Hepsijet Hangi Kargo Firması?

Hepsijet, lojistik firmasıdır. Eticaret firmaları ile müşteriler arasında kargo taşımacılığı yapar. Hepsijet kargo, Hepsiburada iştirakidir.

HepsiJet hangi firma ile çalışıyor?

Hepsijet; e-ticaret dağıtım sektöründe güvenli, hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağı oluşturmayı hedefleyen, e-ticaretin Türkiye’de gelişmesini hızlandırmak amacı ile yola çıkmış Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada.com’un iştirakidir.

Hepsi jet kargo kaç günde gelir?

Standart TeslimGönderiler

600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 1200 km üzeri mesafeye taşınacak gönderilerin minimum 2, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

HepsiJet saat kaça kadar dağıtım yapıyor?

Bugün Randevulu – Gönderinin teslimatı, verildiği gün içerisinde seçilen saat aralığında yapılır. – Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.

HepsiJet hangi araçları kullanır?

Hangi tip araçlar kabul edilir? Minivan veya benzeri minimum 5 m³ taşıma hacmi olan 2010 ve üstü araçlar kullanılacaktır. Bunun dışında belirli bölgelerde yaya veya motosiklet ile de hizmet verebilmeniz mümkündür.

You might be interested:  Adana Agt Kurye Nerede?

HepsiJet hemen getiriyor mu?

-teslim süresi sabah 9 ile gece 23 arasındadır. tüm gün ve gece evde beklemenizi gerektirir(asosyal bir insansanız bu sizin için sorun olmaz belki). standart gönderimdeki kargo firmalarının en azından belli bir saati vardır. o saatten sonra beklemezsiniz.

Hepsiburada jet kargo Nasıl Kullanılır?

Konum seçildikten sonra, sadece “Hemen Kapında” ürünleri listelemek için ürün listesi sayfasının üstündeki “Hemen Kapında” filtresini kullanabilirsin. Ürün listesinde, ürün görselinin üstünde ve ürünü sepete ekledikten sonra sipariş onay sayfasında “Hemen Kapında” ikonunu gördüğün tüm ürünlerde geçerlidir.

HepsiJet paket başı kaç TL?

HepsiJet araçlı kurye olarak teslim ettiğiniz her paket için 5 TL kazanıyorsunuz. Günde HepsiJet kurye olarak yüz paket teslim ederseniz günlük kazancınız 500 TL oluyor. Haftalık kazancınız ise 3.000 TL oluyor. Aylık kazancınız 13.000 TL civarına denk düşüyor.

Hepsi Jet dağıtıma hazırlanıyor ne demek?

Yani diyelim yarın gelen kargoyu teslim alamadınız, endişelenmeyin bir sonraki gün veya o günün akşamı tekrar dağıtıma çıkacak ve size teslim edilecektir.

hepsiJet kargo resmi tatilde çalışıyor mu?

hepsiJet, Kurban ve Ramazan Bayramı günleri çalışmamaktadır. hepsiJet arefe günü açıktır.

Mavi hepsiJet kaç günde gelir?

Mavi.com üzerinden verilen siparişler Hepsijet Standart Teslimat ile 2-5 iş günü içerisinde hizmet vermiş olduğu aşağıdaki illere teslimatı yapılmaktadır.

Hepsiburada kargo pazar günü açık mı?

Üstelik bu hizmet için ek ücret ödemezsin. Cumartesi ve pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü işleme alınır ve en erken salı günü teslim edilebilir. Resmi tatillerde Efsane Teslimat yapılmaz.

Hepsiburada araçlı kurye ne kadar kazanır?

Hepsiburada Araçlı Kurye Maaşları

Teslimi yapılan her paket başına 4 TL ödeme yapar. Bu noktada, günde 40 paketi adresine ulaştıran kişilerin 160 TL kazanacağını ifade etmeliyiz. Sonuç olarak, başlangıç seviyesinde günde 40 teslimat yapan araçlı kuryelerin aylık ortalama 4 bin 830 TL kazanacağı söylenebilir.

You might be interested:  Kargo Şöför Maaşı Ne Kadar?

hepsiJET nereye şikayet edilir?

hepsiJET İletişim

0850 558 0 333 hepsiJET müşteri hizmetleri numarasını arayarak marka ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

HepsiJet kargo işi nasıl?

HepsiJet araçlı kurye olarak teslim ettiğiniz her paket için 5 TL kazanıyorsunuz. Günde HepsiJet kurye olarak yüz paket teslim ederseniz günlük kazancınız 500 TL oluyor. Haftalık kazancınız ise 3.000 TL oluyor. Aylık kazancınız 13.000 TL civarına denk düşüyor.

HepsiJet araç veriyor mu?

Hepsiburada, Hepsijet lojistik şirketi ile birlikte “Sür-Kazan” modelini hayata geçiriyor. Bu kapsamda, taşımacılık yapmak isteyenler kendi araçları olmasa dahi Hepsijet’in sıfır kilometre araçlarıyla dağıtım yapabilecek; hem iş hem de araç sahibi olabilecek.

HepsiJet cumartesi kaça kadar dağıtım yapıyor?

hepsiJet Cumartesi Kaça Kadar Açık? hepsiJet şubeleri Cumartesi günü saat 23:00’da kapanıyor.

HepsiJet paket başı kaç tl 2022?

Paket başı 3,75 TL ile çalışan HepsiJet kuryelerinin aktardığı bilgilere göre 2022 için 4,75 TL yani 1 TL zam teklif edildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.