Karaca Iade Hangi Kargo?

İade şartlarına uyan tüm ürünleri, kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün, ürün sayfasında verilen bilgilerden farklı olması, hasarlı veya eksik olması durumunda herhangi bir kargo ücreti ödemeden anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile iade edebilirsiniz.

Karaca nasıl iade edilir?

karaca.com.tr’den yapılan alışverişlerde sadece karaca.com.tr üzerinden iade ve değişim taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu ürünler için Karaca mağazalarından iade ve değişim talep edilememektedir.

Karaca hangi kargo şirketi ile çalışıyor?

Karaca Züccaciye Kargonun Eve Teslim Edilmemesi

Karaca’nın anlaşmalı olduğu MNG Kargo’ya ürünleri şubeden teslim olarak gönderdiği için ürünler eve teslim edilmiyor. Aldığım ürünler ağır kendi kendime taşımada zorlanıyorum.

Karaca Home iade hangi kargo?

Ürün gönderilerinin anlaşmalı Yurtiçi Kargo ile yapılması gerekmektedir.

Yurtiçi Kargo geri iade nasıl yapılır?

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim? İade edeceğiniz ürünü, faturanızın “İade Formu” nu doldurup, mutlaka imzalayıp, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, paketi hasar görmemiş olarak “ Yurtiçi Kargo” (444 99 99 nolu telefondan kurye çağırabilirsiniz.)

You might be interested:  Yurtiçi Kargo Gönderim Nerede?

Karaca Kargo ücreti ne kadar?

Sipariş Takibi

Almanya’ya yapılacak gönderimlerde kargo ücreti 4,99€, Almanya dışına yapılacak gönderimlerde kargo ücreti 19,99€’dur. Hesabınıza girdiğinizde Siparişlerim sayfasından teslimat durumunu öğrenmek istediğiniz siparişin güncel durumunu Kargo Takip ile takip edebilirsiniz.

Iade süresi ne kadar?

İade Süresi (Cayma Hakkı) Kaç Gündür? Alıcı; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

Packupp kargo ne demek?

PACKUPP olarak yeni nesil bir “Same-Day Delivery” teknoloji teslimat şirketiyiz. Hem motosiklet hem de geniş araçlarımızla İstanbul içi Ekspres, Aynı-Gün Teslimat ve Sonraki-Gün Teslimat’larda hizmet veriyoruz.

Karaca ertesi gün kargo ne demek?

Aynı Gün Kargo: 17:30’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Ertesi Gün Teslim: 17:30’a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilmektedir.

Karaca ya nasıl ulaşabilirim?

Sipariş Takibi

  1. +90 850 2525 572.
  2. Çalışma saatlerimiz sabah 09:00-akşam 20:00’dir.
  3. Değerli müşterimiz; Siparişleriniz, ürün ve hizmet bildirimleriniz için formumuzu kullanmanızı rica eder, keyifli günler dileriz.

Karaca garantiye gönderme nasıl yapılır?

Garanti Şartları

Satın aldığınız ürün Karaca Home garantisi altında olup, ilerleyen dönemde ürünün arızalanması durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Garanti şartlarının geçerli olabilmesi için Faturanızı ve varsa Garanti Belgesini saklamanız gerekmektedir.

Nevresim Takımı iade edilir mi?

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Acar Home hangi kargo ile çalışıyor?

Siparişleriniz Aras Kargo ile sevk edilmektedir.

Kargo iade nasıl yapılır?

Kargo firması teslimata geldiğinde ürünü teslim almayarak kapıda iade edilmesini sağlayabilirsiniz. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünü açmamalı ve ürün ile birlikte gelen irsaliyeyi imzalamamış olmalısınız. Ürünü teslim aldıysanız iade etmek için Siparişlerim sayfasından ilgili ürünü seçerek talep oluşturmalısınız.

You might be interested:  Tozlu.Com Kargo Ne Zaman Gelir?

PTT kargo iade işlemleri nasıl yapılır?

www.pttavm.com ana sayfasından üye girişi yapınız. Sağ üst köşe de üye ad ve soyadının bulunduğu sekmeyi açarak Sipariş Geçmişi’ne tıklayınız. Açılan sayfada sol sütunda yer alan Sipariş iade butonuna tıklayınız.

Yurtiçi Kargo kurye Çağırma ücreti ne kadar?

Siz kargonuzun kapıdan teslim alınmasını istiyorsunuz. Yani kuryenizi çağırdınız. 22.37 TL 1 kg ağırlığındaki kargo bedelidir. Yakın mesafe olan 50 km uzaklık yeri ücreti de 33.19 TL’dir.

Mağazadan alınan ürün iade edilir mi?

Mağazadan satın almış olduğunuz ürünü şartlar sağlandığı takdirde iade edebilirsiniz. Bazı mağazalar 15 (On beş) gün içerisinde satın alınmış ürünü koşulsuz olarak aynen iade alırken bazı mağazalar 7 yedi gün içinde bazıları ise aynı gün koşulsuz olarak ürün iadesi yapmaktadır.

Nevresim Takımı iade edilir mi?

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Karaca ya nasıl ulaşabilirim?

Sipariş Takibi

  1. +90 850 2525 572.
  2. Çalışma saatlerimiz sabah 09:00-akşam 20:00’dir.
  3. Değerli müşterimiz; Siparişleriniz, ürün ve hizmet bildirimleriniz için formumuzu kullanmanızı rica eder, keyifli günler dileriz.

Karaca garanti süresi ne kadar?

2 yıl garanti

Yine de üretimden kaynaklanan en ufak sorunda bile hiçbir ücret ödememe garantiniz 2 yıl boyunca geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.