Gardropsta Kargo Ücreti Ne Kadar?

Gardropsta kargo ücretsizdir. Yani; ne alıcı, ne de satıcı taraf kargo ücreti ödemez. Ancak şöyle bir durum var; eğer alıcı ürünü bildirim yapmaksızın teslim almazsa kargo bedeli, satın alan kişinin ödemiş olduğu para miktarından düşecektir.
Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını Kargo gişe görevlisine vermeleri yeterlidir. Kargo şubelerinde ödeme yapmak gerekmez.

Gardrops hizmet bedeli ne kadar 2022?

alışveriş sırasında alıcıdan uygun bir hizmet bedeli alarak karşılar. Çok yoğun çalışmalar sonrasında, hizmet bedelinde de indirim yapıyoruz. 200₺’ye kadar hizmet bedeli sadece 5.99₺! Gardrops her zaman en uygun ve en hızlı satış platformu olmaya devam edecek.

Gardrops kargo bedava nasıl yapılır?

Gardrops’ta PTT ile yapılan gönderimlerde kargo bedava!

  1. Gardrops üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece Gardrops sipariş numaralarını PTT gişe görevlisine vermeleri yeterlidir.
  2. Gardrops-PTT anlaşması ile kargo masrafı Gardrops cüzdanınızdan PTT’ye iletilmektedir.
You might be interested:  Pubg Mobile Canavar Kamyon Nerede?

Gardropsta Yurtiçi kargo ücretli mi?

Sitenin içinde bilgilendirme şu şekilde; Gardrops – Kargo Şirketleri (PTT, Yurtiçi, MNG, Sürat, UPS) iş birliği ile ürünlerini alıcılara ücretsiz olarak kargolayabilirsin. Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez.

Gardrops kargo kaç desi?

Çünkü Gardrops uygulaması ayakkabı kategorisi için desi sınırını 2 olarak belirlemiştir. Hesaplama sonucu paketin desisini 3 ise cüzdanından kesilecek tutar 3,99 TL olacaktır.

Gardropsta kargoyu kim öder?

Gardrops’ta Kargoyu Kim Öder? Gardrops’ta alıcı veya satıcı kargo ücreti ödemez. Kargo her iki taraf için de ücretsizdir.

Dolap kargo ücreti ne kadar?

Ürünlerini Dolap’ın anlaşmalı olduğu Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo ve Yurtiçi Kargo ile, 0-1,99 desi aralığındaki ürünleri ‘küçük paket’ olarak ₺14,99’a, 2-10,99 desi aralığındaki ürünleri ‘orta paket’ olarak ₺18,99’a, 11-99 desi aralığındaki ürünleri ‘büyük paket’ olarak ₺23,99’a gönderebilirsin.

Gardrops kargoyu almazsak ne olur?

Alıcı tarafından kargonuz teslim alınmaz ise, kargo tarafınıza geri döndüğünde iadeden kaynaklı ödeyeceğiniz kargo bedeli alıcıya iade edilecek tutardan kesilerek Gardrops cüzdanınıza eklenecek ve sipariş iptali sağlanacaktır. Bu işlemi yapabilmek için kargonun tarafınızdan teslim alması gerekmektedir.

Gardrop para ne zaman yatar?

Kampanya kapsamında, Gardrops üyelerinin yapmış oldukları para çekme talepleri, ortalama 6 saat içinde CEPTETEB hesaplarına gönderilecektir.

Gardrop satış nasıl yapılır?

Gardrops’tan nasıl alışveriş yapılır? Beğendiğiniz kıyafet, ayakkabı, çanta ya da diğer eşyaların üzerinde yer alan “Hemen Al” seçeneğine tıklamanız ve kart bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra aldığınız ürün satıcı tarafından kargoya verilir.

Gardrops 3 gün içinde kargoya verilmezse ne olur?

5.1.9. Kullanıcı, siparişi ürün kargoya verilmeden iptal etmesi halinde Gardrops tarafından KDV dahil tahsil edilen hizmet bedelini tahsil edilerek kalan meblağın kendi hesabına geri gönderileceğini kabul ve taahhüt eder.

You might be interested:  Indeks Kitap Kargo Ne Zaman Gelir?

Gardrop ürün satma nasıl yapılır?

Dolap Uygulamasında Nasıl Satış Yapılır? ‘Ürün ekle’ seçeneğine dokunduğunuzda satmak istediğiniz bir ürün varsa çekimini yapıyor, ardından kategorisini belirliyor, renk seçimini yapıyor, markasını ve bedenini seçiyor, ürün başlığınızı, yeni veya az kullanılmış olduğu bilgisini ve ürün açıklamasını giriyorsunuz.

Gardropsta alıcı ürünü onaylamazsa ne olur?

1. 3 falan galiba o süre. alıcı onaylamazsa otomatik olarak onaylanıyor. çok geçtiyse gardrops desteke yazın hemen geçiriyorlar hesabınıza.

Dolap ne kadar kesinti yapıyor?

100-249 lira için ₺9,99, 250-499 lira için ₺11,99, 500-3499 lira için %5, 3500 lira ve üzeri alışverişler için ₺200 olarak uygulanır.

Gardrops da öne çıkarma ücretli mi?

Ana Sayfa’ya çıkmak ücretli midir? Kesinlikle Hayır. Gardrops’ta Ana Sayfaya Çıkmak Ücretsizdir.

Dolap kargo bedava nasıl yapılır?

Nasıl mı? Tek yapman gereken Satış Merkezi’ndeki ‘Sepette Kargo Bedava’ sayfasından alıcının maksimum ödemesini istediğin tutarı belirlemek. Belirleyebileceğin en düşük fiyat 50 TL ve üzeri ya da en fazla 250 TL ve üzeri olabilir. “Kampanyayı Başlat” butonuna bastıktan sonra kampanya aktif hale gelir.

Gardrops indirim kodu nereye yazılır?

İndirim Kodu – Mobil Uygulamada Geçerli. Alışveriş tutarını düşürebilirsin! Yapman gereken sadece bu kupon kodunu İndirim Kodu kutucuğuna girmek.

Gardrops 3 gün içinde kargoya verilmezse ne olur?

5.1.9. Kullanıcı, siparişi ürün kargoya verilmeden iptal etmesi halinde Gardrops tarafından KDV dahil tahsil edilen hizmet bedelini tahsil edilerek kalan meblağın kendi hesabına geri gönderileceğini kabul ve taahhüt eder.

Gardrops un sahibi kim?

Ertuğrul Özpolat tarafından kurulan Gardrops, kullanılmayan kıyafetlerin ve aksesuarların satışına ve takas edilmesine aracılık eden bir girişim. Satıcılar, Gardrops mobil uygulamalarıyla satmak istediği ürünleri fotoğraflarını çekip siteye yükleyebiliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.