Kargo Teslimat Noktası Nasıl Olunur?

Teslimat noktası olmak için vergi levhası olan bir işletmeniz olması gerekiyor. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bir yeri seçmeniz büyük bir önem taşıyor. İşletmeniz içerisinde gelen kargoları istifleyeceğiniz yeterli alan olmalıdır.
Bunun yanı sıra kargo teslimat noktası olmak isteyenler, ilgili kargoların başvuru formlarını doldurarak iletebilirler. Yapılacak değerlendirme sonrasında, uygun görülmesi durumunda, dağıtım noktası olarak alan hizmet vermeye başlayabilir. Benzersiz bir alternatif olan bu sistem sayesinde, gönderiler en hızlı şekilde alıcılara ulaşabilecektir.

Teslimat noktası ne kadar kazanır?

Trendyol teslimat noktası ne kadar kazanıyor sorusu en merak edilen sorulardan birisidir. Trendyol ‘da teslimat noktası olan dükkân sahipleri, mağazalarına gelen ürün başına 1 TL kazanıyor.

Trendyol kargo teslim noktası nasıl olunur?

Trendyol Teslimat Noktası Nasıl Olunur? Trendyol’da teslimat noktası olmak için [email protected] adresine mail atarak başvuru yapabilirsiniz. [email protected] adresine bulunduğunuz lokasyonun il, ilçe, mahalle, açık adres ve iletişim bilgilerinizi mail olarak gönderin.

You might be interested:  Hepsijet Dağıtıma Çıkan Kargo Ne Zaman Gelir?

Trendyol gel al nasıl olunur?

1- Siparişinizi oluştururken teslimat yöntemi olarak adresinize en yakın Gel Al Noktası’nı seçin. 2- Siparişiniz Gel Al Noktası’na ulaştığında gelecek SMS’teki bilgilendirmeyi takip ederek siparişinizi 3 gün içerisinde güvenle teslim alın.

Yurtiçi Kargo teslimat noktası nasıl olunur?

Lütfen formu eksiksiz ve hatasız doldurunuz

  1. Adınız Soyadınız (zorunlu)
  2. İşletmedeki göreviniz (zorunlu)
  3. Ticari Unvan ya da Tabela İsmi (zorunlu)
  4. E-posta adresiniz (zorunlu)
  5. Cep telefonunuz (zorunlu)
  6. İşyerinizin bulunduğu il (zorunlu)
  7. İşyerinizin bulunduğu ilçe (zorunlu)
  8. İş yerinizin bulunduğu mahalle (zorunlu)

Gel al ne kadar kazanıyor?

Uygulama üzerinden taşımacılar ve göndericiler telefon numaraları görünmeden konuşabiliyor. Göndericiler taşımacıları yol boyunca canlı olarak takip de edebiliyor. gelal, taşımacıların kazançlarından yüzde 12 hizmet bedeli alarak gelir elde ediyor.

N11 teslimat noktası nasıl olunur?

Konuma Özel Teslimat Tanımlama

Mağaza Yönetim Panelinde, Hesabım > Teslimat Bilgileri sekmesine tıklayın. 2. Yeni Şablon Ekleme» butonuna tıklayarak yeni bir kargo şablonu oluşturun. 3. Şablon adını ‘OZELTeslimat’ olarak belirleyebilirsiniz.

Trendyol bayiliği nasıl alınır?

Trendyol’un web sitesi üzerinde “Satış Başvurusu” bölümüne tıklayıp “Satışa Başla” butonuna bastığınızda başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfa içerisinde sizden istenen bilgileri doldurup mağaza açma talebinde bulunabilirsiniz.

Hepsiburada teslimat noktası nasıl olabilirim?

Ayrıca Hepsimat hizmeti için Hepsiburada ile iş birliği yapmak isteyen esnaf, yetkili ismi, iletişim bilgileri ve iş yerinin bulunduğu il ve ilçe bilgisi ile hepsi[email protected] adresine e-mail atarak kayıt yaptırabiliyor.

