Chima Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Yurtiçi Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.
Kurulduğu günden bu yana çizgisini hiç bozmayan CHIMA `nın birincil hedefi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Chima hangi kargo ile çalışıyor? İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size UPS Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Chima iade hangi kargo?

İade talebiyle e-chima.com `a gönderdiğiniz ürünlerin iade kargo masrafları firmamıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen iade formunu eksiksiz doldurarak faturanız ile birlikte Yurtiçi Kargo ile aşağıdaki adrese `Karşı Ödemeli` olarak gönderebilirsiniz.

Chima kapıda ödeme var mı?

Nasıl ödeme yapabilirim? Sitemizden alışveriş yaparken kredi kartı, havale ve kapıda ödeme aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Chima hangi ülkenin markası?

Ankara’da 2000 yılında kurulan yerli bir marka olan Chima Tekstil, her yaş grubu için özel tasarım modelleri ve farklı vücut tiplerine uygun ürünleri ile öne çıkıyor.

Chima nasıl bir marka?

2000 yılında Ankara`da kurulan CHIMA, bakımlı, özgüveni yüksek her yaş grubundan iş kadınlarına yönelik üretim yapan bir moda merkezidir. Kurulduğu günden bu yana çizgisini hiç bozmayan CHIMA`nın birincil hedefi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Chima hangi illerde var?

 • ACİTY AVM CHIMA. Macun Mah.
 • ADANA CHIMA. Kurtuluş mah.
 • ANKAMALL AVM CHIMA. ANKAmall Mevlana Blv.
 • ANTALYA ÖZDİLEK CHIMA. FABRİKA MAH.
 • ANTARES AVM CHIMA. Halil Sezai Erkut Cad.
 • BAHÇELİEVLER CHIMA. Bahçelievler 7.
 • BULVAR CHIMA. Atatürk Bulvarı NO:88/A Çankaya/Ankara – (0312)4197579 / 5306040990.
 • CEBECİ CHIMA. Cemal Gürsel Cad.
 • You might be interested:  Giresun By Express Kargo Nerede?

  Chima Türk malı mı?

  Chima; 2000 yılında Ankara’da kurulan bir kadın giyim markasıdır.

  Chima nın sahibi kimdir?

  Sektörünün öncü firmalarından Chima Genel Müdür Atilla Gülhan Nebim çözümlerini tercih ederken belirledikleri hedeflerden, bu hedeflere nasıl ulaştıklarından ve hem Nebim ile olan hem de Chima olarak gelecek planlarından bahsetti.

  Paulmark Türk malı mı?

  İtalyan markası olan Avacava sporgiyim, Alman markası Paulmark klasik-erkek giyim, Purlin ise Fransız genç-bayan giyim markaları. Markaların imalatı ve tasarımı İstanbul’da yapılıyor.

  Chima ne demek?

  washington d.c.’de, daha doğrusu virginia’da, tyson’s corner’de rastladığım bir brezilya et lokantası. masanızda bulunan ‘yes please’ ya da ‘no thanks’ etiketlerini kullanarak devamlı suretle ocaktan yeni çıkmış değişik etleri masanıza servis eden garsonlarla iletişine giriyorsunuz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.