Aras Kargo Ne Kadara Satıldı?

Türkiye’de kargo sektörünün önde gelen şirketlerinden Aras Kargo’nun yüzde 25’lik hissesi Avusturyalı Austrian Post’a satıldı. Rekabet Kurulu’nun onayının ardından tamamlanan satış ile Austrian Post, Aras Kargo’nun yüzde 25’lik hissesi için 125 milyon TL ödedi.
Türkiye’de faaliyet gösteren yaygın kargo şirketlerinden Aras Kargo, yabancılara geçiyor. Şirketin hisselerinin yüzde 80’i Avusturyalı Österreichische Post’a satıldı.

Aras Kargo kim satın aldı?

TÜRKİYE’nin dev şirketlerinden Aras Kargo resmen Avusturyalıların oldu. Aras Kargo şirketi iş insanı Baran Aras’a aitti. Şirkette 2013 yılından bu yana yüzde 25 hissesine sahip olan Austrian Post ile hisse payının artırılması yönünde mutabakata varıldı.

Aras Kargo CEO kimdir?

Evrim Aras – CEO – Aras Kargo | LinkedIn.

Barış Baran Aras nereli?

Barış Baran Aras (1 Temmuz 1982, Ankara), Türk iş insanı ve Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Sürat Kargo kime ait?

Geçmişte Sürat Kargo Kaynak Holding’e ait olsa da Gülen Hareketi bünyesinde olan Kaynak Holding kayyum altına alınmıştır ve TMSF’ye devredilmiştir. içerisinde yönetim ve işleyişinde gerçekleştirdiği değişimler ile daha müşteri odaklı ve yenilikçi bir yaklaşım sergilemeye başlayan Sürat Kargo, bugün sektörün en önemli

You might be interested:  Çerkezköy Yurtiçi Kargo Nerede?

MNG Kargo kime ait?

2000 yılından bu yana Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ve başta Haydar Sancak ile Suat Sancak olmak üzere, Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın almıştır.

Aras Kargo kaç aracı var?

Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Aras Kargo, bugün 14 bölge müdürlüğü, 28 transfer merkezi, 1000’e yakın şube, 5000’in üzerinde araçtan oluşan filosu ve 16 bin kişiye yakın uzman kadrosuyla, her gün 1 milyonun üzerinde kapı çalan ve Türkiye’nin en geniş erişim ağına

Aras Kargo anlamı nedir?

Aras Kargo, Türkiye’de faaliyet göstermekte olan bir kargo şirketidir. 1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Dağıtım ve Pazarlama’nın ardından taşımacılıkta da 1989’da faaliyete geçen şirket, Aras Kargo’nun da temellerini oluşturmuştur.

Evrim Aras kaç yaşında?

İş kadını, Aras Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su. 1979, Ankara doğumlu.

Elif Inci Aras kimdir?

İzmir Kız Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Almanca Öğretmenliği Bölümü’nde lisansımı tamamladım. Hemen ardından bayi olarak başladığımız mimarlık firmasında Yönetici Ortak olarak iş hayatına girmiş bulundum.

Aras Kargo a ş mi?

KVKK’nın 13’üncü maddesinin birinci fıkrası uyarınca veri sorumlusu olan Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık A.Ş.’ye (“Şirketimiz”) bu haklara ilişkin olarak yapılacak başvuruların yazılı olarak veya Kişisel Verilerin Korunması Kurulu (“Kurul”) tarafından belirlenen diğer yöntemlerle tarafımıza iletilmesi

Baran Aras ne iş yapar?

18 Nisan 2021 tarihli sayıdan

Aras ailesinden Barış Baran Aras, şu an Aras Kargo’nun yüzde 20 ortağı ve yönetim kurulu başkan yardımcısı olarak şirketteki görevini sürdürüyor. Aynı zamanda Aras Holding’in de yönetim kurulu başkanlığını yürütüyor.

You might be interested:  Argoda Kamyon Devirmek Ne Demek?

Barış Barış Baran kimdir?

Barış Baran, İstanbul’da ikamet etmektedir. İstanbul’da bir kamu kurumunun eğ öğrencilere okuma yazma ve bağımsız yaşam dersleri verdi. Barış Baran, aynı zamanda sinema ve dizi projelerinde yer almakta olup oyunculuk eğitimine devam etmektedir. Barış Baran, evli ve bir çocuk sahibidir.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo sahibi Celal Aras nereli?

Celal ARAS 1957 yılında Kars’ın Selim ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini ailesinin memuriyeti nedeniyle değişik yerlerde, tamamladı. Orta öğrenim sürecinin ardından 1975 yılında ise Gazi Üniversitesi Eğitim Bölümü’ne devam ederek eğitimini tamamladı.

Can Polat Aras kimdir?

Girişimciliği ve daima geleceğe yatırım yapmasıyla iş dünyasında özel bir yer edinen, itibarın kazançtan daha önemli olduğuna inanan, kurucumuz Canpolat ARAS; 1979 yılında Kurucu Ortağı olduğu Aras Yürüyen Mağazalar Zinciri’nde çalışma hayatına başlamıştır. 1986 yılında Aras İmalat AŞ. kurucu ortağı ve 1989 yılında

Yurtiçi Kargo kime ait?

Yurtiçi Kargo, ‘Söz Verdiğimiz Gibi’ sloganından hareketle 1982 yılında, Dr. İbrahim Arıkan liderliğinde ve Arıkanlı Holding çatısı altında, Türkiye’deki ilk Türk kargo markası olarak kurulmuştur.

Evrim Aras kimdir?

Aras Cargo’nun Genel Müdürlüğü görevini yürütmeye Temmuz 2007 tarihinde başlayan Evrim Aras Sağıroğlu 06 Şubat 2008 tarihinden itibaren Aras Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlenmiştir. Evli ve bir erkek çocuk annesi olan Evrim Aras Sağıroğlu’nun TÜGİAD, FB Klübü üyeliği bulunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.