Ingiltere’Ye Kargo Nasıl Gönderilir?

İngiltere Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? Avrupa Kargo adresine girdiğinizde karşınıza İletşim menüsünde çıkan ‘Kurye Çağır’ veya ‘Teklif Al’ formlarından birine İngiltere’ye kargo işlemlerini yapmak için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.

Türkiyeden ingiltereye kargo kaç TL?

0-5 kg: 311 TL. 10 kg: 596 TL. 20 kg: 1166 TL.

Türkiye’den Ingiltere’ye kargo kaç günde gider?

Türkiye’den İngiltere’ye ortalama kargo süresi 1 iş günüdür.

PTT Yurtdışı kargo ücreti ne kadar?

PTT YURTDIŞI ÜCRET HESAPLAMA

0.5 kg: 91.50 TL. 10 kg: 333 TL. 20 kg: 643 TL.

PTT kargo ile Yurtdışına neler gönderilebilir?

TURPEX hizmeti kapsamında müşterilerimiz evrak, doküman, hediyelik eşya, uluslararası bedelli-bedelsiz ve geçici ihracat eşyalarını, fuar ve sergilerde tanıtılmak üzere ürün ve yayınları, hızlı ve güvenilir bir şekilde TURPEX gönderisi olarak postaya vererek yurt dışına gönderebileceklerdir.

Yurt dışına hangi kargo ile çalışıyor?

Bunlar arasında;

 • PTT kargo.
 • FEDEX.
 • UPS.
 • Aras kargo.
 • MNG kargo.
 • Yurtiçi kargo.
 • You might be interested:  Trendyol Hangi Kargo Ile Gönderim Yapıyor?

  Yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir?

  Yurtdışı kargo göndermenin en ucuz yolu ise www.fast-express.com internet sitemiz üzerinden online kargo girişi yaparak en hızlı yurtdışı kargo teslimatı olarak Express yurtdışı kargo seçenegi ile Avrupa ya bir günde veya dünya üzerinde bulunan 200 ü aşkın ülkeye 3 ile 7 işgünü arasında teslimatın sağlanmasıdır.

  PTT ingilterede hangi kargo ile çalışıyor?

  Örneğin; DHL firması Türkiye’de PTT kargo ile anlaşmalı olduğu için gelen kargolarınız gümrükten geçtikten sonra PTT tarafından dağıtıma çıkarılır ve Türkiye’nin her hangi bir yerine kolaylıkla teslim edilir. Firmayı seçtikten sonra yapmanız gereken gönderim sürecine karar vermek.

  Ingiltere’de posta nasıl gönderilir?

  İngiltere’de Posta Hizmetleri

  1. İngiltere’deki posta servisi Türkiye’deki PTT’ye eşit olan Royal Mail’dir.
  2. Postaneleri sadece posta gönderimleri için değil faturaları ödemek ve para transferi yapmak için de kullanabilirsiniz.
  3. İlgili adrese taahhütlü posta geldiğinde, posta sahibi evde yoksa kapıya not bırakılır.

  Yurt dışı kargo gönderimi nasıl yapılır?

  Ülkemizde PTT Kargo, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo yurtdışına kargo hizmeti veren firmalardan bazılarıdır. Bunun yanı sıra UPS, FEDEX, DHL ve TNT gibi global kargo firmalarının da pek çok şehirde temsilcisi veya şubesi bulunduğundan bu firmalarla da yurt dışına kargo göndermek mümkündür.

  PTT kargo ingiltere’den kaç günde gelir?

  PTT, TURPEX hizmetiyle, gönderileri varış ülkesine göre 2 ila 3 iş günü içerisinde teslim ediyor.

  Yurt dışı en hızlı kargo hangisi?

  Fast Express Kargo şirketimiz; tüm yurtdışı gönderilerinizi en güvenli ve en kısa sürede ve uygun fiyatlandırma seçenekleri ile Yurtdışı kargo en iyisi sorusunun cevabıdır.

  PTT yurtdışı hızlı kargo kaç günde gider?

  Ülkemiz kabul yurtdışı varışlı gönderiler postaya verildiği merkezin yurtdışı alıp verme merkezimize olan uzaklığına ve tercih edilecek yollama şekline (yüzey veya uçak) göre en geç üç(3) gün içerisinde varış ülkelerine sevk edilmekte ve teslim süresi varış posta idaresinin teslim standartına göre deşiklik arz etmekte

  You might be interested:  Odeabank Hangi Kurye Ile Çalışıyor?

  PTT kargo neler yasak?

  Yasaklı Ürünler:

 • Aerosol.
 • Traş Kremi/ Losyonu.
 • Hava Yastığı
 • Alkollü İçecekler.
 • Cephane.
 • Hayvan (Canlı veya Ölü)
 • Petrol (Sıvı veya Gaz halde)
 • Aromaterapi Yağı
 • Yurtdışına ne gönderilemez?

  Genellikle yurtdışına kargo gönderilemeyenler; Ambalajı olmayan açık gönderiler hap, kokain, esrar, bonzai gibi uyuşturucu maddeler, patlayıcı ve yanıcı maddeler, canlı veya cansız her türlü hayvanlar, posta gönderilerine zarar verebilecek ürünler, ince ambalaj içinde ağır, sivri, ambalajı yırtabilecek maddeler,

  Kargoda neler yasak?

  Para, çek, senet vb. kıymetli evrak ile altın, gümüş gibi değerli taşlar ve ziynet eşyaları. Kısa sürede bozulabilecek; et, tavuk, balık, bağırsak, ham deri, mutfak yağları ve yumurta, sıvı deterjan, makine yağları, plastik ve yağlı boyalar. İnce ambalaj içinde ağır, sivri, ambalajı yırtabilecek maddeler.

  PTT Kargo Ingiltere’ye kaç günde gider?

  Uluslararası ekonomik seçeneğini seçerseniz daha uygun fiyatlarla kargo gönderimi yapabiliyorsunuz ancak kargonuzun İngiltere’den Türkiye’ye ulaşması 10 ila 15 iş gününü bulabiliyor.

  Ingiltere’den DHL kargo kaç günde gelir?

  TESLİMAT SÜRESİ

  DHL kargo Dünya’nın 219’dan fazla ülkesine gönderim yapabilmektedir. Türkiye’den özellikle Almanya, Fransa gibi yakın Avrupa ülkelerine ortalama 1 günde teslimat yapılıyor.

  UPS Kargo ücreti ne kadar?

  0.5 kg: 22 Euro. 10 kg: 122.10 Euro. 20 kg: 178.20 Euro UPS kargo ücreti gerekir.

  Royal Mail ile kaç günde gelir?

  Royal Mail International Standard: Bu hizmet, Avrupa’da tahmini 3 ila 5 iş günü ve dünyanın geri kalanına 6 ila 7 iş günü arasında teslimat sağlar.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.