Dolap Kargo Kodları Ne Zaman Yenileniyor?

Sabah 8.30 güncelleme gelir, 11.00-12.00 arası yine dolar.

Dolap kargo kodu ne zaman alınır?

Siparişin oluştuktan sonra Sipariş Detay’a giderek “Kod almak için kargo firması seç” alanına tıklayabilir ve açılan listede kotası dolmamış kargo firmalarından birini seçebilirsin. Kargo kodu seçimiyle alakalı soruların varsa ilgili makalemizi inceleyebilirsin. Sipariş detay sayfanda kargo kodunu gördüğünden emin ol.

Dolap kargo bedava nasıl yapılır?

Nasıl mı? Tek yapman gereken Satış Merkezi’ndeki ‘Sepette Kargo Bedava’ sayfasından alıcının maksimum ödemesini istediğin tutarı belirlemek. Belirleyebileceğin en düşük fiyat 50 TL ve üzeri ya da en fazla 250 TL ve üzeri olabilir. “Kampanyayı Başlat” butonuna bastıktan sonra kampanya aktif hale gelir.

Dolap iade kodu nasıl alınır?

Dolap ekibimiz iade talebini 1 iş günü içinde sonuçlandırarak seni bilgilendirecek. İade talebi onaylanan siparişini kargolamak için kargoya gitmeden önce Sipariş Detay sayfasından kargo firması seçerek iade kargo kodunu oluşturabilirsin.

Dolap kargo ücreti kime ait?

Alıcı öder olarak satışa açılan ürünlerde kargo ücreti ödeme sırasında alıcının kartından tahsil edilerek siparişe yansıtılmaktadır. Satıcı Öder olarak satışa açılan ürünlerde kargo ücreti satıcının kazancından düşülecektir. Siparişin, oluşturulduktan 4 iş günü sonunda kargolanmadıysa geciken kargo statüsüne geçer.

You might be interested:  Trendyol'Da Kargo Seçimi Nasıl Yapılır?

Dolap ta satılan ürünler orjinal mi?

Genellikle ürünlerin iç kısmında orijinallik kodu belirtilmektedir. Orijinallik kodu ile birlikte ürünün üreticisi olduğu firmayla iletişime geçerek orijinal olup olmadığı bilgisini alabilirsin.

Dolap komisyon ücreti ne kadar?

Dolap %13 Değil %30 Komisyon Alıyor

Dolap komisyon oranından daha fazla para kesiyor. Örneğin 200 TL bir satış yaptım, bunun %13 komisyonu 26 TL tutarında kesintiye uğraması gerekirken, bende 60 TL kesinti yapıyor. Benden %30 komisyon kesiyor.

Dolap 20 TL indirim kuponu nasıl kullanılır?

Uygulama veya internet sitesinde “Satın Al” dedikten sonra geldiğiniz sayfada, adres ve kredi kartı bilgilerinin hemen altında yer alan “Kupon Kodu Kullan” butonuna basın. Açılan kutucuk içerisine internet sitemizden kopyaladığınız dolap indirim kuponunu yapıştırın ve onaylayın.

Dolap kupon kodu nasıl alınır?

Dolap İndirim Kodu Nasıl Alınır?

 1. Uygulamayı indirip kendinize bir profil oluşturmak.
 2. Uygulama ayarlarına girerek bildirimlere izin vermek.
 3. Instagram üzerinen dolap sayfasını takip etmek.
 4. Reklam ve sponsorluklarda paylaşılan kuponlardan yararlanmak.

Dolap kargo kodu kaç haneli?

Dolap uygulamasında dün ilk satışımı gerçekleştirdim, uygulamadan verilen 16 haneli kargo koduyla MNG ve Yurtiçi Kargo’dan gönderim yapmaya çalıştığımda her iki şirkette de kod geçersiz hatası alıyorum. Uygulamanın sohbet kısmından yazdığımda ise dönüş süresi birkaç saat görünüyor. Bu sorunun çözümü

Dolapta iadeyi kim öder?

İade işlemi sonuçlandıktan sonra para iaden banka tarafından yapılır. Kredi kartları ile yapılan ödemelerde iade işlemleri 1-3 iş günü içerisinde, bankamatik (debit) kartlar ile yapılan ödemelerde iade işlemleri 7-14 iş günü içerisinde kart hesabına yansımaktadır.

Dolap iade zorunlu mu?

Dolap’ta satışı yasak ve kategorisi olmayan ürünlerin iadesi koşulsuz şartsız kabul edilmektedir. Yasaklı ürün listelerine buraya tıklayarak ulaşılabilir. Alıcı tarafından oluşturulan iade talebi satıcı tarafından kabul edilebilir ya da reddedilebilir.

You might be interested:  Ümraniye Aras Kargo Nerede?

Dolapta vergi var mı?

Ürünlerinizi kolayca satabilirsiniz ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Dolap uygulamasında vergi ödemezsiniz. Vergi kaydı yaptırmanıza, vergi ödemenize gerek yok. Şirket kurmanıza da gerek yok.

Dolap 1 Desi ne kadar?

0-1,99 desi aralığındaki ürünleri ‘küçük paket’ olarak ₺14,99’a, 2-10,99 desi aralığındaki ürünleri ‘orta paket’ olarak ₺18,99’a, 11-99 desi aralığındaki ürünleri ‘büyük paket’ olarak ₺23,99’a gönderebilirsin.

Dolap iade kabul ediyor mu?

Eğer ürün fotoğraflarda gösterildiği gibi değilse, belirtilmeyen bir hasarı varsa ya da satış sayfasındaki özellikleri ile uyuşmuyorsa Dolap uygulaması üzerinden iade talebi oluşturabilirsiniz. İade talepleri en geç ürün alıcıya teslim edildikten sonraki 1 iş günü içinde oluşturulabilir.

Kargo teslim alınmazsa ne olur?

Alıcının şubeden veya adresinden gönderiyi teslim almadan önce kargo bedelini ödemesi gerekmektedir. Alıcısı tarafından teslim alınmayan veya alıcısına ulaşılamayan kargolar için göndericiden kargonun bekletilmesi veya kendisine iadesi ile ilgili yazılı olarak talimat istenir.

Dolapta satış yaptıktan sonra ne yapılır?

Alıcı ürünü teslim aldıktan sonra siparişi onayladığında Dolap ekibi kazancınızı Dolap hesabınıza aktarmış olacak.

Dolap uygulaması teklifi kabul edildikten sonra ne yapılır?

Teklif Yaparken Unutmaman Gerekenler

 1. Yapılan indirim senin ve satıcı arasında kalır.
 2. Teklifin yalnızca 24 saat geçerlidir.
 3. Satıcı teklifini kabul ettikten sonra tek yapman gereken en kısa zamanda ürünü satın almak.
 4. Satıcılar dilediği zaman ürünü tekliflere kapatma hakkına sahiptir.

Kargo kodu ne anlama gelir?

Gönderisi yapılan kargonun sistemden takibi için oluşan 19 haneli gönderi takip numarasıdır.

Dolap indirim kuponu nasıl kazanılır?

Dolap İndirim Kodu Nasıl Alınır?

 1. Uygulamayı indirip kendinize bir profil oluşturmak.
 2. Uygulama ayarlarına girerek bildirimlere izin vermek.
 3. Instagram üzerinen dolap sayfasını takip etmek.
 4. Reklam ve sponsorluklarda paylaşılan kuponlardan yararlanmak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.