Hepsiburada Standart Teslimat Hangi Kargo?

Hepsiburada’dan alışveriş yaparken, ürünlerin ebatları ve seçtiğiniz teslimat adresine göre hangi kargo firmasıyla gönderileceği değişkenlik gösteriyor. Standart kargolar hepsiJET, Aras Kargo, Yurtiçi Kargo, PTT veya Sürat Kargo ile adresinize ulaştırılır. Bunun yanı sıra yurt dışına verilen siparişler, B2CDirect aracılığı ile teslim edilir.

Standart kargo hangi kargo ile çalışıyor?

Standart teslimat gönderileri için hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz? Standart teslimatta gönderimler MNG kargo aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Bulunduğum il için teslimat olup olmadığını nereden öğrenebilirim? Satın aldığım ürünü nasıl teslim alabilirim?

Hepsiburada ürünün hangi kargo olduğunu öğrenme?

Kargonuzun son durumunu öğrenmenin en kolay yolu, hepsiburada.com adresine girerek “Siparişlerim” kısmını ziyaret etmektir. Eğer siparişinizin hangi kargo firması ile gönderildiğini biliyorsanız, yukarıdaki kargo takip linklerine tıklayarak, kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hepsiburada hangi kargo ile gönderiyor?

Hepsiburada Hangi Kargo Şirketleriyle Anlaşmalı? HepsiJet, Aras Kargo, PTT Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, UPS, Horoz Lojistik, CEVA Lojistik, Borusan Lojistik şirketleriyle anlaşmalı kargo fiyatlarına sahiptir.

You might be interested:  Trendyol Iade Hangi Kargo Ile Yapılır?

Hepsiburada kargo seçimi var mı?

Hepsiburada deposundan gelen ürünlerde yurtiçi ve aras seçebiliyorsunuz.

Standart kargo ne demek?

Standart Kargo gönderimi ise 01-100 kg/ds aralığında koli, paket, çuval, sandık vb. taşıma standartlarına uygun olan tüm gönderileriniz standart kargo gönderimi kapsamında değerlendirilmektedir.

Hepsiburada standart teslimat nedir?

Saat 13.00’e kadar verdiğin siparişlerin adresine aynı gün HepsiJet ile teslim edilmesine olanak sağlayan bir hizmettir. Hizmet bedeli 24,90 TL’dir.

Hepsiburada kargo kaç günde gelir 2022?

Evet. Satıcısı Hepsiburada olan ürünlerde 17.00’ye kadar, diğer satıcılarımızdan ise 12.00’ye kadar verilen siparişler 1-2 iş günü içinde teslim edilir. Belirlenen saatler sonrasında verilen siparişler ertesi gün işleme alınır ve teslimat süresi ertesi gün başlar.

Hepsiburada kargo takibi nasıl yapılır?

Siparişinizi ve siparişinizin tahmini teslim tarihini ‘Hesabım – Siparişlerim’ sayfasında ‘Sipariş Durumu’ ve ‘Kargo Takibi’ bölümünden takip edebilirsiniz.

HepsiJET kargo alınmazsa ne olur?

Adresinize yapılan uğramada paketiniz teslim edilemez ise ertesi iş gününde (Cumartesi günü dahil) adresinize tekrar uğrama yapılmaktadır.

Kargo ile nasıl anlaşılır?

Gönderiler için hangi kargo şirketiyle anlaşmaya varacağınıza dair bir karar aldıktan sonra bu şirketin en yakın şubesine gidilmesi gerekmektedir. Şubede yapılacak görüşme sırasında gönderilmesi planlanan kargoların büyüklüğü, adeti vb. bilgilerin verilmesi beklenir.

Hepsi jet kargo nedir?

HepsiJET, taşımacılıkta uzmanlığı, dikkati, teknolojiyi ve kaliteyi birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimler sunmayı hedefleyen, e-ticaret odaklı, hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemidir. Sunduğumuz hizmetlerle e-ticaret şirketlerinin işlerini büyütmesine destek oluyoruz.

Hepsimat teslimat nedir?

Hepsimat Teslimat Noktası nedir? yerlerinde konumlandırılmış sabit adreslerdir. esnaf iş yerlerinde bulabilirsiniz. Siparişlerinizi 7/24 güvenle teslim alabileceğiniz kargo otomatlarından teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Aras Kargo teslimatta demek ne demek?

Dediğim gibi sana en yakın şubeye götürülüyor. Diğer türlü ‘dağıtıma çıkmıştır’ deniyor.

You might be interested:  Ptt Kargo Gönderme Ne Kadar?

1 günde kargo gelir mi?

Türkiye genelinde *geçerli olan illerde şehir içi acil kargo gönderileriniz için geçerli olan bu hizmetimiz de gönderilerinizi aynı gün alıcısına ulaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken kargonuzu en geç saat 11.00’a kadar şubemize teslim etmiş olmanızdır.

PTT hızlı kargo var mı?

Normal gönderiler dışında PTT acil gönderiler için APS hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmet genel olarak aynı sisteme sahiptir ve kargolar aynı şekilde alınır. Ancak diğer kargo sürelerine bağlı olarak çok daha hızlı şekilde ilgili adrese ulaşım sağlanır.

Kargo standart teslimat ne demek?

Gönderiler Türkiye geneli mesafelere göre değişerek 1, 2 veya 3 gün içerisinde teslim edilir. Standart kargo hizmeti ile tek parçada en fazla 100 ds ve 30 kg. lık gönderiler yapılabilir.

Amazon TR standart teslimat hangi kargo?

Standart Teslimat kullanılan siparişler MNG Kargo, Kolay Gelsin veya Aras Kargo ile gönderilir. Standart teslimat için kargo ücreti genelde 11.90 TL’dir. Türkiye’deki adreslere Amazon.com.tr’den verilen 100 TL ve üzeri siparişlerde bedava standart kargo seçeneği sunulur.

PTT kargo ne zaman gider?

PTT kargoyla gönderilen gönderiler kişilerin göndereceği adrese bağlı olarak teslimat süresini etkileyebiliyor. Genellikle 2 ile 3 iş günü arasında kargoların teslimatı yapılıyor.

D&R standart teslimat nedir?

Standart Teslimat (Yurtiçi Kargo) seçeneğinde 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde yurtiçindeki gönderimler için kargo ücretsizdir. 75 – 150 TL baremleri arasındaki siparişler için kargo ücreti 7,99 TL olarak fiyatlandırılmaktadır. 75 TL ve altı alışverişlerinizde ise kargo ücreti 15,99 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.