Ersağ Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Ersağ Hangi Kargo ile Çalışıyor? Ersağ Duyuru ERSAĞ–PTT KARGO işbirliği ile siparişleriniz sizlere ulaştırılacaktır. *Ersağ sirketi 21 Mayıs 2018 Pazartesi gününden itibaren sizlerin çalışmalarında ve kargoların her yere ulaşabilmesi adına PTT kargo ile çalışmaya başlamıştır.

Ersağ Kargo ücreti ne kadar?

100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 100 TL altındaki alışverişlerinizde kargo ücreti 5,50 TL dir. Ersağ, Yurtiçi Kargo Şirketi ile çalışmaktadır.

Ersağ ilk sipariş ne kadar?

Ersağ Tekstil ]

Üye olduğunuz ay içerisinde ilk alışverişinizde sadece en az 100 TL alt limit vardır. Bu alışverişinizi yaptıktan sonra isterseniz 3 yıl sonra 20 liralık sipariş de verebilirsiniz.

Ersağ Fabrikası Nerede?

İletişim

FABRİKA & GENEL MERKEZ (DENİZLİ)
Adres : Bozburun Mevkii 7114 Sok. No:5 Gıda Sitesi Altı DENİZLİ
Telefon : 444 36 94
Fax : 0(258) 371 84 22
E-Mail : [email protected]

Ersağ üye olunca ne olur?

Ersağ’a üye olduğunuz andan itibaren kazanç sağlarsınız. Seçtiğiniz ürünleri katalog fiyatlarından %20+%10 indirimli alarak, sattığınız ürün başına %35 gibi kazanç sağlayabilir ve hediye ürünleri de satarak bu kazancı %90-%100 e çıkarabilirsiniz.

You might be interested:  Mng Kargo Müşteri Temsilcisi Ne Iş Yapar?

Ersağ hangi ülkelerde?

ERSAĞ TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ AVRUPA’DA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR. – AVUSTURYA, BELÇİKA VE ALMANYA NÜRNBERG’DE FAALİYETE GEÇEN BÜROLARIMIZ ALTTA BELİRTİLEN ADRES VE ÇALIŞMA SİSTEMİ İÇERİSİNDEDİR.

Ersağ nasıl bir marka?

Ersağ markası, temizlik ve kişisel bakım ürünlerinin hem üretimini hem de dağıtımını gerçekleştirmektedir. Daha temiz ve daha sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle çevreye zararı olmayan ürünler piyasaya sunan Ersağ, ürünlerini dünya çapında kullandırmayı hedeflemektedir.

Ersağ ödeme nasıl yapılır?

ÖNEMLİ UYARI: HAVALE OLARAK ÖDEME YAPARKEN İSİM-SOYİSİM VE ÜYE NUMARANIZI AÇIKLAMA KISMINA YAZMAYI UNUTMAYINIZ.

  1. İŞ BANKASI.
  2. AKBANK.
  3. (Hesap numaralarımıza Türkiye’deki bütün Akbank şubeleri içerisinden hiçbir masraf ödemeden para yatırabilirsiniz)
  4. YAPI KREDİ BANKASI.
  5. HALK BANK.
  6. ZİRAAT BANKASI.

Ersağ Üyelik ücretli mi?

1-Ersağ’da üyelik ücreti yoktur. 2-Ersağ’ da her ay mal alma derdi yoktur. 3-İstediğiniz zaman istediğniz miktarda mal alabilirsiniz. 4-Kargo ücreti 100 TL üzerinden alınmamaktadır.

Ersağ sponsor prim ne demek?

2.5 Ersağ şirketinde Üye/Sponsor olarak çalışanların hiç birisinin şirketle bir bağlantısı yoktur. Şirket çalışanı değildir. Bu kişiler tavsiye ederek kullanımını sağladığı temizlik ürünlerinden şirketten indirimli ürün alma hakkı ve ayrıca kariyerlerine göre de yardımcı olduğu üyelerin satışlarından prim alırlar.

