Istegelsin Teslimat Ücreti Ne Kadar?

İstegelsin’in kendi belirlediği tutar arasında sipariş verirseniz İstegelsin ile yapacağınız alışverişlerde teslimat ücreti ödersiniz. Bu durumda 60 TL ile 150 TL arası siparişlerinizde 5,90 TL nakliye ücreti bulunmaktadır.

Istegelsin ucuz mu?

Tıpkı Banabi fiyat anlamında ortalam bir performans sergileyen İste Gelsin, 4 üründe en uygun fiyatlı seçenekleri sunuyor. Ürün çeşitliliği anlamında da gayet başarılı olan İste Gelsin, tüm İstanbul’da hizmet vermesi ve ortalama fiyatlara sahip olması ile ön plana çıkıyor.

Istegelsin kapida ödeme var mı?

2021 yılındayız kapıda ödeme seçeneği yok.

Iste gelsin kaça kadar?

İstegelsin market 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Istegelsin hemen getiriyor mu?

İstegelsin bir sanal market uygulamasıdır. Marketlerde satılan pek çok markanın ürününü online olarak satışa sunan ve dakikalar içinde adresine teslim eden İstegelsin, kolay ve hızlı alışverişin adreslerinden.

İstegelsin kaç tl üzeri kargo bedava?

Bütçene uygun sepette indirimli ürünleri kaçırma! istegelsin’in en popülerleri! 300 TL ve Üzeri Alışverişine Ücretsiz Teslimat! Atıştırmalık ürünlerde indirimler!

You might be interested:  N11 De Kargo Ücreti Ne Kadar?

İstegelsin in sahibi kim?

istegelsin kurucusu ve CEO’su olan Sedat Yıldırım, İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2002 yılında İTÜ Bilgi Sistemleri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Istegelsin ilk sipariş indirimi ne kadar?

İstegelsin indirim kodu: İlk Alışverişte Geçerli 50TL.

Istegelsin 24 saat mi?

Getir, İstegelsin, Banabi başta olmak üzere hızlı teslimat platformları da 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan kısıtlanmalardan etkilenecek. Buna göre bu platformlar 10:00-17:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Istegelsin nasıl sipariş verilir?

Uygulamada sipariş vermek için ilk olarak ürünün üzerine dokunuyor ve ‘sepete ekle’ yazan kutucuğa geliyorum. Bu üründen bir taneden fazla sipariş verecekseniz ‘+’ ifadesine dokunarak sayıyı çoğaltıyorsunuz. ‘Çöp kutusu’ ifadesine dokunduğunuzda ise ürünü sepetinizden kaldırıyorsunuz.

Iste gelsin hangi illerde var?

Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum ve Eskişehir’in ardından İzmir’de yeni nesil alışveriş deneyimini sunacak. İzmir’in yanı sıra Manisa’nın bazı bölgelerinde de hizmet verecek.

Migros kapıda ödeme var mı?

Migros Sanal Market’te kapıda ödeme var mı yok mu? Merak konusudur. Bu soruya evet denebilmektedir. Evet, Migros Sanal market ticaret sisteminde kapıda kredi kartıyla ödeme seçeneği bulunmaktadır.

Hangi marketler eve gelir?

Eve sipariş verebileceğiniz en popüler sanal marketleri ve ihtiyaçlarınızı daha hızlı giderebileceğiniz bazı alternatif uygulamaları sizin için inceledik.

 • MİGROS SANAL MARKET.
 • CARREFOURSA ONLINE.
 • A101.
 • İSTEGELSİN.
 • TAZEDİREKT.
 • GETİR.
 • YEMEKSEPETİ BANABİ
 • İstegelsin Van’da var mı?

  Biz her şehre süpermarket olarak hizmet verene kadar, bu şehirler dışındaki illerdeki kullanıcılarımız da market fiyatına sipariş verebilsin diye kargoyla gönderilmeye uygun olan her ürünü kapılarına kadar teslim edeceğiz. istegelsin kalitesini Türkiye’nin her yerine taşımaktan dolayı mutluyuz” dedi.

  You might be interested:  Yenibosna Sürat Kargo Nerede?

  Getir kapıda nakit ödeme var mı?

  Siparişinizi onayladığınızda sipariş tutarı otomatik olarak kartınızdan çekilir. Kapıda ödeme özelliği ise sadece GetirYemek’ten ‘Restoran Getirsin’ seçeneği ile verdiğiniz siparişlere özel. Bu siparişlerde yemeğinizi restorana ait kurye getirir, kendi pos cihazı ile ödemeyi kapıda alabilir.

  Iste gelsin iade nasıl yapılır?

  Web ve mobil uygulama üzerinden yapılan işlemler için para iadesi ödenmektedir. İstegelsin uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerden kazanılan para iadesi KDV dahil tutar üzerinden yansıtılmaktadır. Onay süreci sonucunda KDV’siz tutar üzerinden para iadesi güncellemesi yapılacaktır.

  İstegelsin ilk sipariş indirimi ne kadar?

  İstegelsin indirim kodu: İlk Alışverişte Geçerli 50TL.

  İstegelsin de ilk siparişe indirim var mı?

  İstegelsin.com sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 60 TL ve üzeri ilk alışverişinizde anında 20 TL indirime sahip olabilirsiniz.

  İstegelsin nerelere hizmet veriyor?

  İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’nın bazı bölgelerinde online süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, diğer şehirlerdeki kullanıcılarının da sipariş verebilmesi için kargoyla teslim özelliğini uygulamaya koydu.

  Getir ilk sipariş 20 TL nasıl yapılır?

  BKM Express

  1. Kampanyadan sadece Getir’den ilk alışverişini BKM Express ile yapacak kullanıcılar yararlanacaktır.
  2. BKM Express ile ödenen siparişlerde 20 TL indirim uygulanır.
  3. Sipariş üst limiti yoktur.
  4. Kampanya sadece BKM Express ile yapılan ödemelerde geçerlidir.
  5. Banka kartları, kampanyaya dahil değildir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.