Genpa Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

Tüm ürünler Yurtiçi Kargo güvencesi ile gönderimi sağlanır.

Genpa hangi cihazlara bakıyor?

GENPA; Türkiye distribütörü olduğu Samsung cep telefonu, tablet ve aksesuarlarının; LG, General Mobile, HTC, Sony, Vestel, Casper, Alcatel, Microsoft, Lenovo, Asus, ZTE, Huawei, Nokia ve Turkcell marka cep telefonu ve tabletlerin toptan ve perakende satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep

Genpa servis no nasıl öğrenilir?

Cihazınız Genpa satışlı olmasa dahi, anlaşmalı olduğumuz tüm markalar için Genpa yetkili servislerinden servis hizmeti alabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için [email protected] adresine IMEI numaranızı gönderebilirsiniz.

Xiaomi garantisi Genpa mı?

Xiaomi Türkiye garantili ürünler için EVOFONE, Genpa ve OUNO yetkili servisleri kullanıcılara hizmet veriyor. Bu servisler ise şu anda; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Adana şehirlerinde bulunuyor. Diğer şehirlerdeki kullanıcılar ise ürünleri kargo ile servislere ulaştırabiliyor.

Genpa nın sahibi kimdir?

Türkiye’de GSM sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluştur. Yönetim kurulu başkanı Zeynel Abidin Erdem’dir. Genpa ofisleri İstanbul’un yanı sıra İzmir, Bursa,Ankara ve Adana’da da satış sonrası servis hizmetleri yer almaktadır. Genpa bir Erdem Holding kuruluşudur.

Genpa nereye şikayet edilir?

Genpa müşteri hizmetleri numarası 0212 359 0 359’dur.

You might be interested:  Rossman Hangi Kargo Ile Çalışıyor?

KVK garantisi ne anlama geliyor?

Kvk garantisi; Kvk’nın distribütörlüğünü yaptığı telefon markalarından birisini aldığında bu telefonun Kvk firması tarafından garanti altına alındığı işaret etmektedir.

Yetkili servis garantisi ne demek?

Yetkili servislerce yapılan hizmetler garanti kapsamındadır. Eğitimli ve alanında uzman teknik ekip tarafından cihazda var olan arızalar giderilmekte, bu sebeple can ve mal güvenliği de tehlikeye atılmamaktadır.

Xiaomi garanti hangi kargo ile çalışıyor?

‘Değerli xiaomi Kullanıcılarımız, * Arızalı Xiaomi cihazlarınızı servis merkezlerimize ücretsiz göndermeniz için tek yapmanız gereken, size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine gitmeniz ve (Kargo No: 406348058) Yurtiçi Kargo Ücretsiz Gönderi kodunu bildirerek ürünü ulaştırması için teslim etmenizdir.

Xiaomi servis kaç günde gelir?

Marka şirketlerinin sözleşmelerine göre ortalama bir cep telefonu garantiden 3-7 gün içerisinde gelmektedir. Fakat yine de cihazınızın durumuna göre bu süre uzayabilmektedir.

Genpa ithalatçı mı?

İthalatçı garantili bir ürünün güvenilirliği tamamen ürünü satın aldığınız şirkete ve onun anlaşmalı olduğu teknik servis ağına bağlıdır. Eğer ürünü satın aldığınız şirkete güveniyorsanız ve anlaşmalı teknik servis ağı da KVK, Genpa, Telpa gibi servis ise ithalatçı garantili bir ürün de satın alabilirsiniz.

Genpa Genel Mudur?

Ahmet Özkan – genel müdür – Genpa | LinkedIn.

Zeynel Erdem Kimdir?

Zeynel Abidin Erdem, (d. 15 Şubat 1944, Savur, Mardin), Türk iş adamı ve Erdem Holding Yönetim Kurulu Başkanı. Dr. Zeynel Abidin Erdem, 15 Şubat 1944 tarihinde Mardin’in Savur ilçesinde dünyaya gelmiştir.

Erdem Vakfı kimin?

1978 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ve 1993 yılından bu yana Türkiye’de GSM sektörüne önemli katkılarda bulunan GENPA’nın çekirdeğini oluşturduğu ERDEM HOLDİNG, 2021 yılı itibariyle çatısı altındaki 31 şirket ve bir vakıfla (Erdem Vakfı) faaliyetini sürdürmektedir.

You might be interested:  Kamyon Kullanmak Için Hangi Sınıf Ehliyet Gerekir?

KVK hangi telefonlara bakıyor?

Samsung, Apple, Huawei,General Mobile, LG, Sony, Vestel, Casper, Reeder, Alcatel, Zte, Fluo, HP, Asus gibi güçlü markalarla işbirliği yapan KVK, 27 yılda 30 milyona yakın cep telefonu, milyonlarca adet SIM kart ve milyarlarca dakikalık kontör kartı ve operatör ürünleri satışı gerçekleştirmiştir.

Apple orjinal yedek parça nereden alınır?

Orijinal Apple Parçaları, kaliteli bir onarım gerçekleştirilmesi açısından kritik önem taşır. Ürününüzü düzgün çalışır şekilde teslim alacağınızdan emin olmak için bir Apple Store’u veya Apple Yetkili Servis Sağlayıcısını ziyaret edin.

Genpa nereye şikayet edilir?

Genpa müşteri hizmetleri numarası 0212 359 0 359’dur.

Telefon hangi garanti sorgulama?

Bu kontrol işlemi size, cihazınızın modelini, IMEI numarasını, garanti kapsamı süresini ve geçerli bölgeyi gösterecektir. Cihazınızın IMEI numarasını > > > ‘ye ve telefon kutusunun altına bakarak veya cihazınızın tuş takımında *#06# tuşlayarak bulabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.