Farmasi Kargo Ücreti Ne Kadar /2021?

Farmasi kargo ücreti ne kadar 2021? Farmasi’den 2021 Temmuz ayında vereceğiniz siparişlerin 120 tl puan altında kalması durumunda kargo ücreti 13.99 tl eklenmektedir. Farmasi sipariş limiti nedir? 29.06.2021 tarihi itibariyle Farmasi sipariş limiti 4000 TL olarak güncellenmiştir.
110 TL Puan Altı siparişlerinizde Kargo ücreti 11 TL ‘dir. Fakat Kargo ödemesi yaptığınız için Kargo Sıfırlama Hediyesi Gönderilmektedir. 110 TL Puan Üzeri Kargo ücreti 2 TL – Haftaiçi siparişlerinizde geçerlidir.
Farmasi’nin anlaşmalı olduğu kargo şirketleri, kapıda ödeme seçeneğinde 6,99 TL ücret alıyor. Burada yer alan rakamlar 2022 yılı için geçerlidir. İlerleyen zamanlarda kargo ve kapıda ödeme ücretinde değişiklikler olabileceği unutulmamalıdır. farmasi kargo ücreti Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü Nedir?

Farmasi en az kaç tl sipariş verilir?

Sistemimizde alt sipariş limiti bulunmamaktadır. Kredi Kartı İle Ödeme Yapılırsa; 120 TL Puan Altı siparişlerinizde Kargo ücreti 13.99 TL ‘dir. Fakat Kargo ödemesi yaptığınız için Kargo Sıfırlama Hediyesi Gönderilmektedir.

Farmasi ürünleri hangi kargo ile geliyor?

Ürün iade işlemlerinde sadece Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile firmamıza ürünü ücretsiz gönderebilirsiniz.

You might be interested:  Mng Kargo Izmir Aktarma Nerede?

Farmasi indirimli ürün siparişi nasıl verilir?

Farmasi sayfanıza, Giriş yapıp sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını göreceksiniz. Farmasi Kataloğu’ ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklıyoruz. Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklıyoruz.

Farmasi kargosu ne zaman gelir?

Siparişleriniz yoğunluğa bağlı olarak üç ile yedi iş gününde tarafınızdan seçilen anlaşmalı kargo firmalarımız tarafından adresinize teslim edilecektir.

Farmaside 11 olunca ne kadar maaş alır?

Bir kampanya ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 4000 TL PUAN’lık alışveriş yapanlar %11 prim grubuna girerler ve Lider unvanına yükselirler.

Farmasi iade var mı?

Ürün iade kabul süresi; ürünün teslim tarihinden itibaren 14 gündür. Farmasi siparişinizde hasar ya da kusur tespit ettiğiniz takdirde iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. İade edilmek istenen ürünün ambalajının açılmamış, herhangi bir nedenle kullanılmamış olması gerekmektedir. Fatura mutlaka imzalanmalıdır.

Farmasi işi nasıl yapılır?

Birincisi ihtiyacınız olan ürünleri kesinlikle kaliteden ödün vermeyerek uygun fiyatlara temin ediyor olmaktır. İkincisi ise hem satış yaptığınız ürünler sayesinde hem de alt üye sayınızı artırarak onların yaptığı satışlardan prim alarak yüksek kazançlar elde etmektir.

Farmasi iade hangi kargo?

Ürün iade işlemlerinde sadece Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile firmamıza ürünü ücretsiz gönderebilirsiniz.

Farmasiden para kazanan var mı?

Farmasi de satış yaparak para kazanmak için bulunduğunu ayın kataloğunda olan ürünlerin tanıtımını yapar ve siparişlerini toplarsınız. Her sattığınız üründen ise ciddi oranda kazanç sağlarsınız. Farmasinin üretim grubu içerisinde olan Dr. Cevdet Tuna ürünlerinden %40, diğer ürünlerden ise %30 kar elde edersiniz.