Trendyol bayisi nasıl olunur?

1) İlk olarak, “Trendyol Tedarikçi Başvuru” adresine giderek tedarikçi başvuru formunu doldurup, formu Trendyol’a iletmelisiniz. 2) Form gönderimi sonrasında, Trendyol yetkilileri başvurunuzu değerlendirmeye almaktadır. Eğer başvurunuzun kabul edilirse, sözleşmek imzalamak üzere bir tanışma toplantısı düzenleniyor.

You might be interested:  Cicek Sepeti Hangi Kargo?

Trendyol gel al noktası paralı mı?

Trendyol firması, gel al noktası hizmetlerini tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor. İndirim kuponu ve kampanya seçenekleri bölümünü inceleyerek, satın alabileceğiniz ürünleri seçebiliyorsunuz. Siparişlerinizi verirken gel al noktası seçeneğini kullandığınızda indirim kuponu kazanabiliyorsunuz.

Gel al noktasından almazsak ne olur?

Gel Al noktasından 3 gün içerisinde almazsan satıcıya iade olarak gidiyor.

Gel al noktasından başkası alabilir mi?

Alıcı hâricinde farklı bir kişi ürünü teslimat noktasından teslim alamaz. Ürünün teslimi sırasında kimlik ibrazı zorunludur.

Yurtiçi Kargo teslimat noktası nedir?

Taşıyıcı, kendi aracı ile çalışarak, kargo dağıtır ve dağıttığı kadar gelir elde eder. Teslimat Noktası ise mahalle sakinlerinizin, gönderilerini sizin dükkanınızdan teslim almasına olanak sağlar. 7/24 ise güvenlikli ve 7/24 hizmet veren kargo akıllı dolaplarıdır.

Kargo plus ne demek?

YK Plus Teslim Noktası projesi performans odaklı kazandıran bir projedir. İş yerinizden teslim ettiğiniz kargo kadar gelir elde edersiniz. Teslim Noktası projesinde, sisteme dahil olduğunuzda aylık sabit bir bedel ve teslim ettiğiniz kargo adeti kadar kazanç elde edersiniz.

Kargo teslimat noktası ne demek?

İstenilen her yere kurulabilen bu kargo teslim noktaları, insanların kargolarını sorunsuzca ve diledikleri zaman teslim alabilmelerine olanak sağlıyor. Böylece kargo şirketi teslimat için eve geldiğinde evde olma zorunluluğu ortadan kalkmış oluyor.

Trendyol gel al noktası avantajı nedir?

Trendyol firması, gel al noktası hizmetlerini tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunuyor. İndirim kuponu ve kampanya seçenekleri bölümünü inceleyerek, satın alabileceğiniz ürünleri seçebiliyorsunuz. Siparişlerinizi verirken gel al noktası seçeneğini kullandığınızda indirim kuponu kazanabiliyorsunuz.

Trendyol gel al noktası 10 TL kalktı mi?

Hayır gel al uygulaması var ama 10 tl kupon vermiyor artık.

You might be interested:  Kargo Şirketleri Ne Zaman Açılacak?

Hepsiburada teslimat noktası nasıl olabilirim?

Ayrıca Hepsimat hizmeti için Hepsiburada ile iş birliği yapmak isteyen esnaf, yetkili ismi, iletişim bilgileri ve iş yerinin bulunduğu il ve ilçe bilgisi ile hepsi[email protected] adresine e-mail atarak kayıt yaptırabiliyor.

Trendyol kendin al nedir?

Trendyol, teslimat noktası seçeceğiyle yurt içindeki bazı teslimat noktalarında ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor. Örneği bir sipariş verdiniz, ev ya da iş adresi yerine teslimat noktasını işaretlediniz. Belirlenen teslimat noktasından ürününüzü kendiniz alırsanız, Trendyol’dan 20 TL indirim kuponu kazanıyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.