Bkmkitap Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

85 TL ve üzeri siparişlerde MNG Kargo Ücreti 12,90 TL’dir.

BKM Kitap en geç kaç günde gelir?

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanacaktır.

BKM kargo ücreti ne kadar?

sürekli olarak kitap siparişi verdiğim ve siparişlerimin hepsinden de çok memnun kaldığım sitedir kendileri. ayrıca şu andaki kargo ücreti gayet makul (1 lira).

BKM Kitap Evi sahibi kim?

BKM Kitap’ın sahibi Kutbettin Bingölbali, AA muhabirine, Van’da bir öğretmen lisesinde yatılı eğitim gördüğü sırada, üniversite eğitimine başlayan ağabeyinin peşinden Bursa’ya geldiğini söyledi.

BKM güvenli mi?

Üsttekini bilmiyorum ama BKM çok güvenilir. Hatta kapıda ödeme gibi seçenekler de var. Tabii kapıda ödeme seçtiğiniz takdirde 5 TL fazladan ödüyorsunuz. Onun harici BKM’de normalde bulamadığım çoğu kitabı bulabiliyorum ve fiyatları da diğer sitelere göre çok makul.

Tedarik bekleniyor ne?

Ürün kendilerine tedarik edilince yani stoklarında girince gönderilecek demek oluyor.

Tedarik siparişi verildi ne demek?

Tedarik aşaması, sipariş verildikten sonra ürünün temin edilme süresidir. Bu süre, sipariş edilen ürünün temin edildiği aşamayı gösterir.

You might be interested:  Ups Kargo Ne Kadar?

BKM kapıda ödeme ücreti ne kadar?

BKM Kitap ile kitap alacak ve bunu kapıda ödeme seçeneği ile ödeyecek olan kişiler, sipariş ve kargo tutarı haricinde 7,00 TL kapıda ödeme bedeli öder. Sipariş ve kargo tutarı ücreti, kapıda ödeme ücretine dahil değildir ve o durumlar için de ayrı ödeme yapılır.

BKM kapıda nakit ödeme var mı?

BKM üyeliği ile adres bilgilerinizi girerek kapıda ödeme seçeneğini tercih ediyorsunuz. Böylece internet üzerinden hiçbir ödeme yapmadan kitaplar size ulaştığında kapıda ödeme yapabiliyorsunuz.

BKM nin anlamı nedir?

Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM), Necati Akpınar ve Yılmaz Erdoğan’ın girişimleri sonucu, 11 Kasım 1994 tarihinde İstanbul, Beşiktaş’ta bulunan eski Mıstık Sineması’nın tiyatro salonuna dönüştürülmesiyle kuruldu.

BKM ne anlama geliyor?

İlk defa BKM kısaltmasını gören kişiler neyin kısaltması olduğu merak edebiliyor. Araştırılan kısaltmalardan biri olan BKM, Beşiktaş Kültür Merkezi’ni ifade ediyor. Beşiktaş Kültür Merkezi yerine kişiler BKM kısaltmasını kullanabiliyor. Herkes tarafından bilinen bir bölge olduğu için, BKM kısaltması tercih ediliyor.

BKM üyeliği ücretli mi?

Bkm kitap üyeliği için bir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmak için bkmkitap.com adresine giriş yapmanız ve sağ üst köşedeki üye ol butonuna tıklamanız gerekiyor.

BKM de iade var mı?

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya belirtilen süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

BKM Kitap ne zaman kuruldu?

1983 yılında 16 metrekarelik bir kitapçı dükkanı ile kitapevi sektörüne giriş yapan Kutbettin Bingölballı, 2000 yılında Bursa’nın en büyük kitabevini Heykel’de açarak, sektördeki yerini güçlendirdi. 2014 yılında 4 bin metrekarelik FSM Şubesi ile Türkiye’nin en büyük kitabevi olan BKM KİTAP, 2015 senesinde ise e-ticaret

You might be interested:  Belarusa Kargo Nasıl Gönderilir?

BKM Kitap alışveriş nasıl yapılır?

Kitap satın alma işlemi ile beraber kişi ister kredi kartı ister kapıda ödeme seçeneği ile kitabı istemektedir. İstenilen kitaplar kısa süre içinde adrese teslim edilmektedir. Adrese teslim edilen kitapları kişiler en iyi şekilde okumaktadır.

BKM Kitap ürününüz hazirlaniyor ne demek?

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizdeki ürünlerin kontrolü, elimizde mevcut olup olmadığı ile ilgili kontroller yapılmaktadır. Kontrol tamamlandıktan sonra ürünlerinizin hepsi elimizde mevcutsa ilgili ürünler raflardan toplanıp siparişinize eklenmektedir.

Tedarik süresi ne demek?

Tedarik süresi ise, satın alınan ürünün temin edilebilmesi için geçen süreye verilen isimdir. Her ürünün ve her firmanın tedarik süresi farklı olabilmektedir. Lakin araştırmalar ortalama 5 ile 10 gün içerisinde bir ürünün tedarik edilebildiğini göstermektedir.

Kargoya verildi ne anlama geliyor?

Kargoya verildi. Ürünlerinizin kargo firmasına teslim edildiğini bildiren aşamadır.

BKM üyeliği ücretli mi?

Bkm kitap üyeliği için bir ücret ödemenize gerek yok. Üye olmak için bkmkitap.com adresine giriş yapmanız ve sağ üst köşedeki üye ol butonuna tıklamanız gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.