Dolap Kargo Bedava Nasıl Yapılır?

Dolap Kargo Bedava Kodu katılım sağlayan kullanıcılara mail olarak gönderilmektedir. Aldığınız bu kodları alışverişi tamamlamadan önce promosyon kodları seçeneğinden göndermeniz gerekiyor. Bu kodu tanımladıktan sonra sepetteyken kargo ücretiniz sıfırlanacaktır.
Nasıl mı? Tek yapman gereken Satış Merkezi’ndeki ‘Sepette Kargo Bedava’ sayfasından alıcının maksimum ödemesini istediğin tutarı belirlemek. Belirleyebileceğin en düşük fiyat 50 TL ve üzeri ya da en fazla 250 TL ve üzeri olabilir. “Kampanyayı Başlat” butonuna bastıktan sonra kampanya aktif hale gelir.

Dolap kargo bedava mı?

Satıcı, satmak istediği ürünü yüklerken kargo seçeneğini Satıcı Öder olarak seçebilir. Bu durumda sipariş sırasında herhangi bir kargo ücreti ödemezsin. Satıcı Alıcı Öder seçtiyse ödeme anında ürün fiyatına ek olarak senden tahsil edilir.

Dolapta indirim kuponu nasıl alınır?

Siparişin oluştuktan sonra Sipariş Detay’a giderek “Kod almak için kargo firması seç” alanına tıklayabilir ve açılan listede kotası dolmamış kargo firmalarından birini seçebilirsin. Kargo kodu seçimiyle alakalı soruların varsa ilgili makalemizi inceleyebilirsin. Sipariş detay sayfanda kargo kodunu gördüğünden emin ol.

You might be interested:  Yurtdışına Ucuz Kargo Nasıl Gönderilir?

Dolap tek kargo nasıl yapılır?

Tek sepette sattığın birden fazla ürünü, Dolap üzerinden alacağın kargo kodunu kullanarak tek pakette kargo görevlisine teslim etmelisin. Birden farklı sepette satış yaptıysan oluşan farklı kampanya kodlarını doğru paket ile eşleştirerek kargo görevlisine teslim etmelisin.

Trendyol Dolap uygulaması kargo ücreti ne kadar?

Dolap üzerinden alınan ürünün kargo bedeli alıcı ödemeli olması durumunda alıcı, satıcı ödemeli olması durumunda satıcı tarafından ödenmektedir. Ürün bedeli ne olursa olsun Trendyol Dolap üzerinden gönderilen tüm kargolar yalnızca 8,99 TL’dir!

Dolap kaç para kesiyo?

100-249 lira için ₺9,99, 250-499 lira için ₺11,99, 500-3499 lira için %5, 3500 lira ve üzeri alışverişler için ₺200 olarak uygulanır.

Dolap kesinti yapıyor mu?

Dolap Trendyol güvencesiyle hayata geçirilen bir ikinci el satış platformudur. Belirli bir komisyon karşılığında ikinci el ya da hiç kullanılmamış ürünler satılabilmektedir. Dolap’a üye olmak ve ürün eklemek tamamen ücretsizdir. Satış gerçekleştiğinde bir komisyon kesilmektedir.

Dolap ilk alışverişe 20 TL indirim nasıl?

Uygulama veya internet sitesinde “Satın Al” dedikten sonra geldiğiniz sayfada, adres ve kredi kartı bilgilerinin hemen altında yer alan “Kupon Kodu Kullan” butonuna basın. Açılan kutucuk içerisine internet sitemizden kopyaladığınız dolap indirim kuponunu yapıştırın ve onaylayın.

20 TL Dolap kuponu nasıl kullanılır?

Dolap Kupon Kodu Nasıl Kullanılır?

  1. Önce beğendiğiniz ürünün yanındaki satın al butonuna tıklayın.
  2. Sonraki sayfada, adres ve kredi kartı bilgilerinin girildiği alanların tam ortasındaki kupon kullan butonuna basın.
  3. Açılan kutucuğa dolap indirim kuponunu girin.
  4. Kuponu uygulayarak satın alma sürecini sonlandırın.

Dolap ilk alışverişe 25 TL indirim nasıl yapılır?

Dolap mobil uygulamasına ilk kez kayıt olanlar veya Trendyol üzerinden giriş yapanlara özel ilk alışverişlerinde kullanabilecekleri 50 TL ve üzeri siparişlerde geçerli 25 TL dolap indirim kuponu kazanıyor!

You might be interested:  Kitapyurdu Kargo Ne Zaman Gelir?

Gardrop komisyon alıyor mu?

Gardrops’ta %0 komisyon ile giymediklerini hemen paraya çevirmek tamamen ücretsiz. Evet, kazancının hepsi senin! Gardrops – Kargo Şirketleri(PTT, Yurtiçi, MNG, Sürat, UPS) işbirliği ile ürünlerini alıcılara ÜCRETSİZ olarak kargolayabilirsin. Komisyon olmadığı için daha uygun fiyata, daha çok ürün satabilirsin.

Dolapta vergi var mı?

Ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dolap uygulamasında vergi ödemezsiniz. Vergi kaydı yaptırmanıza, vergi ödemenize gerek yok. Şirket kurmanıza da gerek yok.

Gardrops hizmet bedeli ne kadar?

alışveriş sırasında alıcıdan uygun bir hizmet bedeli alarak karşılar. Çok yoğun çalışmalar sonrasında, hizmet bedelinde de indirim yapıyoruz. 200₺’ye kadar hizmet bedeli sadece 5.99₺! Gardrops her zaman en uygun ve en hızlı satış platformu olmaya devam edecek.

Dolap kime ait?

Sektöre sonradan girmesine rağmen son 2 yıldır pazar lideri. 2018’de Trendyol, Dolap’ı satın aldı. Erken aşamada gerçekleşen bu satın alma sonrasında Dolap, hızlı büyümesini sürdürüyor.

Dolap ikinci el mi?

Dolap Uygulamasında Alınan İlave Ücretler

Trendyol’a ait ikinci el alışveriş platformu olan Dolap uygulamasında son zamanlarda, alışveriş esnasında ürünü satan satıcıdan aldığı komisyona ilaveten, ürünü alan alıcıdan da ayrıca hizmet bedeli adı altında ilave ücret almaktadır.

Dolap kargo ücreti kime ait?

Dolap uygulaması üzerinden iki ayrı günde iki ayrı satmış olduğum ürünün sipariş detayında kargoyu alıcı ödemeli olarak belirtmiştim.

PTT kargo ücreti nasıl hesaplanır?

PTT Kargo Hesaplama ve Fiyatları Nasıldır? 3 kg ile 30 kg arası olan gönderiler her 1 kg başına 1,80 TL olarak hesaplanır. 30 kg ile 50 kg arasındaki gönderiler için her 1 kg başına ücret 1,60 TL olarak hesaplanır. 50 kg ve üzeri paketler her bir kilo başına 1,30 TL ücret katılır ve o şekilde hesaplanır.

You might be interested:  Aras Kargo Mega Center Nerede?

PTT kargo ne kadara gider?

PTT kargo ile 1 KG ağırlığında gönderi ücreti 26,00 TL olarak belirlenmiştir. PTT kargoda 1 kg olan gönderinin ücreti ( 1 kg dahil olmak üzere) 26,00 TL’dir. PTT kargoda 2 kg olan gönderinin ücreti ( 2 kg dahil olmak üzere) 30,00 TL’dir. PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 32,00 TL’dir.

Gardrops kargo bedava mı?

Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını Kargo gişe görevlisine vermeleri yeterlidir. Kargo şubelerinde ödeme yapmak gerekmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published.