Evidea Hangi Kargo Şirketiyle Çalışıyor?

Evidea deposundan gönderilen ürünler MNG Kargo, Kargoİst, Kargom Sende, Dinçer Lojistik veya Horoz Lojistik firmaları ile tedarikçi depolarından gönderilen ürünlerimiz ise tedarikçilerimizin anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile gönderilmektedir.

Evideanın sahibi kim?

evidea’nın 2022 yılı itibari ile tam manası ile bir sahibi i şirket çok ortaklı bir yapıya n zamandır bu tiger global ve emre kurttepeli’nin hisselerini topbaş ailesi’ne devretmiştir.

Evidea güvenilir bir site mi?

çok kandırıkçı bir alışveriş sitesidir tedarikçi konusunda çok sıkıntı yaşatmıştır. sipariş ettiğim dolabı 1 ay farkla 2 kere göndermiş olan ve fazladan olan dolabı ısrarla geri almayan bir sitedir.

Evidea iade var mı?

Evidea.com’dan aldığınız ürünü dilerseniz mağazamızdan da iade ederek iade çeki alabilirsiniz.

Evidea ne demek?

Evidea evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

Evidea Genel Müdürü Kimdir?

Kazim MAVUS – General Manager – Evidea | LinkedIn.

Evidea kaç şubesi var?

Online alışverişin yanı sıra fiziksel mağazaları ile de büyümesine devam eden Evidea’nın şu an için 8 ilde 17 mağazası bulunuyor. Evidea mağazalarının ortalama büyüklüğünün 1.500 m2 olduğunu da ekleyelim.

You might be interested:  N11 Hangi Kargo Ile?

Evidea ne zaman kuruldu?

Eylül 2004’de temeli atılacak proje Kemerburgaz Göktürk Beldesinde yapılacak ve üniteler 18 ayda sahiplerine teslim edilecek. 750 USD’den başlayan taksitler ve 120 aya varan cazip vade imkanları ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sizleri bekliyor.

Evidea ne satıyor?

Ev dekorasyonu fikirleri, mobilya önerileri, dekorasyon stilleri, modern banyo tarzları, aydınlatma çözümleri, bahçe mobilyaları, mutfak dekorasyonu, sağlıklı yemek tarifleri, kendin yap tavsiyeleri ve çok daha fazlası için tıklayın!

Evidea hediye çeki nasıl kullanılır?

Evidea hediye kartı kullanım koşulları

 1. Evidea hediye kartları hem mağazalarımızda hem de evidea.com’da kullanılabilir.
 2. Evidea hediye kartları kullanım süresi 3 yıldır ve tek seferde harcanmak zorunda değildir.
 3. Evidea hediye kartları arzu ettiğiniz tutarda hazırlanır.

Evidea kaç taksit yapıyor?

Evidea’da 6 Taksit.

Timur Tandoğar kimdir?

Marmara Üniversitesi’ni bitirdikten sonra çeşitli işlerde çalışmalar yürüttü. 2008 yılında büyük bir atılımla başarılı e-ticaret sitesi olan Evidea’nın ortak kuruculuğunu yaptı. Timur Tandoğar, Evidea’da çalışmalarına devam etmektedir. E-ticaret ve dijital pazarlama konularında 10 yıllık deneyime sahiptir.

Istanbul’da ev eşyası nereden alınır?

İstanbul’da Ucuz Ev Eşyası Satın Almak İçin Yerler

 • Yargıcı Home.
 • Atölye Başka.
 • Art Desing.
 • Mudo Concept.
 • Cumbaselection.
 • Timur Tandoğar kimdir?

  Marmara Üniversitesi’ni bitirdikten sonra çeşitli işlerde çalışmalar yürüttü. 2008 yılında büyük bir atılımla başarılı e-ticaret sitesi olan Evidea’nın ortak kuruculuğunu yaptı. Timur Tandoğar, Evidea’da çalışmalarına devam etmektedir. E-ticaret ve dijital pazarlama konularında 10 yıllık deneyime sahiptir.

  Evidea nasıl bir şirket?

  Evidea; evi için alışveriş yapmak ve evine değer katmak isteyenlere; kaliteli, genele hitap eden ve kurulumu ustalık gerektirmeyen ürünleri makul fiyatlarla sunan, müşteri deneyimine önem veren, bulunduğu pazarı takip eden, yeni trendlere öncülük edip ilham veren, bir e-ticaret sitesi ve mağazalar zinciridir.

  You might be interested:  Ptt Kargo Kapıda Ödeme Ne Kadar?

  Evidea Bolu ne zaman açılacak?

  Evidea, 23 Aralık’ta Bolu 14 Burda AVM’de açılıyor!

  Evidea hangi Avm’de var istanbul?

  İstanbul Kadıköy Tepe Nautilus | Evidea.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.