Hangi Kargo Ile Telefon Gönderilir?

Kargo ile telefon göndermek sanıldığından çok daha kolay bir işlemdir. Müşterilerimiz Türkiye’nin neresinde olurlarsa olsun telefonlarını bizlere kargo ile gönderebilirler. Tüm kargolarımız ARAS Kargo anlaşmalı olduğundan tamamen ücretsizdir.

Cep telefonu kargoya verilir mi?

Alt tarafı bir adet telefon. Ürünü köpük içerisine sıkıştırıp, kutusuna koy. Yurtiçi Kargo’ya git ve poşete koyduktan sonra üzerine ‘HASSAS’ yaz ve görevliye de belirt. Göndereceğin bölgede alıcıya en yakın şube ismine gönderebilirsin.

Kargo ile telefon göndermek yasak mı?

Posta/hızlı kargo yoluyla cep telefonu getirmek mümkün müdür? Hayır, posta/hızlı kargo taşımacılığı yoluyla muaf olarak veya vergileri ödenerek cep telefonu getirilmesi mümkün bulunmamaktadır. Dolayısıyla, bu yolla cep telefonu getirilmiş olsa dahi hiçbir surette sahibine teslim edilmemektedir.

PTT kargo neler yasak?

Yasaklı Ürünler:

 • Aerosol.
 • Traş Kremi/ Losyonu.
 • Hava Yastığı
 • Alkollü İçecekler.
 • Cephane.
 • Hayvan (Canlı veya Ölü)
 • Petrol (Sıvı veya Gaz halde)
 • Aromaterapi Yağı
 • Yurtiçi Kargo ile neler gönderilebilir?

  Tek parça 100 kg’yi geçmeyen sağlam sandık veya kafes içine konmuş vida, zincir, somun, çivi, kelepçe gibi metalden yapılmış malzemeler, çemberle bağlanmış kaporta, direksiyon mili, aks, kepçe kazması, sondaj malzemesi, drenaj borusu, dikenli tel, inşaat makine parçası, motor, diferansiyel, şanzıman ve parçaları,

  You might be interested:  Ptt Kargo Ne Zaman Dağıtıma Çıkıyor?

  PTT kargo fiyatı ne kadar?

  PTT kargoda 3 kg olan gönderinin ücreti ( 3 kg dahil olmak üzere) 20 TL’dir. PTT kargoda 3 kg ile 30 kg olan gönderinin her 1 kg ücreti ( 30 kg dahil olmak üzere) 1,80 TL’dir. PTT kargoda 4 kg olan gönderinin ücreti ( 4 kg dahil olmak üzere) 21,80 TL’dir.

  PTT kargo ile ne gönderebilirim?

  Genel kural olarak kapsamında haberleşme niteliği taşıyan yazılar bulunmayan, en fazla otuz kilogram ağırlığa veya üç yüz desimetreküp hacme sahip her türlü maddeyi kapsayan yurtiçi gönderilere ‘Posta Kargosu’ denir.

  MNG kargo ile neler gönderilebilir?

  Gönderi Rehberi | MNG KARGO. Belirli sürelerde bir yerden başka bir yere taşınan, tek parçada 100 kg’yu geçmeyen, ambalaj ve kap içerisinde olan dosya, paket,koli, sandık vb. eşya ve emtialara kargo denir. 3. Alıcı varış merkezinde kargoyu teslim alsın.

  Aras Kargo ücreti ne kadar?

  Aras kargo ücretleri her sene değişmektedir. 2022 senesi itibari ile 1 kilo ağırlığındaki bir kargo için 11,70 ücret alınırken 2 kilo ağırlığındaki bir kargo için ise 12,89 TL ödemek gerekir. Kargo ücretlerini kargodan öğrenmek ya da internet üzerinden hesaplamak mümkündür.

  En ucuz kargo şirketi hangisi?

  Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

  En ucuz kargo hangisi 2022?

