Evidea Hangi Kargo Ile Gönderiyor?

Evidea deposundan gönderilen ürünler MNG Kargo, Kargoİst, Kargom Sende, Dinçer Lojistik veya Horoz Lojistik firmaları ile tedarikçi depolarından gönderilen ürünlerimiz ise tedarikçilerimizin anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilmektedir.
Evidea bazı ürünleri Horoz lojistik ile gönderiyor. 1 ay önce kütük puf almaya kalktım, horoz lojistik aldığı yer ile teslim yer aynı şehir olmasına rağmen 15 günde getiremedi. Ürünü Evideayı arayıp iade ettim aldığımın yürminci gününde horoz lojistik ürünü getirdi, iade etiğimi söyleyip almadım geri gönderdim 1 aydır hala geri iade edecek.

Evidea güvenilir bir site mi?

çok kandırıkçı bir alışveriş sitesidir tedarikçi konusunda çok sıkıntı yaşatmıştır. sipariş ettiğim dolabı 1 ay farkla 2 kere göndermiş olan ve fazladan olan dolabı ısrarla geri almayan bir sitedir.

Evidea iade var mı?

Evidea.com’dan aldığınız ürünü dilerseniz mağazamızdan da iade ederek iade çeki alabilirsiniz.

Evidea ne demek?

Evidea evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Evidea kaç taksit yapıyor?

Evidea’da 6 Taksit.

Evidea nın sahibi kim?

Henüz devir rakamı netleşmese de Tiger Global ve Emre Kurttepeli, sahip oldukları Evidea hisselerini Topbaş Ailesi’ne devretti.

You might be interested:  Tozlu Giyim Hangi Kargo?

Evidea kaç şubesi var?

2021 yılını 30 mağazayla kapatan, şu anda 31 mağazası olan Evidea, 2025 yılına kadar 110 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Evidea Genel Müdürü Kazım Mavuş, bu yıl 15 yeni mağaza açacaklarını belirterek, “Pandemi süreci bize genişleme anlamında fırsat yarattı.

Evidea Genel Müdürü Kimdir?

Kazim MAVUS – General Manager – Evidea | LinkedIn.

Evidea ne satıyor?

Ev dekorasyonu fikirleri, mobilya önerileri, dekorasyon stilleri, modern banyo tarzları, aydınlatma çözümleri, bahçe mobilyaları, mutfak dekorasyonu, sağlıklı yemek tarifleri, kendin yap tavsiyeleri ve çok daha fazlası için tıklayın!

Evidea sitesi ne zaman yapıldı?

Eylül 2004’de temeli atılacak proje Kemerburgaz Göktürk Beldesinde yapılacak ve üniteler 18 ayda sahiplerine teslim edilecek. 750 USD’den başlayan taksitler ve 120 aya varan cazip vade imkanları ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sizleri bekliyor.

Evidea nasıl bir şirket?

Evidea; evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Timur Tandoğar kimdir?

Marmara Üniversitesi’ni bitirdikten sonra çeşitli işlerde çalışmalar yürüttü. 2008 yılında büyük bir atılımla başarılı e-ticaret sitesi olan Evidea’nın ortak kuruculuğunu yaptı. Timur Tandoğar, Evidea’da çalışmalarına devam etmektedir. E-ticaret ve dijital pazarlama konularında 10 yıllık deneyime sahiptir.

Evidea hediye kartı nasıl kullanılır?

Evidea hediye kartı kullanım koşulları

  1. Evidea hediye kartları hem mağazalarımızda hem de evidea.com’da kullanılabilir.
  2. Evidea hediye kartları kullanım süresi 3 yıldır ve tek seferde harcanmak zorunda değildir.
  3. Evidea hediye kartları arzu ettiğiniz tutarda hazırlanır.

Iniyogo sitesi güvenilir mi?

Bu firma kesinlikle yanıltıcı Tüketici Hakem Heyeti’ne şikayet ettim pazartesi de yanıltıcı diye savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Yorumlara ve şikayetler bakın bu kadar insan haksız olamaz. 3 ay oldu param hala yollanmadı Kesinlikle böyle bir alışveriş şirketi yok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.