Bershka Hangi Kargo Ile Anlaşmalı?

1. Inditex grubu ups ya da yurticiyle çalışıyor.
Bershka hangi kargo ile anlaşmalı? Satın alınan ürünler, Aras Kargo Yurt İçi Yurt Dışı Taşımacılık Anonim Şirketi (“Aras”) kargo şirketi aracılığıyla ücretsiz olarak iade edilebilir. Bershka Türkiye’de üretim yapıyor mu?

Bershka mağazaya teslimat nedir?

Mağazaya sevkiyatı 3 ya da 5 iş günü sürebilir. Standart teslimat 2 ya da 3 iş günü içerisinde. Aynı Gün İstanbul 14:00’dan önce verilen siparişler için 20:00’a kadar teslimat. 14:00 – 16:30 arası verilen siparişler için 23:00’a kadar teslimat.

Bershka sipariş takibi nasıl yapılır?

Sipariş durumunu görmek için giriş yapmalı veya misafir olarak alışveriş yaptığınız adrese gelen teyit emailinden erişmelisiniz.

 1. Hesabım.
 2. Siparişlerim.
 3. İadeler.
 4. Kartlarım.

Bershka hangi ülkeye ait?

MARKA. Bershka 1998 yılında İspanyol Inditex Grubunun yeni bir markası olarak kuruldu.

Mağazadan Teslim ne demek?

Özellikle mağazaları gezmeye vakit bulamayan çalışanların katılmak durumunda oldukları son dakika davet ya da organizasyonları için çözüm üreten “Mağazadan Teslim” özelliğimiz sayesinde internetten satın aldığınız ürünü en özel servislerimizden de ücretsiz faydalanarak konforla mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Kargo standart teslimat ne demek?

Gönderiler Türkiye geneli mesafelere göre değişerek 1, 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir. Standart kargo hizmeti ile tek parçada en fazla 100 ds ve 30 kg. lık gönderiler yapılabilir.

You might be interested:  Sürat Kargo Kimin 2020?

Vatin TR ne demek?

Bu ifadenin Türkçe karşılığı ise ‘Katma Değerler Vergisi’dir. Türk vergi sisteminde KDV olarak bilinmektedir. Avrupa Birliğinde geçerli olan vergi mevzuatında her ülkeye ait KDV kimlik numarası bulunur. Türkiye Avrupa Birliği üyesi değildir ve KDV kimlik numarası ‘TR’ olarak belirlenmiştir.

Inditex hangi kargo?

ZARA, diğer Inditex grubu markalarında olduğu gibi UPS kargo ile çalışmaktadır.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Bershka hangi illerde var?

Bershka Türkiye Mağazaları

 • BERSHKA İSTANBUL MAĞAZALARI. Akasya Acıbadem AVM, 2.
 • BERSHKA ANKARA MAĞAZALARI. Gordion AVM, Yenimahalle : 0 312 236 74 04.
 • BERSHKA İZMİR MAĞAZASI.
 • BERSHKA BURSA MAĞAZALARI.
 • BERSHKA ESKİŞEHİR MAĞAZASI.
 • BERSHKA MERSİN MAĞAZASI.
 • BERSHKA SAMSUN MAĞAZASI.
 • BERSHKA ANTALYA MAĞAZASI.
 • Bershka zaranın mı?

  Inditex grubu bünyesinde yer alan Zara grubun en büyük şirketidir. Inditex grubunda Zara ile beraber; Massimo Dutti, Pull and Bear, Oysho, Uterqüe, Stradivarius, Zara Home ve Bershka markaları da yer almaktadır. Zara España, S.A.

  Bershka hangi markanın yan ürünü?

  çok şahane ve nisbeten ucuz kıyafet ve de özellikle ayakkabılar satan bir marka/mağazalar zinciri. rekabet ve tarz açısından zara ve mango muadili. yanılmıyorsam zara’nın alt kollarından biri olan marka.

  Mavi kargo ne zaman gelir?

  Siparişiniz, ödemenizin onaylanmasından sonra ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Özel gün ve haftalar, resmi tatil dönemlerinde ve olağanüstü durumlarda, ürün teslimatlarında gecikmeler yaşanabilir.

  Bershka para iadesi kaç günde gelir?

  kullanıldığında ve ilgili paketi oluşturan tüm ürünler iade edildiğinde yapılır. Geri ödeme mümkün olan en kısa zamanda ve her durumda cayma niyetinin Bershka’ya bildirildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içinde yapılır. Geri ödeme daima satın alma işleminde kullanılan ödeme yöntemi kullanılarak yapılır.

  You might be interested:  Acıbadem Yurtiçi Kargo Nerede?

  Network kargo kaç günde gelir?

  TESLİMAT ŞARTLARI

  Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı veya havale ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 2-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

  Bershka ürün hangi mağazada var?

  Bershka AVM Mağazaları

  Akasya Acıbadem Avm 2. Kat 0216 510 68 20
  Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall 4. Kat 0212 380 05 21
  Emaar Avm /Shopping Mall 3. Kat 0216 504 58 43
  Espark Avm 1. Kat 0222 333 07 67
  Forum Bornova Zemin 0232 342 12 00

  Etiketi çıkarılmış ürün iade edilir mi?

  Satın alınan ürünün; ürünün etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edilebilir.İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

  Bershka hangi alışveriş merkezlerinde var?

 • Bershka Historia Fatih. Hasan Halife Mah.
 • Bershka Cevahir. Buyukdere Cad., 22/A.
 • Bershka Akasya. Ankara Yolu Haydarpasa Yonu Cecen Sok.
 • Bershka Emaar Square. Ünalan Mahallesi, Ayazma Cad Çamlica, 78.
 • Bershka Forum Marmara.
 • Bershka Forum Istanbul.
 • Bershka VIALAND.
 • Bershka Capacity.
 • Kısmen gönderildi ne demek?

  Kısmen Gönderildi: Siparişinizin bir kısmı depomuzdan ayrıldı. Ürünlerinizin mümkün olduğunca kısa sürede elinize ulaşması için siparişleri genellikle çoklu gönderimle iletiriz. Siparişinizin geri kalanı, hazır olur olmaz gönderilecektir. Gönderildi: Siparişiniz gönderildi.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.