Farmasi Üye olduktan sonra ne olur?

FARMASİ’ye üye olan herhangi bir müşteri eğer firmanın üyesi olan başka bir üye ismi vererek üye olursa ismi verilen üyenin altına kaydı yapılır. İsmi verilen üye yeni üyenin sponsoru olmuş olur. Farmasi üyeliği sayesinde hem kendiniz hem de sizin yaptığınız farmasi üyelerinin satışlarından kazanç sağlarsınız.

You might be interested:  Sürat Kargo Araca Yüklendi Ne Demek?

Farmasi başlangıç paketinde neler var?

 • 1 Adet BB Krem Light To Medium.
 • 1 Adet Zen Maskara.
 • 1 Adet Tender Blush On Allık.
 • 1 Adet Express Göz Kalemi (01-Siyah)
 • 1 Adet Sensi – Wipes Makyaj Temizleme Mendili.
 • 1 Adet Mat Likit Ruj (08-Sunset Breeze)
 • 1 Adet Nude Oje.
 • Farmasi kapanışa kalan süre ne demek?

  Farmasi’ye üye olduğunuzda 60 gün içerisinde sipariş vermezseniz askıya düşersiniz. Bir diğer düşme şekli de şudur; Farmasi’ye üye oldunuz sipariş verdiniz fakat 6 boyunca hiç sipariş vermediniz 6.ayın sonunda üyeliğiniz askıya düşmüş olur. Askıya düşmek demek üyeliğin sona ermesi demektir.

  Farmasi katalog nasıl gelir?

  Farmasi online katalog, Farmasi üzerinden alışveriş yapacağınız zaman fiziksel kataloğun elinize geçmesini beklemeden internet üzerinden kataloğu inceleyebilirsiniz. Resmi web sitesi bünyesinde katalog seçeneği mevcuttur. Buraya tıkladığınızda ekranı tamamen kaplayan şekilde katalog karşınıza çıkar.

  Aras Kargo ile kaç günde gelir?

  Gönderinizi 0-600 km arası mesafeler için 1 günde, 600 km ve üstü olan mesafelere ise 2 gün içinde teslim etmekteyiz.

  Sipariş limiti ne demek?

  Limit siparişi – bu sipariş, alıcı tarafından belirlenen sabit fiyatlara dayalı şartlı bir işlemdir. İşlem, işlem gören birim için maksimum veya minimum fiyat belirleyecektir. İşlem, belirli bir fiyattan (veya daha iyisinden) yapılmadıkça işlem yapılmayacaktır.

  Farmasi Üye indirimi ne kadar?

  Farmasi üyelik avantajları oldukça fazladır. Üye olduğunuzda kozmetik ürünlerini katalog fiyatından yüzde 30 (%30) daha uyguna; DR. Cevdet Tuna ürünlerini ise yüzde 40 (%40) daha uyguna satın alabilirsiniz.

  Farmasi katalog ücretsiz mi?

  Farmasi Temmuz Kataloğu 2021

  Türkiyenin her tarafından ücretsiz online Farmasi kataloğumuzu inceleyebilirsiniz. En trend kozmetik ürünlerini, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek cilt bakım ürünlerini, gıda takviyelerini ve temizlik ürünlerini, sürekli güncellenen online Farmasi kataloğumuzda anında bulabilirsiniz.

  You might be interested:  Aliexpress Kargo Takip Numarası Nasıl Alınır?

  Farmasi de prim nasıl hesaplanır?

  Farmasi Prim Nasıl Hesaplanır

  Dolayısıyla grup olarak TL puanınız 250 + 400 + 600 + 1500 + 3000 + 4500 yani 10.250 TL puan olarak hesaplanır. Bu da %15’lik bir prim seviyesine tekabül eder. Bildiğiniz gibi %15’lik prim seviyesi üst lider seviyesi olarak bilinmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.