Hepsijet Kargo Hangi Günler Çalışıyor?

Hepsijet Çalışma Saatleri Siparişleriniz genel olarak 2 ila 4 gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir. HepsiJET ise hafta içi 09:00 – 18:00, Cumartesi günleri ise 09:00 – 13:00 saatlerinde arasında kargo dağıtımı yapmaktadır ve Pazar günleri ise resmi tatillerde hizmet vermemektedir.
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri ✔ Bugün Randevulu – Bugün Randevulu Sabah 9:00 ile 13:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Öğlen 13:00 ile 18:00 saatleri arasında, – Bugün Randevulu Akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında dağıtım yapılmaktadır.
Kargo Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Kargo hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) akşam saat 18:00’de, Cumartesi günü ise saat 12:00’de kapanır. Kargo Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : kargo şubeleri hafta sonu sadece Cumartesi günü çalışmaktadır. Pazar günü şubeleri kapalıdır.

HepsiJET standart teslimat kaç gün?

Standart TeslimGönderiler

0-600 km mesafeye kadar taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 5 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir. 600-1200 km mesafe arası taşınacak gönderilerin minimum 1, maksimum 6 iş gününde müşteri adresine ulaştırılması hedeflenmektedir.

You might be interested:  Indeks Kitap Kargo Ne Zaman Gelir?

HepsiJET hafta sonu kaça kadar çalışıyor?

hepsiJet şubeleri Cumartesi günü saat 23:00’da kapanıyor.

Hepsiburada pazar günü çalışıyor mu?

Üstelik bu hizmet için ek ücret ödemezsin. Cumartesi ve pazar günleri verilen siparişler pazartesi günü işleme alınır ve en erken salı günü teslim edilebilir. Resmi tatillerde Efsane Teslimat yapılmaz.

Mavi HepsiJET kaç günde gelir?

Mavi.com üzerinden verilen siparişler Hepsijet Standart Teslimat ile 2-5 iş günü içerisinde hizmet vermiş olduğu aşağıdaki illere teslimatı yapılmaktadır.

Hepsi Jet kime ait?

Hepsijet; e-ticaret dağıtım sektöründe güvenli, hızlı ve kaliteli bir dağıtım ağı oluşturmayı hedefleyen, e-ticaretin Türkiye’de gelişmesini hızlandırmak amacı ile yola çıkmış Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada.com’un iştirakidir.

Hepsi Jet dağıtıma hazırlanıyor ne demek?

Yani diyelim yarın gelen kargoyu teslim alamadınız, endişelenmeyin bir sonraki gün veya o günün akşamı tekrar dağıtıma çıkacak ve size teslim edilecektir.

HepsiJet ne kadar kazanıyor?

HepsiJet araçlı kurye olarak teslim ettiğiniz her paket için 5 TL kazanıyorsunuz. Günde HepsiJet kurye olarak yüz paket teslim ederseniz günlük kazancınız 500 TL oluyor. Haftalık kazancınız ise 3.000 TL oluyor. Aylık kazancınız 13.000 TL civarına denk düşüyor.

Pazar günü kargo var mı?

Pazar günü ise kargo dağıtımları ve alımları yapılmamaktadır. Ancak şubeye teslimatı yapılmış ise bizzat gidip kendiniz teslim alabilirsiniz. Harici olarak diğer kargo şubeleri hafta sonu hizmet vermezler. Kargolar hafta içi her gün sabah 09.00’da açılıp, 18.00’de kapanıyor.

HepsiJET Hepsiburadanın mı?

Taşımacılıkta hizmet ve kalite standartlarını yeniden yayınlayarak yetkinliklerini Hepsiburada platformunda geliştiren HepsiJET, e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren tüm markaların dağıtım ve teslimat süreçlerinde hizmet vermeyi hedefliyor.

HepsiJET teslimat noktası nedir?

Hepsiburada, 2018 yılında başlattığı ve müşterilerinin siparişlerini ev ve işyerleri dışında bir teslimat noktasından, diledikleri zaman diliminde teslim alabildiği “Hepsimat” hizmetine kısa süre önce dahil olan Petrol Ofisi istasyonlarından sonra 250 yeni nokta daha eklemeye hazırlanıyor.

You might be interested:  Sürat Kargo Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

HepsiJET köylere dağıtım yapıyor mu?

hepsiJET Köylere Teslimat Yapılıyor

Hepsijet sadece şehir merkezi ve ilce merkezlerine çalışıyor.

Hepsi Jet Kargom Nerede?

HepsiJET kargo sorgulama için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. 0 850 558 0 333 numaralı müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya 0549 558 03 03 numaralı whatsup bilgi hattından paketiniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tahmini teslim tarihi ne demek?

Tahmini teslim tarihi, müşterilere ödeme sırasında gösterilen ‘şu tarihe kadar teslim edilecek’ kısmında belirtilen tarihtir. Bu değer, maksimum sevkiyata hazırlık günü ve maksimum nakliye günü sayısının toplamıdır. Tahmini teslimat tarihi, gün cinsinden ve son sipariş saati dikkate alınarak hesaplanır.

Hepsiburada jet kargo Nasıl Kullanılır?

Konum seçildikten sonra, sadece “Hemen Kapında” ürünleri listelemek için ürün listesi sayfasının üstündeki “Hemen Kapında” filtresini kullanabilirsin. Ürün listesinde, ürün görselinin üstünde ve ürünü sepete ekledikten sonra sipariş onay sayfasında “Hemen Kapında” ikonunu gördüğün tüm ürünlerde geçerlidir.

Hepsiburada standart teslimat nedir?

Saat 13.00’e kadar verdiğin siparişlerin adresine aynı gün HepsiJet ile teslim edilmesine olanak sağlayan bir hizmettir. Hizmet bedeli 24,90 TL’dir.

Standart teslimat ne demek?

Standart teslimat ile Vodafone Online Mağaza’dan satın aldığınız ürünler, Türkiye’nin 81 iline 2-4 iş günü içerisinde teslim edilir.

Hepsi Jet dağıtıma hazırlanıyor ne demek?

Yani diyelim yarın gelen kargoyu teslim alamadınız, endişelenmeyin bir sonraki gün veya o günün akşamı tekrar dağıtıma çıkacak ve size teslim edilecektir.

HepsiJet ne kadar kazanıyor?

HepsiJet araçlı kurye olarak teslim ettiğiniz her paket için 5 TL kazanıyorsunuz. Günde HepsiJet kurye olarak yüz paket teslim ederseniz günlük kazancınız 500 TL oluyor. Haftalık kazancınız ise 3.000 TL oluyor. Aylık kazancınız 13.000 TL civarına denk düşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.