Aras Kargo Kurye Ne Iş Yapar?

Esnaf kuryelik Aras Kargo veya benzeri kurye firmaları tarafından hayata geçirilen bir iş modelidir. Bu iş modelinde kendi aracınızla kurye dağıtım işi yaparsınız.

Aras Kargo çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Aras Kargo’nun maaş politikasının merkezinde asgari ücret vardır. İşe yeni başlayan personeller asgari ücret tutarında yani 3 bin 200 TL civarında maaşla başlar. Yani en düşük Aras Kargo personel maaşı 3 bin 200 TL seviyesindedir.

Aras Kargo esnaf kurye ne kadar kazanır?

Diyelim ki 80 kargo dağıttık günlük hakedişimiz 160 lira! 7 gün çalışmıyoruz ama çalıştığımızı varsayalım düz hesap, aylık 4 bin 800 lira. 130 kargo olursa 3.5’tan çarpılacak günlük 455 lira aylık 12 bin lira civarı olacak.

Kargo kurye ne iş yapar?

Kurye Ne Demek? Kurye; mektup, posta, paket ya da her türden iletinin ulaştırılmasında çalışan kişidir. Kuryeler, posta servislerinden farklı olarak daha hızlı teslimat, kolay takip ve güvenlik gibi nedenlerle kullanıcılar tarafından tercih edilir.

You might be interested:  Van Gölü Aras Kargo Nerede?

Aras Kargo kurye ücreti ne kadar?

Aras kargo kurye çağırma ücretini internet sitesinden ya da kargoları arayarak öğrenmek mümkündür. Fiyatların belirlenmesinde kargoların büyüklüğü ve ağırlığının yanı sıra gideceği mesafe de oldukça önemlidir. Aras kargo gönderim ücretlerinde 1 kiloluk bir kargo için 11,70 TL ödemek gerekir.

Aras Kargo Nasıl Çalışır?

Nasıl ve Ne Şekilde Gönderi Yapabilirim? Kargonuzu şubeye kendiniz teslim etmek isterseniz, hafta içi saat 17.30 ‘e, Cumartesi günleri ise saat 13:00 ‘e kadar Türkiye geneli tüm Aras Kargo şubelerine uğrayıp, gönderim yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeye kadar yorulmayıp, adresten alım hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kurye ne kadar maaş alır?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Kurye 5.500 5.930

Aras Kargo kendi aracıyla çalışabilir mi?

Aras Kargo | 444 25 52. Ticari aracı olanlar, Aras Kargo’da çalışmaya ne dersiniz? Aras Kargo, kiralık araç sürücü kuryeler arıyor. 6 yaşını geçmemiş ticari araca sahipseniz, aşağıdaki başvuru formunda araç ve sürücü bilgilerini doldurarak birlikte çalışmak için bize ulaşabilirsiniz.

Kargo kurye nasıl olunur?

Ülkemizde kurye olmak için ehliyet sahibi olmak yeterli olmaktadır. Ehliyeti olan herhangi bir kişi, iş yerinin şartlarını karşılıyorsa kurye olabilir veya özel kuryelik yapabilir. Şirketler aracılığıyla kuryelik yapmak isteyenlerden firmaların kurumsallığına göre farklı yetkinlikler talep edilebilmektedir.

Aras Kargo iş başvurusu nasıl yapılır?

Açık pozisyonlarımızla ilgili kariyer.net ve eleman.net kariyer portalları üzerinden yayınladığımız ilanlara ulaşabilir, sizin için uygun olan pozisyonlara başvurabilirsiniz. İşe alım sürecimiz ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Kargo elemanı zor mu?

Kargo yükleme elemanları genellikle transfer merkezmerinde çalışır ve genellile transfer merkezleri şehir dışında olur bu nedenle hem yorucu hemde ulaşım sıkıntısı olan bir iş.

Kuryelik meslek mi?

Kurye Mesleğimiz Resmileşmiştir

You might be interested:  Kargo Gönderildi Ne Demek?

2014 yılı içerisinde alınan karar ile Motosikletli Kurye başlı başına bir meslek, iş kolu haline gelmiştir. Artık Motosiklet ile taşıma işi yapan Kurye lerin iş konumları, ofis elemanı, evrak takip elemanı, getir götür elemanı olarak geçmeyecektir.

Kuryelikte yaş sınırı var mı?

Kurye olmak için 18-30 yaş aralığında olmak gerekmektedir. İlk olarak tercih edilen yaş aralığı bu olsa da uygun şrtları sağlayan daha yaşlı kişiler de motorlu kurye olabilirler.

Aras Kargo ile Aras Kurye aynı mı?

Fark yok, sadece kuryenin daha hızlı olması lazım kağıt üzerinde. Buradan gönderi takip veya müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Kargo kurye çağırmak ücretli mi?

Kurye çağırma ek hizmet ücretlerine girmektedir. Bu ek hizmetleri adresten alım ve adrese teslim oluşturmaktadır. Hesaplanan kargo gönderim ücretine sabit olan ve fiyat listesinde yer alan adresten alım ya da adrese teslim ücreti eklenmektedir.

Aras Kargo hafta sonu çalışır mı?

ARAS KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022

Aras kargo kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Aras kargo hafta içi saat 09:00’da açılıyor ve 18:00’da kapanıyor. Hafta sonu Cumartesi günü saat 09:30’da açılan Aras kargo, 15:00’te kapanıyor.

Kargocular ne kadar maaş alıyor 2022?

2022 Araç Takip Görevlisi (Kargo) Maaşları Araç Takip Görevlisi (Kargo) maaşı ortalama aylık 8385 _TL’dir. En düşük Araç Takip Görevlisi (Kargo) maaşı 6695 _TL, En yüksek ise 10075 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız

Kargo dağıtıcıları ne kadar kazanıyor?

Kariyerinde Maaşlar

EN DÜŞÜK ORTALAMA
Kargo Şoförü 5.500 6.370

Getir çalışanları ne kadar maaş alıyor?

Getir Maaşları Ne Kadardır? Getir’de çalışanların maaşları, 3200 TL ile 9000 TL arasında değişiklik gösterir. Getir çalışanları, günde ortalama 15 saat çalışır. Buna ek olarak aldıkları siparişlere göre de günlük ve aylık ücretleri artış gösterir.

You might be interested:  English Home Kargo Ne Kadar?

Trendyol maaşları nasıl?

2022 yılı Trendyol kurye maaşları, ortalama olarak 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişir. Trendyol kuryeleri, saat başına ve teslim ettikleri paket sayısına göre ücret alırlar. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati ya da günü yoktur. Çalıştıkları saat tutarında ücret alırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.