Ersağ ın sahibi kim?

Ersağ, üretici bir Türk Network marketing şirketidir ve Türkiye de başlayıp dünyaya açılan ilk ve tek Türk network marketing şirketidir. Ersağ temizlik ürünleri şirketinin sahibi,kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Bekir SARI’dır.

Ersağ ın açılımı nedir?

Önce ersağ nedir kimdir. Bunu anlatalım. ERSAĞ ERKEN SAĞLIK DEMEKTİR hastalanmadan tedbir almak demektir.

Ersağda kimyasal var mı?

Ersağ şirketi ürünleri doğadan, bitki özlerinden üretmektedir. Kimyasal hiçbir ürünü kullanmamaktadır. Tamamen doğa dostu ve insan sağlığa zarar verecek hiçbir bileşeni ürünlerinde kullanmamaktadır. Tamamen ülke ekonomisine katkı veren bir yapıda olan bir şirkettir.

You might be interested:  Hendek Aras Kargo Nerede?

Ersağ para kazandırıyor mu?

Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz. Bu basamakta ayrıca her yaptığınız üyenin ilk alışverişinden %15 prim kazanırsınız. Daha sonraki siparişinde üye kişi %10 kariyer olduğu için ara fark olan %5 kazanırsınız.

Ersağ kansızlığa ne iyi gelir?

Spirulina içerdiği organik demir ve kalsiyum sayesinde sağlıklı kemik,sinir,kan ve kas dokusuna etkili bir destektir.

Ersağ 15 kariyer nasıl yapılır?

%15 KARİYER : Ekip oluşturup ferdi siparişinizle beraber alt üyelerinizin siparişleri toplamı birbirini takip eden 2 ay içersinde 1.550.- TL’ye ulaştığında şirketimiz sizi %15 KARİYER’ine çıkarıyor. Yani yaptığınız üyeler ve şahsi alışverişlerinizin toplamından %15 para kazanma hakkı elde etmiş bulunuyorsunuz.

Ersağda sipariş nasıl verilir?

Yardım

  1. SAYFANIN SAĞ ÜST KÖŞESİNDEKİ ÜYE GİRİŞİ BUTONUNU TIKLAYINIZ.
  2. ÇIKAN EKRANDA ÜYE NO VE ŞİFRE BİLGİLERİNİZİ GİRİP, GİRİŞ YAP BUTONUNA BASINIZ.
  3. ÜST TARAFTAKİ “ALIŞ VERİŞ ” SEÇENEĞİNDE YER ALAN ‘SİPARİŞ VER (Mobil uyumlu)’ ‘SİPARİŞ VER (Eski liste)’ BUTONUNU TIKLAYINIZ.

Ersağ üyeliği nasıl iptal edilir?

0258 3714531 nolu numaradan destek alabilecekleri gibi dilerseniz [email protected] adresinde mail yoluyla üyeliğinizin iptal edilmesini de isteyebilirsiniz. Ersağ üyelik iptali otomatik olarak gerçekleşmektedir.

Ersağ puan ne işe yarar?

4. Aylık aktiflik Puanı; %10 Kariyer için 1, %15 Kariyer için 2, %21 Kariyer için 3, Öncü Yardımcısı için 4, Öncü için 5 puandır. Kendi ferdi alışınız ya da o ay içerisinde yeni yaptığınız üyelerin ilk 2 puanı aktifliğinize sayılır.

Ersağ Omega 3 kaç kapsül?

Ersağ Omega- 3, takviye edici gıda olarak üretilmektedir. Ersağ Omega- 3 içeriğinde dolgu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ürünün içeriği, ürün bileşenleri tablosunda yer almaktadır.

Ürün Kodu : 2011.

Bileşen Adı 2 Yumuşak Kapsül
DHA %20 400 mg

Leave a Reply

Your email address will not be published.