  Kargo firmaları arasında en ucuz kargo ve taşımacılık hizmeti veren firma PTT’dir. PTT kargo firması, devlete ait olup taşımacılıkta vatandaşlara diğer özel firmalardan daha uygun fiyatlı hizmet vermektedir. Özel kargo firmalarına gelecek olursak sıralama şu şekilde devam ediyor; Yurtiçi kargo ve MNG kargo.

  You might be interested:  Ramsey Iade Hangi Kargo?

  En hızlı kargo şirketi hangisi?

  DHL. En hızlı kargo şirketi, hiç şüphesiz DHL oluyor. DHL, dünyanın en büyük kargo şirketlerinden biri ve yaklaşık 200 ülkede teslimat yapıyor. Üstelik kilometrelerce uzak bir ülkeden gelen belge ve paketleri dahi 1 – 2 iş günü içinde teslim edebiliyor.

  PTT hızlı kargo var mı?

  Normal gönderiler dışında PTT acil gönderiler için APS hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet genel olarak aynı sisteme sahiptir ve kargolar aynı şekilde alınır. Ancak diğer kargo sürelerine bağlı olarak çok daha hızlı şekilde ilgili adrese ulaşım sağlanır.

  MNG kargo ücreti ne kadar?

  Takribi 2kg kadar şehir içi taşıma ücreti 20 TL iken 30 kg kadar 91 TL Şehirlerarası ücretlendirmeye bakılacak olursa Yine Kg ve 600 m uzaklığa kadar 35-37 TL 30 kg ve uzak km hesaplamalarında ortalama 190 TL arasında bir fiyat söz konusu olmaktadır.

  PTT kargo eşya taşıyor mu?

  Kargo firmaları 59 kg daha daha ağır ya da 300 desiden daha hacimli eşyaları taşımı kabul etmemektedir. Ek olarak, belirtilen değerlerin içinde olan bir eşya taşımak isteseniz de kargo sürecinde hasar göreceği düşünülen eşyalar kabul edilmemektedir.

  MNG kargo kilosu ne kadar?

  *İşbirliği tarihinden önce müşteri ve MNG Kargo arasında yapılan sözleşmeleri içermez.

  Ticimax’a Özel MNG Kargo Gönderi Ücret Tarifesi.

  KG/ DS ARALIĞI YENİ DÖNEM FİYATLAR
  11-15 61,39
  16-20 72,56
  21-99999 4,33

  Cep telefonu gümrükten nasıl geçirilir?

  Satın aldığınız cep telefonunun gümrük sunum ücreti, damga vergisi, %20 gümrük vergisi ve 1838 TL yurt dışı telefon harcını ödeyerek pasaportunuza işletmeniz gerekmektedir. Cep telefonunuzu 120 gün içerisinde pasaporta işletmemeniz durumunda kullanıma kapatılmaktadır.

  Yurt disindan telefon nasil gonderilir?

  Yurtdışından telefon getirme adımları:

  1. Adım #1: Yurt dışından alışverişte vergi avantajından yararlanın,
  2. Adım #2: IMEI kayıt ücretini anlaşmalı bankalara ödeyin,
  3. Adım #3: e-Devlet sistemine hesap bilgilerinizle giriş yapın,
  4. Adım #4: IMEI kayıt sayfasını açın,
  You might be interested:  Ptt Den Kargo Göndermek Ne Kadar?

  Yurtdışından Türkiyeye telefon gönderilir mi?

  Yani yurt dışına ziyaret veya seyahat amaçlı gidilse dahi, akıllı telefon satın alarak Türkiye’ye getirilebilir. Ancak bunun sayı olarak belli bir kısıtlaması bulunmaktadır. Bu kısıtlama dahilinde telefonlar getirilebilir ve kullanılır.

  Kargo ücreti ne kadar?

  Ortalama Kargo Ücretleri – Örnekler

  Ürünler Sürat Kargo Aras Kargo Diğer İller
  Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. 25 desiyi aşmayan. 89,70 TL 90,28 TL
  Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 30 desiyi aşmayan. 104,33 TL 105,36 TL
  Klasik, Elektro, Bas Gitar vb. + Harici ürünler. 35 desiyi aşmayan. 112 TL 119,84 TL

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.