Bayramda Hangi Kargo Açık?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Ramazan Bayramı resmi tatil olduğu için birçok kurum çalışmalara ara verecek. Bu kapsamda kargo şirketleri de bayram boyunca kapalı olacak. Yurtiçi, Sürat, Aras, MNG ve PTT Kargo 5 Mayıs 2022 Perşembe günü normal mesaisine başlayacak.
Bayramda kargolar açık mı? Resmi bir açıklama yapılmasa da Kurban Bayramı resmi tatili süresince Yurtiçi, Aras, Sürat ve MNG gibi kargo firmalarının çoğu ve PTT kargo çalışmayacak. Bayram tatili sonrasında kargo alımları ve dağıtımları 13 Temmuz 2022 Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek.
Kargolar bayramda açık mı? Yurtiçi Kargo: 30 Ağustos itibariyle kapalı olacak olan kurum, 05 Eylül tarihi itibariyle hizmet verebilecek. Aras Kargo: 30 Ağustos itibariyle tatile girecek olan kurum, 05 Eylül itibariyle hizmet vermeye başlayacak.

2022 bayramda kargolar çalışıyor mu?

2022 Kurban Bayramı’nda birçok kargo firması hizmet vermeyecek. Arefe günü ise 09:00 ile 12:30 arasında dağıtımlar yapılacak. Kargo firmaları dağıtımlarına 13 Temmuz’da başlayacak.

Bayramın 4 günü kargolar çalışıyor mu?

KARGOLAR BAYRAMDA ÇALIŞIYOR MU? PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir.

You might be interested:  N11 Hangi Kargo Şirketi Ile Anlaşmalı?

Bayram tatilinde kargo çalışıyor mu?

8 Temmuz 2022 Cuma günü öğleden sonra resmi tatil olması nedeniyle kargo şirketleri de öğlene kadar çalışacak. Yani Aras, MNG, Yurtiçi ve Sürat Kargo Arife günü yarım günlük resmi tatili nedeniyle cuma günü öğleden sonra hizmet vermeyecek. Bayram boyunca da şirketler kapalı olacak.

Bayram dolayısıyla kargolar çalışıyor mu?

Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları bayram sürecinde hizmet vermemişti. Kargolar 2022 Kurban Bayramı tatili boyunca da kapalı olacak.

PTT kargo bayramda açık mı?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir. Hafta içi her gün 08.30 – 18.00 arası çalışıyor.

Bugün MNG Kargo çalışıyor mu?

MNG kargo şubeleri hafta içi 08.30 ile 18.00 arası mesai yapılmaktadır. Cumartesi günler saat sabah 08.30 ile 14.00 arasında Pazar ise tüm şubeler kapalıdır.

Sürat Kargo Arefe günü çalışıyor mu?

Kargo şirketleri bayramın arefe gününde normal işleyişine devam ederken, bayram günleri kapalı olacak. Kargo şirketleri bayramlarda arefe günleri çalışıyor; ancak bayram tatilinin yaşandığı 4 gün boyunca kapalı olur.

MNG Kargo ne zaman kapanır?

MNG kargo bayileri de hafta içi sabah 08:30’da açılıyor, saat 18:00’de kapanıyor. Hafta sonu ise Cumartesi günü saat 08:30’da açılan MNG kargolar, saat 14:00’te kapanıyor. MNG kargolar Pazar günleri kapalı.

Resmi tatillerde kargo açık mı?

Resmi tatillerde kargolar çalışmıyor.

Bayramın ilk günü kargolar açık mı?

Kurban Bayramı arefe gününde kargo firmaları yarım gün hizmet verecek fakat bazı firmalar tam gün de açık olabiliyor. KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, KAPALI MI? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları bayram sürecinde hizmet vermemişti. Kargolar 2022 Kurban Bayramı tatili boyunca da kapalı olacak.

You might be interested:  Ümitköy Aras Kargo Nerede?

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

Kargo firmaları kaç gün tatil?

PTT ve PTT Kargo bayram boyuna yani 9 günlük tatil dahilinde kapalı olacak. Ancak diğer kargo firmalarının arefe günü yarım gün ve 4 günlük Kurban Bayramı boyunca tatil olması söz konusu olabilir. Bu durum kargo firmasına göre değişilik gösterebilir.

PTT kargo şu an çalışıyor mu?

PTT VE PTT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022

PTT şubeleri, 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 12.30da öğle arası veren PTT, 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp kapanmaktadır. Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır.

Sürat Kargo ne zaman çalışıyor?

Sürat Kargo sabah açılış saati sekiz buçuk (08:30) akşam kapanış saati onsekiz (18:00). Hafta sonu Cumartesi açık Pazar günü kapalıdır. Sürat Kargo, 2003 yılından itibaren Lojistik ve Dağıtım hizmeti veren Türkiye’nin önde gelen kargo şirketlerinden biridir.

Kargolar bayram tatiline ne zaman giriyor 2022?

Kurban Bayramı sebebiyle kargo firmalarının bir çoğu bayram tatili süresinde çalışmayacak. Ancak genellikle bu gibi resmi tatillerde kargo şirketleri, arefe günü olan 8 Temmuz Cuma günü 09.00 ile 12.30 saatleri arasında dağıtım yapıyor.

Kargocular bayram tatili kaç gün 2022?

KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ 2022: KURBAN BAYRAMI’NDA KARGOLAR AÇIK MI, ÇALIŞIYOR MU? Geçtiğimiz yıllarda kargo firmaları, bayram süresince kapalı olmuştu. Bu yıl da pek çok kargo firması, Kurban Bayramı tatili boyunca kapalı olacak. PTT ve PTT Kargo bayram boyunca yani 9 günlük tatil süresince kapalı olacak.

Trendyol Bayramda kargo var mı?

BAYRAMDA KARGOLAR AÇIK MI? Kargo firmaları resmi tatillerde çalışmıyor. Ramazan Bayramı’nın da resmi tatil kapsamında olması nedeniyle kargolar açık olmayacak.

You might be interested:  Kargo Da Adres Basligi Ne Demek?

Kargo tatil mi?

Kargolar resmi tatillerde hizmet vememektedir. Bu nedenle kargo şirketleri, 15 Temmuz 2022 Cuma Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde kapalı olacak ve kargo alım ve dağıtım işlemleri de gerçekleştirilmeyecek. Kargo bırakmak veya almak isteyen vatandaşlar, 16 Temmuz 2022 Cumartesi günü işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.