Fitalive Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Kargo Bilgileri Ürün gönderimlerinizi Yurtiçi Kargo güvencesi ile sağlıyoruz. Sipariş verildiği günden itibaren cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajından sonra 1-4 iş günü içerisinde teslimatlarınız yapılıyor.

Fit&Alive kime ait?

2018 yılında Eylül Öztürk ÖZKAN ve Barış Kenan ÖZKAN tarafından, Türkiye’de kurulan Fit & Alive Cosmetics markası çok kısa sürede müşteriler tarafından tercih edilen ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. Fit & Alive Cosmetics; her kesime hitap edebilen, müşteri memnuniyeti ilkesine yürekten bağlı bir markadır.

Fitalive iade nasıl yapılır?

Faturası ibraz edilmiş, iade formu doldurulmuş ve iade edilmiş bozuk ve şikayet konusu ürünler Satıcı tarafından 1 hafta süre içinde değerlendirilecek ve alıcı haklı bulunulursa kendisi ile iletişime geçilecek ve 10 gün içinde para iadesi Satıcı tarafından ödenecektir.

Fitalive bitkisel mi?

Fitalive Gasicon Bitkisel Gaz Giderici.

Instant Stıck nedir?

İçerisindeki bitki özleri sayesinde kuru ve atopiğe eğimli ciltler için yumuşatma, nemlendirme bakım sağlar. İçerdiği yenileyici özelliğe sahip olan centella asiatica bitkisi sayesinde cilinize ihtiyacı olan baskımı sağlar ve besler. KULLANIM ŞEKLİ: İhtiyaç duyduğunuz anda cildinize uygulayınız.

Fitalive Karadut özü ne işe yarar?

700 Gr Karadut Özü.

İçerdiği C vitamini karadutun etkili bir antioksidan olmasını sağlar. İçerisinde tiamin, sodyum, niasin, potasyum bulunan karadut, değeri yüksek mineraler de içerir. Karadut, bakır, demir, magnezyum, mangan, selenyum, çinko yanında beta karoten açısından zengin bir besindir.

Fitalive fondöten kaç ml?

Cevap: Merhaba; 30 ml dir efendim.

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Şubeleri Hangi Günler Açık?

Fitalive My Baby outside ne ise yarar?

Özellikle yaz aylarında, minikleri ve yetişkinleri oluşabilecek çevresel olumsuzluklara karşı korumaya yardımcı, tamamen doğal bir vücut losyonudur. İçerdiği mucizevi doğal bileşenler sayesinde çevresel olumsuzluklara karşı doğal bir koruma sağlar.

Fitalive nasıl kullanılır?

Cevap: Günde 3 kere 8 damla yiyecek veya içeceklerinize karıştırarak kullanılabilir.

Fitalive Hedera Helix nasıl kullanılır?

Cevap: Merhaba; Temiz cildinize dairsel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Yüz yıkanıp tüm kir ve kalıntılardan temizlendikten sonra ürün her gün 1 defa uygulanır. Gündüz kullanılacak ise dışarı çıkmadan yarım saat önce cilde uygulanır cilt tarafından tamamen emilince güneş kremi uygulanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.