Epttavm Kargo Ücreti Ne Kadar?

EPttAVM Kargo ücretleri Bu ücretler ise şöyle: 0-1,99 kg/desi 3,70 TL. 2,00-3,99 kg/desi 4,10 TL. 4,00-7,99 kg/desi 4,90 TL.
Tanzim satış www.epttavm.com üzerinden gerçekleştiriliyor. Tanzim satış da aynı üründen en fazla 3 kilo alınabiliniyor. Kargo ücretinde iste ilk 2 kilo 3.70 TL. 3’üncü kiloda kargo ücreti 4.10 TL oluyor.

PttAVM de kapıda ödeme var mı?

PttAVM Ödeme Seçenekleri

Kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.

EPttAVM hangi kargo ile çalışıyor?

EPttAVM üzerinde satış yapan firmalar, PTT kargonun da avantajlarından yararlanabiliyorlar. Kargo ücretleri ürün paketlerinin desi değerlerine göre farklı bir şekilde ücretlendiriliyor.

PttAVM nasıl sipariş verilir?

PttAVM.com’dan alışveriş yapabilmek için mağazalarımızı ziyaret edebilir, internet sitemizden alışveriş yapabilir sitemizde satışa sunulan ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Aksi tedarikçi tarafından belirtilmedikçe 3-7 iş günü arasında teslimat gerçekleştirilir.

EPttAVM de nasıl satış yapılır?

ePttAVM’den kendinize ait bir mağazanız olmadan satış yapmaya başlamak mümkün değildir. ePttAVM’de listeleme ücreti veya aylık dükkan ücreti yoktur, sadece kategorilere göre değişen oranlarda satış başı komisyon vardır.ePttAvm üzerinden satış yapmanın birçok avantajı olduğu gibi dezavantajları da vardır.

You might be interested:  Hangi Kargo Daha Uygun?

PTT kargo ücretsiz mi?

PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 20 TL’dir. PTT kargoda 3 kg ile 30 kg olan gönderinin her 1 kg ücreti ( 30 kg dahil olmak üzere) 1,80 TL’dir. PTT kargoda 4 kg olan gönderinin ücreti ( 4 kg dahil olmak üzere) 21,80 TL’dir.

PTT kapıda ödeme ücreti ne kadar?

PTT KARGO KAPIDA ÖDEME ÜCRETİ NE KADAR? PTT kargo kapıda ödeme sisteminde gönderiye göre fiyat değişmektedir. Örnek verecek olursak 1 kg olan bir kargonun 26 TL olan normal ücreti alıcıya teslimde 31 TL olmaktadır.

ePttAVM alışveriş güvenli mi?

“ ePttAVM güvenilir mi?” diye merak ediyorsanız hemen belirtelim. Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret platformu olmayı kendine gaye edinen ePttAVM’nin arkasında 177 yıllık PTT güvencesi bulunmaktadır.

ePttAVM taksit yapıyor mu?

2020 yılının ocak ayında Resmi Gazete’de yayınlanan karara göre 3500 lira ve altı telefonlara 12 taksit yapılabiliyor. Ancak 3500 lira üstü telefonlara 3 taksit uygulanıyor.

ePttAVM kime ait?

PTT tarafından hayata geçirilen ve Türkiye’nin ilk 3 boyutlu sanal alışveriş merkezi olan ePTTAVM.com, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın da katıldığı özel bir toplantıyla 17 Mayıs 2012’de İzmir’de açıldı.

PttAVM hafta sonu açık mı?

PTT CUMARTESİ ÇALIŞIYOR MU? Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

Epttavm de iade var mı?

Sipariş ürününüz tarafınıza ulaştıktan sonra, iade prosedürüne uygun olduğu takdirde, 14 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. İade hakkınızı kullanabilmeniz için www.pttavm.com ‘dan iade numarası edinmeniz gerekmektedir.

Pttem kart PttAVM de geçerli mi?

QR-KOD İLE ONLINE ALIŞVERİŞ

PttemKart’ınız ile PttAvm üzerinden online alışverişin tadını çıkarın. Çok Yakında.

You might be interested:  Özkanlar Yurtiçi Kargo Nerede?

Pttavm ye nasıl üye olunur?

pttavm.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladıktan sonra işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşuluyla, elektronik posta adresini ve şifresini girerek pttavm.com sitesini kullanmaya başlayabilir.

PTT AVM ne iş yapar?

PttAVM.com’da elektronikten ev ürünlerine, mutfak gereçlerinden, moda ürünlerine kadar farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden milyonlarca ürün ve indirimli fiyatlarla, müşterilerine kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

EPttAvm Ankara nerede?

EPttAvm, İzmir 2. Cad., Çankaya, Ankara – YellowPages.com.tr.

PTT karşı ödemeli gönderiliyor mu?

Kargo ücretini Alıcı Ödemeli olarak gönderemezsiniz. PTT de kargo ücretini peşin isterler. Kargo ücretini Alıcı Ödemeli olarak gönderemezsiniz.

Bireysel kapıda ödemeli kargo nasıl gönderilir?

Satışı yapılan ürünün, Yurtiçi Kargo tarafından alıcısına ulaştırılması ve teslimat anında, ürün bedelinin, alıcıdan tahsilatının yapılıp gönderene aktarıldığı hizmettir. Yurtiçi Kargo satışını yaptığınız ürünleriniz için kapıda dilerseniz nakit dilerseniz de kredi kartı ile tahsilat yapmaktadır.

Kapıda ödeme için ne gerekli?

Kredi veya Banka Kartı ile Ödeme Yöntemi, bir e-ticaret sitesinden yapılan alışverişin ödemesinin kredi veya banka kartı kullanılarak yapıldığı ödeme yöntemidir.

Kapıda Ödeme Sistemi Nasıl Çalışır?

 • Vergi levhası
 • İmza sirküleri.
 • Ticaret sicil Gazetesi.
 • Faaliyet Belgesi.
 • Kimlik fotokopisi.
 • Kapıda Ödeme işlemi nasıl yapılır?

  Kapıda ödeme sistemi, tüketicilerin internet üzerinden yaptıkları alışverişleri kargo teslimatı sırasında, kargo görevlisi aracılığılı ile yapmalarını sağlayan bir sistemdir. Kargo firmasının anlaşmasına göre, tüketiciler kargo teslimatı sırasında nakit ya da kredi kartı ile ödemelerini kargo görevlisine yapabilirler.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.