Getir Araçlı Kurye Başvuru Nasıl Yapılır?

Araçlı kurye başvurusunu Getir kurye uygulaması aracılığı ile kısa süre içerisinde yapabilirsiniz. İlk önce araçlı kurye başvuru aşaması için Getir Kurye uygulamasını indirin ve kendi telefon numaranızla kayıt olun. Numaranızı girdikten sonra telefonunuza bir kod gelecek.
Getir kuryesi olmak için Getir uygulamasının kurye bölümündeki başvuru formunu doldurarak ya da bulunduğunuz ildeki getir bürolarında bulunan insan kaynakları departmanına giderek yüz yüze iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Getir Araçlı Kurye Başvurusu Nasıl Yapılır? Getir araçlı kurye başvuru şartlarının sağlanması durumunda bu işlemler sırasıyla gerçekleştirilir; Öncelikle “getir kurye” isimli uygulamayı telefonunuza indirin.

Getir araba kurye ne kadar kazanıyor?

Kullanılacak araba tipine uygun ehliyete sahip olan kişiler, Getir araçlı kurye olabilirler. Getir’de çalışanların maaşları, 3200 TL ile 9000 TL arasında değişiklik gösterir.

Getir kurye hangi ehliyet gerekli?

Kimler Başvurmalı: Aktif araç kullanımı engeli olmayan. En az 2 yıl motorlu kurye ya da restoran/mağaza mavi yaka ekip yönetimi yapmış, tercihen A sınıfı ehliyet sahibi aktif motosiklet kullanıcısı

Getir A1 ehliyet kabul ediyor mu?

Getir kuryesi olabilecek kişiler sahip olunması gereken tüm şartlara uyan kişilerdir. Getir kuryesi olacak kişilerde 18 yaş sınırı aranıyor. Bu kişiler, 18 yaşını doldurdukları takdirde Getir kuryesi olabilir. Ayrıca A1 ehliyet sahibi olunması ve bu ehliyet üzerinden en az 2 yıllık tecrübe sağlanması gerekiyor.

You might be interested:  Flo Hangi Kargo Şirketi Ile Çalışıyor?

Getir e nasıl girilir?

Getir’e nasıl kayıt olurum? Getir; AppStore, Google Play ve Huawei App Gallery’den iPhone, Android ve Huawei telefonlara ücretsiz olarak indirilebilir. Uygulamayı indirdikten sonra GSM numaranızı ve diğergerekli bilgileri girerek uygulamayı kullanabilirsiniz.

Getir paket başı kaç para?

Getir kuryeleri, saat başı yaklaşık 30 TL ücret kazanırlar. Yaklaşık olarak asgari ücret tutarında ücret alırlar. Aldıkları ücrete ek olarak yemek parası da ödenir.

Getirde paket başı ne kadar?

Sana iş planına göre saat yazıyorlar. Sabah açılış akşam kapanış 17 saat yapabilirsin. En az beş saat yapabilirsin. Saat ücreti 11 TL her paket içinse 1 TL alıyoruz.

Getir araçlı kurye ne iş yapar?

Getir uygulaması bir çok sanal market hizmetlerini sunan firmalarla anlaşması bulunmaktadır. Siparişleri verilen ürünler getir kurye tarafından alıcılara teslimatı yapılmaktadır. Getir uygulaması son yıllarda giderek büyüyen bir kurye uygulamasıdır.

B sınıfı ehliyet ile kurye olunur mu?

A1 ehliyeti 125 cc’lik motosikletleri kullanmak için verilmektedir. A2 ehliyet ise 125 cc ve üzerindeki motosikletleri kullanmak için verilmektedir. Fakat sadece A1 ehliyeti de yeterli olmaktadır. Ülkemizde kurye firmaları genellikle 125 cc motor kullanmakta ve ehliyet grubu olarak A1 tercih etmektedirler.

Getir araç nasıl çalışıyor?

Getir uygulaması içerisinden GetirAraç’a giriş yaptıktan sonra, çevrenizdeki kiralamaya müsait araçlar harita üzerinden gözükecek. Aracın başına geldiğinizde kredi kartınızdan çekim yapılacak ve aracın kapıları açılacak. Torpidodaki anahtarı kullanarak sürüşe başlayabileceksiniz.

Getir Motor kime ait?

Şirket 9 Temmuz 2015 yılında Türk girişimci Nazım Salur tarafından kurulmuştur. 2019’un ikinci yarısında Getir, siparişlerini ikiye katlayarak o yılın Aralık ayında neredeyse 1,5 milyon siparişe ulaştı. Şirket 2019 yılında satışlardan 120 milyon dolar gelir elde etti.

You might be interested:  Halkalı Aras Kargo Nerede?

Getir eleman alıyor mu?

Getir duyurduğu işçi alımı ilanlarına göre pozisyonların bazı özel şartları bulunmaktadır. Başvuru yapacak adaylar başvurularını yaparken özel şartlara uymaları gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar, her pozisyonların başvuru tarihleri farklı olduğu için başvuru tarihlerini kaçırmamaları gerekmektedir.

Getir kurye ücreti var mı?

Webtekno’nun aktardığına göre; Getir’in getirme ücreti 6,99 TL olarak güncellenirken, alt sepet limiti de 30 TL olarak belirlendi. Aynı fiyatlar Avrupa’da minimum paket tutarı için 10 Euro iken, getirme bedeli içinse 1,99 Euro.

Getir esnaf kurye ne kadar kazanır?

Getir esnaf kurye genel olarak ayda 10-15 bin TL aralığında kazanıyor. Bu rakam motor bakım ve diğer masrafları düşüldükten sonra net olarak elde kalan rakamdır. Getir esnaf kurye sisteminde saatlik çalışma ücreti 27 TL olarak belirlenmiştir. Ancak yüksek performans ücreti kategorisinde ise bu rakam 30 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.