiler için geçerlidir. ulaşabilirsiniz.

Kargo firmaları kaç gün tatil?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir.

9 günlük bayram tatili ne zaman bitecek?

Kurban Bayramı 2022 yılında Temmuz ayına denk geliyor. 8 Temmuz günü başlayan Kurban Bayramı 12 Temmuz günü son bulacak. 9 Temmuz ise Kurban Bayramı’nın 1. günü.

Aras Kargo arefe günü açık mı?

ARAS KARGO AREFE GÜNÜ AÇIK MI? Aras Kargo arefe günü normal mesai saatlerinde çalışacak.

Aras Kargo Pazar günü dağıtım yapıyor mu?

Aras Kargo çalışma saatleri hafta içi her gün sabah tam 08.30’da başlar ve Kapanış saati olan 18.00’a kadar hizmet vermeye devam eder. Hafta sonu cumartesi günleri 08.30’dan 13.00’a kadar hizmet vermeye devam eden kargo, Pazar günleri hizmet vermemektedir.

Bayramın ilk günü kargolar açık mı?

Kurban Bayramı arefe gününde kargo firmaları yarım gün hizmet verecek fakat bazı firmalar tam gün de açık olabiliyor. KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları bayram sürecinde hizmet vermemişti. Kargolar 2022 Kurban Bayramı tatili boyunca da kapalı olacak.

Resmi tatillerde kargo açık mı?

Resmi tatillerde kargolar çalışmıyor.

You might be interested:  Ptt Kurye Ne Zaman Gelir?

Bayram tatili kaç gün olacak?

9-12 Temmuz 2022 – Kurban Bayramı

2022 yılında Kurban Bayramı tatili, 9 Temmuz Cumartesi günü başlayıp 12 Temmuz Salı günü sona eriyor. Bayramın ilk iki günü hafta sonuna denk gelse de 8 Temmuz Cuma olan arife günü ile birlikte bu yıl bayramda 4,5 günlük bir tatil bulunuyor.

Aras Kargo hafta sonu çalışır mı?

ARAS KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022

Aras kargo kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Aras kargo hafta içi saat 09:00’da açılıyor ve 18:00’da kapanıyor. Hafta sonu Cumartesi günü saat 09:30’da açılan Aras kargo, 15:00’te kapanıyor.

13 Temmuz kargolar çalışıyor mu?

13-14 TEMMUZ KARGOLAR ÇALIŞIYOR MU? Kargo şirketleri 13 Temmuz tarihinden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak.

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

Bayramda kargo gelir mi?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı tutulmuştu. Bu yıl da pek çok kargo acentesi bayram tatili boyunca kapalı tutulacak. Ancak detaylı bilgi almak için kargo firmanızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Kargocular bayram tatili kaç gün 2022?

KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022: KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı olmuştu. Bu yıl da pek çok kargo firması, Kurban Bayramı tatili boyunca kapalı olacak. PTT ve PTT Kargo bayram boyunca yani 9 günlük tatil süresince kapalı olacak.

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.