Gkn Kargo Sahibi Kim?

Gökhan AKYÜREK – Gkn Kargo – Gkn Kargo | LinkedIn.

Gökhan Akyürek kimdir?

Gökhan Akyürek, Türkiye pazarında hızla büyüyen ve iki yıl içerisinde 200 milyon TL öz sermayeyle yatırım yapmayı planlayan GKN Kargo’nun Yönetim Kurulu Başkanı.

GKN kimin?

GKN firmasının sahibi olduğu tahmin edilen Gökhan Akyürek firmanın aynı zamanda müdürü olarak görülmektedir. ‘Biz, GKN Grubu olarak, marka olma rüyamızı; önce inanarak; ancak, inandığımız değerler uğrunda yılmadan mücadele ederek ve çok çalışarak gerçekleştirdik.

GKN kargo kaç yılında kuruldu?

GKN Kargo 2016’da kuruldu. Ancak, şirketin köklü bir geçmişi var. Yaklaşık 50 yıldır lojistik, taşımacılık ve dağıtım sektöründe faaliyet gösteren aile şirketlerinin bir çatı altında toplanarak, birleşmesiyle oluştu. GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, 31 yaşında.

GKN Kargo hangi illerde var?

GKN Kargonun Anadolu yakasındaki Şerifali dağıtım merkezi İstanbul/Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Ankara bölge müdürlüğü Yenimahalle’de olup mail adresi [email protected] şeklindedir. Bursa’da olan bölge müdürlüğü Yıldırım bölgesinde olup iletişim için mail adresi [email protected] şeklindedir.

Gökhan Akyürek babası kimdir?

Şanlıurfalı Genç İş Adamı Gökhan Akyürek ve Akyürek’in babası Hilal Akyürek’ten Küçüksüslü ailesine taziye mesajı.

Gökhan Akyürek kimin oğlu?

Hilal Akyürek, Oğlu Gökhan Akyürek ve Akrabaları – GÜNDEM – viransehirliyiz ezelden.

GKN kargo bayilik veriyor mu?

İSTANBUL(AA) – GKN Kargo yoğunlaşan iş hacmiyle yeni noktalara ulaşmak için Türkiye çapında bayilik vermeye başladı.

You might be interested:  Karsiyaka Aras Kargo Nerede?

GKN kargo ne demek?

gökhan kargodur o bence.

General Kargo sahibi kim?

Aylık ortalama 250 bin koli taşıdıkları belirten GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, “Lojistik sektöründe 50 yıllık bir geçmişe sahip olan aile işimizi 2016 yılında GKN Kargo’ya taşıdık.

Souad Bouaddi kimdir?

Şirketin sahibi ve kurucu olarak Fas uyruklu Souad Bouaddi isimli bir kişi görünüyor. Bu kişinin 27 Temmuz 2020 tarihinde soyadını Kutlu olarak değiştirdiği yine resmi belgelerde yer alan bilgilerden biridir. Şirketin genel merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunuyor.

MNG Kargo kime ait?

2000 yılından bu yana Türkiye’ye 5 milyar dolardan fazla yatırım getirmeyi başaran Turkven’in danışmanlığını yaptığı kurumsal yatırımcılar ve başta Haydar Sancak ile Suat Sancak olmak üzere, Sancak Ailesi 2017 yılında MNG Kargo’yu satın almıştır.

Iyi kargo sahibi kim?

Hasan Duvar – Yönetim Kurulu Başkanı – İYİ KARGO | LinkedIn.

GKN kargo ne iş yapar?

İş Tanımı GKN Kargo başladığı ilk günden bu yana Türkiye’de kargo taşımacılığı sektörünün gelişimine katkı sağlamış ve dünya standartlarındaki hizmet anlayışı ile ülkemiz taşımacılık sektörüne çağdaş dinamikler kazandırmıştır.

Aras Kargo Kargom Nerede?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.