Bershka Hangi Kargo Takip?

Bershka online mağazası nın çalıştığı kargo firması Aras Kargo ve UPS Kargo ‘dur. Kargoya verilen siparişler sipariş takip numarası yla detaylı takip edilebiliyor. Sipariş takibi için SMS/mail yoluyla iletilen kargo takip numarasına ihtiyacınız bulunuyor. Bershka Sipariş Takibi Nasıl Yapılır?

Bershka hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Inditex grubu ups ya da yurticiyle çalışıyor.

Bershka kargo ne zaman gelir?

Teslimat süresi teslimat tipine bağlı olarak değişiklik gösterir. Mağazaya sevkiyatı 3 ya da 5 iş günü sürebilir. Standart teslimat 2 ya da 3 iş günü içerisinde. Aynı Gün İstanbul 14:00’dan önce verilen siparişler için 20:00’a kadar teslimat.

Bershka ürün sorgulama nasıl yapılır?

Sipariş durumunu görmek için giriş yapmalı veya misafir olarak alışveriş yaptığınız adrese gelen teyit emailinden erişmelisiniz.

 1. Hesabım.
 2. Siparişlerim.
 3. İadeler.
 4. Kartlarım.

Inditex hangi kargo?

ZARA, diğer Inditex grubu markalarında olduğu gibi UPS kargo ile çalışmaktadır.

Vatin TR ne demek?

Bu ifadenin Türkçe karşılığı ise ‘Katma Değerler Vergisi’dir. Türk vergi sisteminde KDV olarak bilinmektedir. Avrupa Birliğinde geçerli olan vergi mevzuatında her ülkeye ait KDV kimlik numarası bulunur. Türkiye Avrupa Birliği üyesi değildir ve KDV kimlik numarası ‘TR’ olarak belirlenmiştir.

You might be interested:  Takipsiz Kargo Nasıl Takip Edilir?

Kargo standart teslimat ne demek?

Gönderiler Türkiye geneli mesafelere göre değişerek 1, 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir. Standart kargo hizmeti ile tek parçada en fazla 100 ds ve 30 kg. lık gönderiler yapılabilir.

Kısmen gönderildi ne demek?

Kısmen Gönderildi: Siparişinizin bir kısmı depomuzdan ayrıldı. Ürünlerinizin mümkün olduğunca kısa sürede elinize ulaşması için siparişleri genellikle çoklu gönderimle iletiriz. Siparişinizin geri kalanı, hazır olur olmaz gönderilecektir. Gönderildi: Siparişiniz gönderildi.

Bershka hangi ülkeye ait?

MARKA. Bershka 1998 yılında İspanyol Inditex Grubunun yeni bir markası olarak kuruldu.

Mağazadan Teslim ne demek?

Özellikle mağazaları gezmeye vakit bulamayan çalışanların katılmak durumunda oldukları son dakika davet ya da organizasyonları için çözüm üreten “Mağazadan Teslim” özelliğimiz sayesinde internetten satın aldığınız ürünü en özel servislerimizden de ücretsiz faydalanarak konforla mağazalarımızdan teslim alabilirsiniz.

Bershka hangi illerde var?

Bershka Türkiye Mağazaları

 • BERSHKA İSTANBUL MAĞAZALARI. Akasya Acıbadem AVM, 2.
 • BERSHKA ANKARA MAĞAZALARI. Gordion AVM, Yenimahalle : 0 312 236 74 04.
 • BERSHKA İZMİR MAĞAZASI.
 • BERSHKA BURSA MAĞAZALARI.
 • BERSHKA ESKİŞEHİR MAĞAZASI.
 • BERSHKA MERSİN MAĞAZASI.
 • BERSHKA SAMSUN MAĞAZASI.
 • BERSHKA ANTALYA MAĞAZASI.
 • Bershka para iadesi kaç günde gelir?

  kullanıldığında ve ilgili paketi oluşturan tüm ürünler iade edildiğinde yapılır. Geri ödeme mümkün olan en kısa zamanda ve her durumda cayma niyetinin Bershka’ya bildirildiği tarihten itibaren on dört (14) gün içinde yapılır. Geri ödeme daima satın alma işleminde kullanılan ödeme yöntemi kullanılarak yapılır.

  Kargo takip numarası ne zaman gelir?

  Kargo firmalarının takip numarası oluşturması bir kaç saat sürmektedir. Gün içinde 15:00’e kadar verilen siparişlerin kargo takip numaraları çoğunlukla ertesi sabah görülebilmektedir.

  En hızlı kargo şirketi hangisi?

  DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

  You might be interested:  Kitapyurdunda Kargo Ücreti Ne Kadar?

  Mango Inditex grubu mu?

  Türk kökenli iş adamı İsak Andic’e ait olan, İspanyol modasının ikinci şirketi Mango, Inditex’in ‘hızlı moda’ modelini benimseyerek ve stratejisini internete odaklayarak satışlarını yeniden yükseltmeyi başardı.

  Standart teslimat ne demek?

  Standart teslimat ile Vodafone Online Mağaza’dan satın aldığınız ürünler, Türkiye’nin 81 iline 2-4 iş günü içerisinde teslim edilir.

  Bershka hangi ülkeye ait?

  MARKA. Bershka 1998 yılında İspanyol Inditex Grubunun yeni bir markası olarak kuruldu.

  Kısmen gönderildi ne demek?

  Kısmen Gönderildi: Siparişinizin bir kısmı depomuzdan ayrıldı. Ürünlerinizin mümkün olduğunca kısa sürede elinize ulaşması için siparişleri genellikle çoklu gönderimle iletiriz. Siparişinizin geri kalanı, hazır olur olmaz gönderilecektir. Gönderildi: Siparişiniz gönderildi.

  Bershka ürün hangi mağazada var?

  Bershka AVM Mağazaları

  Akasya Acıbadem Avm 2. Kat 0216 510 68 20
  Cevahir İstanbul Avm /Shopping Mall 4. Kat 0212 380 05 21
  Emaar Avm /Shopping Mall 3. Kat 0216 504 58 43
  Espark Avm 1. Kat 0222 333 07 67
  Forum Bornova Zemin 0232 342 12 00

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.