Çiçek Sepeti Kargo Bedava Nasıl Yapılır?

Bazen Çiçek Sepeti kargo bedava kampanyaları düzenleyerek, gönderilerin ücretsiz şekilde yapılmasına olanak sağlar. Genelde kargo ücretleri ürüne göre değişir. Bazı ürünlerden kargo ücreti alınırken, bazı ürünlerden kargo ücreti talep edilmemektedir. Bunun ilgili olan detaylar, ürün sipariş esnasında görüntülenmektedir.

ÇiçekSepeti kargo bedava mı?

Çiçek Sepeti sitesinde kargo ücretleri ile birlikte bazı ürünler ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Ücretsiz kargo özelliği bazı ürünlerde bulunmaktadır. Kargo ücretleri satıcı ve ürüne göre değişmekte olup bazı ürünler ücretsiz olarak da gönderilmektedir.

ÇiçekSepeti 15 TL indirim nasıl yapılır?

ÇiçekSepeti müşterileri kampanya süresince websitesinden yapacağı ilk ve tek seferde 40 TL altı çiçek ve bonnyfood alışverişinde ÇiçekSepeti mobil uygulamasından yapacağı bir sonraki alışverişinde geçerli 10 TL, 40 TL ve üstü çiçek ve bonnyfood alışverişinde ise 15 TL hediye çeki kazanacaktır.

ÇiçekSepeti ilk sipariş indirim kodu nedir?

Çiçek Sepeti mobil uygulaması üzerinden yapılan ilk alışverişi 10 TL ucuzlatan çiçek sepeti indirim kodu ” APPVARVAR1 ” olarak sizlere sunuluyor!

ÇiçekSepeti indirim kodu nasıl alabilirim?

ÇiçekSepeti aktif indirim kuponları Ağustos 2022

Türk Telekom aboneleri CICEKSEPETI TCKN yazıp 7227’ye göndererek %15 ÇiçekSepeti indirim kodunu alabilirler.

You might be interested:  Mango Iade Hangi Kargo?

Çiçek sepetinde kargoyu kim öder?

ÇiçekSepeti’nin kargo anlaşması üzerinden gönderim yapılır ve kargo ücreti satıcıya yansıtılır.

ÇiçekSepeti kargo kime ait?

Çiçeksepeti

Genel merkezi İstanbul, Türkiye
Alt kuruluş(lar) LolaFlora
Sahibi Emre Aydın
Çalışan sayısı 550
Website ciceksepeti.com

ÇiçekSepeti kupon nedir?

çiçeksepeti indirim kodu: İlk Siparişte 30TL

Sipariş esnasında ödeme yapmadan hemen önce sepet sayfasında göreceğiniz kupon kutucuğuna girerek anında indiriminizi alabilirsiniz.

Vodafone ÇiçekSepeti indirim kodu nasıl alınır?

Kampanya 31.10.2021 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri link’ e tıklayarak erişecekleri sayfada TELEFON NUMARANIZI indirim kodu alanına girdiğinizde 79 TL ve üzeri tüm ürünlerde 25 TL anında indirim kazanacaktır, ücretsiz teslimat hizmetinden faydalanacaktır.

Türk Telekom ÇiçekSepeti indirim kodu nasıl alınır?

Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom ​Online İşlemler Uygulaması içindeki Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan CICEKSEPETI boşluk TCKN kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir. Rozetli ürünlere www.ciceksepeti.com/kampanyali-urunler linkinden ulaşılabilir.

Vodafone 200 TL hediye çeki nasıl kullanılır?

200 TL değerinde hediye tutarı alışveriş tamamlandıktan sonra toplam sepet tutarından düşecektir. Her Şey Yanımda platformunda yapılan tüm alışverişlerde kargo bedavadır. 200 TL değerinde hediye çeki, Vodafone Her Şey Yanımda platformu altında yer alan tüm kategorilerde geçerlidir.

Çiçek Sepeti ne kadar komisyon alıyor?

Çiçeksepeti Komisyon Oranları

Kategori Komisyon Oranı
Ofis, Kırtasiye %15
Bilgisayar, Tablet %6
Cep Telefonu %5
Televizyon %6

Çiçek Sepeti kapıda nakit ödeme var mı?

Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Çiçek Sepeti kargo alınmazsa ne olur?

Kargo ile gönderilen siparişlerinizde ise kargo görevlisi paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden teslim almamanız durumunda siparişiniz Çiçeksepeti’ne iade olarak gelir.

You might be interested:  Ücretsiz Teslimat Ne Demek?

Çiçek Sepeti ne kadar sürede teslim ediyor?

Ciceksepeti.com üzerinden haftanın 7 günü – 24 saat sipariş verebilmektesiniz. Çiçek siparişleriniz aynı gün, hediye ve bonnyfood siparişleriniz, gönderilecek adrese bağlı olarak birkaç gün içerisinde teslim edilebilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.