Boyner Iade Hangi Kargo?

Boyner’de Kolay İade Başladı! İade etmek istediğin ürünü işaretle ve iade nedenini seç. Ürünleri faturasıyla birlikte bir pakete koy. Paketinizi Boyner Depoya teslim edilmek üzere en geç 7 iş günü içerisinde iade kodunuzla Yurtiçi Kargo firmasına teslim etmeniz gerekiyor.
Veya dilerseniz Boyner iade adresine (Ekol Sakura Tesisi – Boyner Dağıtım Merkezi Şekerpınar Mahallesi, Yudum Sokak No:6 Kat:2-3 Çayırova / Kocaeli) Yurtiçi Kargo şirketiyle hiçbir kargo ücreti ödemeden iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Oylama

Boyner hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Bunun için ürünleri 265153336 alici koduyla asagidaki adrese gönderilmek üzere Yurtiçi Kargo’ ya teslim edebilirsiniz.

Internetten alınan ürün mağazaya iade edilir mi?

Cayma hakkı, tüketicilere satın aldıkları üründen 14 gün içerisindeki hiçbir koşula bağlı kalmadan iade edebilme imkânı sunar. Tüketicinin cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren, satıcı 10 gün içerisinde aldığı toplam bedeli tüketiciye iade etmek durumundadır.

Boyner kargo hızlı mı?

Boyner.com.tr’de satilan tüm ürünler, BOYNER magazalarindan tedarik edilerek 5-7 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir.

You might be interested:  Agt Kargo Ne Demek?

Boyner iade çeki online alışverişte kullanılabilir mi?

IADE CEKI SURESIZ OLARAK ISTENILEN ZAMANDA, MORHIPO.COM, BOYNER VE YKM MAGAZALARINDA KULLANILABILIR.

Boyner Express hangi günler çalışıyor?

Akşam saatlerinde ve Pazar günü de kapıya teslimat hizmeti sunacak Boyner, özellikle pandemi döneminde sık sık müşteri şikayetine neden olan zamanında teslimat problemini çözmek üzere hazırlıklarını tamamladı.

İnternetten aldığım ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Bu bildirim internet sitesindeki cayma hakkı formu ile yapılabileceği gibi yazılı olmak koşuluyla mail, mektup vb. yollarla da yapılabilir. Cayma hakkının kullanılacağı bildirildikten sonra 10 gün içerisinde ürünü satıcıya iade etmeniz gerekir. İade için gönderim masrafı satıcıya aittir.

Değişim kargo ücretini kim öder?

Bu kapsamda tüketiciye, ürün bedelinin tamamı ve ürün iadesinin kargo ücreti satıcı tarafından eksiksiz olarak geri ödenmelidir. Ürün iadelerindeki kargo ücreti, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve bu kanunun uygulama yönetmeliği gereğince satıcı veya sağlayıcı firmaya aittir.

Aldığım ürünü iade etmek istiyorum ne yapmalıyım?

Cayma Bildirimi Nasıl Yapılacaktır? 6502 sayılı Kanun hükümleri gereğince, “Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin 14 veya 7 gün içerisinde satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir.” Ayrıca, satıcılar cayma hakkı konusunda tüketicinin bilgilendirildiğini ispat etmekle yükümlüdür.

Boyner mağazadan teslim al nedir?

siz alışverişi yapıyorsunuz. boyner ürünü tedarik ettikten sonra paketinizi mağazaya kargoluyor. size kargonuz mağazaya geldi şeklinde bildirim geldikten sonra paketinizi almaya mağazaya gidiyorsunuz. yani boşu boşuna hem beklemiş hemde sıcacık evinizde kargo beklemek yerine mağazaya gitmek zorunda kalıyorsunuz.

Boyner HTS ne demek?

Seç Gelsin ile siparişin nerede istersen orada! Aradığın ürünü mağazada bulamadıysan istediğin mağazadan teslim almak

Boyner Express kaç günde gelir?

Boyner Express ile Boyner ve Morhipo müşterileri internet siparişlerindeki teslimat seçeneklerine ek olarak aynı gün veya ertesi gün istedikleri saatte teslimat hizmeti alabilecekler.

You might be interested:  Dalaman Sürat Kargo Nerede?

Etiketi çıkarılmış ürün iade edilir mi?

Satın alınan ürünün; ürünün etiketi çıkarılmamış ve kullanılmamış olması koşuluyla 14 gün içerisinde iade edilebilir.İade edilen ürünlerin iç ve dış etiketlerinin zarar görmemiş olması gerekiyor. Ürüne ait aksesuar(lar) varsa (kemer, toka gibi) ürünle beraber iade edilmesi zorunludur.

Morhipo kargoya verilmeyen ürün iptal edilir mi?

Kargoya teslim edilmemiş siparişinizin tamamını iptal etmek istediğinizde; çağrı merkezi numaramızın sesli yanıt sistemi üzerinden 4 rakamını tuşladıktan sonra MH ile başlayan sipariş numaranızı girerek hızlı bir şekilde iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Boyner’de kapıda ödeme seçeneği var mı?

Kredi kartı, Banka kartları, BKM Express, Boyner Giftcard ve Kapıda nakit ödeme yöntemleri ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Boyner sipariş takibi nasıl yapılır?

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerin takibi için; sayfamızın en altında bulunan ‘Yardım’ başlığının altında ‘Sipariş takibi’ sekmesine tıklayarak e-mail adresiniz ve sipariş numaranızı girip ürünlerinizin güncel durumuna ulaşabilirsiniz.

Boyner Express kaç günde gelir?

Boyner Express ile Boyner ve Morhipo müşterileri internet siparişlerindeki teslimat seçeneklerine ek olarak aynı gün veya ertesi gün istedikleri saatte teslimat hizmeti alabilecekler.

Boyner HTS ne demek?

Seç Gelsin ile siparişin nerede istersen orada! Aradığın ürünü mağazada bulamadıysan istediğin mağazadan teslim almak

Morhipo hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Siparişleriniz Yurtiçi, MNG ya da Hepsiexpress kargo firmaları ile adresinize iletilmektedir. Kapıda ödemeli siparişlerinizde ise sadece Yurtiçi Kargo ile adresinize teslimat yapılmaktadır. Sistem üzerinden kargo firması seçimi şu an için bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.